Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
Zapoznałem się dla was z aferą na chanie i vikop.ru. Dałem radę przeczytać 1/100 a i tak mi wstyd że poświęciłem czas na #gargamel #afera

Tldr - durszlak dalej jest idiotą xD

1. Durszlak aka podobno ten od rurki w silniku samolotu aka adrian sitek jest zfriendzonowanym betaorbiterem jakiejś borderki co śpiewa i jest dla niej jak brat a ona dla niego jak siostra xD
2. Gargamel ma widocznie sporo hajsu bo jak się z nią spotyka to kupuje jej torebki za 3k
3. Gargamel pisze jej by zerwała znajomość z durszlakiem bo typ wzbudza w nim obrzydzenie i każe jej usuwać z nim zdjęcie.
4. Typiara przez cały czas wysyła te rozmowy do swojego betaorbitera-przyjaciela
5. W jednaj w rozmów Uwaga! Uwaga! Gargamel pisze że lizał jej psiochę i dupę jak leżała na boku i mu się to podobało xD dobrze że nie #stupki bo by internet oszalał xD
7. Ta laska dowiaduje się że przyjaciel ją sprzedaje na chanie i pisze do durszlaka w różnych słowach to co wszyscy już wiedzą. Patrz punkt 1 xD ale nie wiem czy ruch typa traktować jak #betauprising czy typ ma takie podejście do "rodzeństwa" bo ma na nią #!$%@? byle zniszczyć gargamela.
8. W sumie to dużo osób mu pisze by #!$%@?ł bo gunwo a nie afera i się z niego śmieje
9. A laska podobno bierze narkotyki i się puszcza na roksach i była z gargamelem dla kasy tylko ale już nie jest ale tego już nie doczytałem

#!$%@? a nie afera ( ͡° ʖ̯ ͡°) no chyba że ktoś daje #!$%@? to jakiegoś typa z yt

Nie było punktu 6.
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Profil_Internetowy: zapomniałeś napisać, że w sferze najbardziej dostała ta aspirująca artystka - bo okazało się że za nic ma miłość, ćpa bez opamiętania i od 15 roku życia można ją kupić do towarzystwa. Druga osoba która straciła na dramie to autor - był betaorbiterem w.w. artystki, najwyraźniej był zazdrosny o gargamela i o to, że laska daje dupy - ale finalnie ma ją za nic, stwierdził że dziewczyna jest border, manipulantką
1. Durszlak aka podobno ten od rurki w silniku samolotu aka adrian sitek jest zfriendzonowanym betaorbiterem jakiejś borderki co śpiewa i jest dla niej jak brat a ona dla niego jak siostra xD


@Profil_Internetowy: nie. Więc połowa twojego wywodu jest błędna.