Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Na #rozdajo leci #glo Series 2 Grey. Oczywiście cały komplecik. Dorzucam 2 paczki wkładów. Wysyłka na mój koszt. Chyba, że ktoś z #bydgoszcz to można odebrać osobiście i przy okazji zaliczyć przejażdżkę Kią Stinger GT
  ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Losowanie w piątek po 20. Patostreamy i zielonki z kontami założonymi po dodaniu tego wpisu > out.

  No i w związku z tym, że jest to produkt tytoniowy, konieczne będzie potwierdzenie ukończenia 18 roku życia - pretensje do ustawodawcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  pokaż całość

  odpowiedzi (67)

 • avatar

  Dzisiaj w pracy od rana nie ma wody, podobno o 15 mają włączyć. Szefowie nie pozwolili iść do domu, nie ma jak skorzystać z toalety, umyć rąk czy napić się kawy. Nie mówiąc już o tym że nie zapewniają wody tak jak to jest chyba w Kodeksie Pracy. No i o 12 powiedziałam że ja idę do domu bo tak mi się chce siku że mnie aż głowa boli. Jedna baba z zarządu była oburzona że kilka godzin nie umiemy wytrzymać bez sikania (poważnie, tylko że ona sobie przychodzi kilka godzin po reszcie), szef powiedział że zaraz przywiezie banke wody to bedzie do spłukiwania w kiblu XD ogólnie jestem tak zażenowana że nie wiem co myśleć. Skończyło się to tak że odpisali mi pół dnia z urlopu i jestem w domu.
  Ps. w międzyczasie mieli też pomysł żeby wszyscy sikali po prostu po sobie bez spłukiwania XD podludzie
  #pracbaza #januszebiznesu
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)

 • odpowiedzi (16)