•  

Marzy mi się technologią umożliwiająca świadome przeżywanie i możliwość powracania do światów ze snów. Czasami sny mają tak niezwykłe uniwersum, że chciałoby się do niego wracać, a nikt nie stworzy tak porytych światów jak podświadomość.
    #nauka #technologia #psychologia #sny #sen #oswiadczenie

•  

Pisarze fantastyki by stracili pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Keris literatura to osobny rozdział, tam przeżywasz linearnie fabułę o losach bohaterów, stworzoną wcześniej świadomie przez kogoś innego.
      Światy ze snów porównałbym raczej do gier i VR, gdzie ty decydujesz o swoim losie w świecie stworzonym przez twoją podświadomość i tylko przez nią ograniczonym.

•  

@troglodyta_erudyta: Jakoś tydzień temu przyśniło mi się, że przebudzam się, porywa mnie w nocy z łóżka kosmita który się ładnie przedstawił (nie pamiętam imienia coś jak Aśtar Szeran xD) powiedział, że ludzkość czeka zagłada bo wszystko dzieje się tu zbyt szybko.
      Dał mi misję ocalenia ludzkości i ucieczki do innego wymiaru... całą planetą :| Niczym bohater amerykańskieo filmu z pomocą obcych uratowałem Ziemię, odfrunęliśmy w sposób którego nie pamiętam i znaleźliśmy się na orbicie innej gwiazdy gdzie wszystko toczyło się 2 razy wolniej ( ಠ_ಠ)

•  

@troglodyta_erudyta: pytasz i masz, kilka godzin temu, byl wpis o tym ze chlopaki pracuja nad Twoim postulatem :))
      https://www.wykop.pl/wpis/41834829/przeczytalem-artykul-ktory-tak-mna-wstrzasnal-ze-m/
      spróbuj ugryźć jeszcze to:
      https://waitbutwhy.com/2017/04/neuralink.html

•  

@Obruni

pytasz i masz
      Biorąc pod uwagę, że dopiero nad tym pracują i nawet jeśli, optymistycznie patrząc, w ciągu kilku lat miałoby to być wprowadzone do użytku przez armię USA, to do ewentualnego udostępnienia tej technologii do użytku cywilnego jeszcze bardzo daleka droga. Już nie wspominając o tym, że nawet będąc dostępna cywilnie, ta technologia raczej nie będzie szybko rozpowszechniona na dużą skalę i tylko nieliczni będą mogli sobie na to pozwolić.

Stąd też jeszcze daleka droga, by wykorzystywać interfejs mózg-komputer do wspomnianego przeze mnie celu. Co innego użytkowanie w celu bezpośredniej obsługi sprzętu wojskowego przez mózg, a co innego przetwarzanie przez komputer marzeń sennych i tworzenie na ich podstawie eksplorowalnych interaktywnych światów.

Być może kiedyś coś takiego uda się opracować i wprowadzić na szeroką skalę, ale obawiam się, że to może się stać niekoniecznie za naszego życia ¯\(ツ)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wymieńmy wszystko, co obecnie atakuje i chce zniszczyć tęczowego neuropka-wykopka:

- chrześcijaństwo
    - Kościół Katolicki i księża
    - patriotyzm
    - kapitalizm
    - broń palna
    - patriarchat
    - męskie nazwy zawodów
    - brak zaimków w stosunku do transów
    - osoby wierzące w Boga
    - "homofobia"
    - rozróżnianie tolerancji od akceptacji
    - każda osoba o innych poglądach, w tym ateiści gardzący gimboateizmem
    - rodziny wielodzietne
    - brak podziału na 92+n "płcie"
    - antykomunizm
    - toalety dla kobiet i dla mężczyzn
    - "opresyjne" stereotypy płciowe jak np. golenie pach przez kobiety
    - logika i fakty
    - "prawactwo"
    - ustępowanie kobietom w drzwiach
    - "faszyzm", "nazizm"
    - kierowcy aut
    - RiGCz
    - niskie podatki
    - prawo własności
    - nietolerowanie wyuzdania seksualnego w miejscach publicznych
    - wierzący naukowcy
    - merytokracja
    - nieakceptowanie każdej formy seksualnych zachowań
    - "islamofobia"
    - ochrona granic państwa przed nielegalnymi imigrantami
    - bilboardy z atrakcyjnymi kobietami w skąpej bieliźnie
    - osoby niepopierające zabijania nienarodzonych dzieci
    - posiadanie wartości w życiu
    - wolność słowa i wyznania
    - własna psychika
    - "odbieranie im praw"
    - demokracja, wybór polityka/ugrupowania, którego nie lubią
    - noszenie odzieży patriotycznej
    - zdrowy styl życia
    - woda z mydłem
    - torcik z wafelkami w lesie
    - życie poza piwnicą

co ich nie atakuje

- brak RiGCzu
    - socjalistyczna Wenezuela, gdzie większość obywateli żyje w skrajnej nędzy
    - państwa islamskie, gdzie prawa człowieka nie występują

pokaż spoiler oblężona twierdza z każdej strony tacy ludzie muszą mieć straszne życie

#4konserwy #humorobrazkowy #heheszki #bekazlewactwa #bekazkomunistow #bekazlgbt #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (22)

Ostatnia cyfra po naciśnięciu plusa to uczestnik jakim się odrodzisz w następnym wcieleniu

pokaż spoiler Edycja BB v.3.0 już ostatnia :(

1. Bokser jak Igor
    2. Brodacz jak Radek
    3. Pustak jak Magda
    4. Edał jak Kutasz
    5. Oszczaniec jak Grigoruk
    6. Knur jak Kasia
    7. Wegeszon jak Justyna
    8. Ukrainiec Saszka jak Oleh
    9. Zadymiarz jak Maciek
    0. Przećpaniec yyy ee jak Bartek

pokaż spoiler ¯\_(ツ)_/¯

pokaż spoiler dla reszty nie starczyło cyferek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bigbrother
    #heheszki
    #glupiewykopowezabawy
    pokaż całość

odpowiedzi (13)

Przyjeżdża Ronaldo na kadrę - No elo, dawaj mnie tą opaskę kapitana, co ty se myślisz? Słuchajcie, podawać mi piłkę, jasne? Cyk hattriczek, daj ten puchar gościu.

Przyjeżdża Messi na kadrę - Chlip chlip, nie mamy obrony i bramkarza, sam nic nie zrobię, Aguero nie pasuje, Dybala i Icardi też, co mam zrobić chlip chlip
    #mecz

odpowiedzi (47)