Wpis z mikrobloga

@daren13: Mam 49 lat i założyłem, nieco przypadkiem, kanał na YT. Właściwie to syn (lat 10) chciał mieć kanał z grami, jemu przeszło a mnie wkręciło, tylko tematykę mam inną, bo gry mnie nie interesują.
Z braku pomysłu na nazwę kanał nazywa się HANS KASZA. Hans - od idola mojego dzieciństwa Hansa Klossa a Kasza to stara szkolna ksywka. I tak nawiązałem sobie do lat szkolnych.
Sam przekonałem się jak ciężko coś na YT wypromować, kiedy kanał jest nowy, nie ma historii i subskrybentów, jest nisko w rankingu YT i Google. Dlatego moja ogromna prośba do trójmiejskiej społeczności Wykopu o wsparcie i subskrybowanie kanału. Mam nadzieję, że znajdziecie tam jakieś filmy, które Was zainteresują. Dla Waszej informacji, wszystkie filmy mają tłumaczenia tytułów i opisów na angielski, wiele filmów również na niemiecki, hiszpański czy francuski, dzięki czemu odbiorcy z zagranicy łatwiej mogą do nich dotrzeć i zrozumieć przekaz i mam satysfakcję z promocji Trójmiasta i Pomorza. Wyświetleń z zagranicy jest naprawdę sporo, czyli system działa. Bardzo dziękuję ! Pozdrawiam wszystkich.

https://www.youtube.com/c/HansKasza

#trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #pomorze #kaszuby #baltyk #youtube
  • 8
@daren13: XD szanuję takie wyprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbyś tam obok zapuścił się ulicą Dembińskiego na samą górę do lasu to jeszcze fajne "bunkry" były (ostatni raz tam byłem około pół roku temu). Jakiś stary ośrodek wojskowy. Pewnie niedługo go nie będzie (developer).
@ecco: Byłem tam, nie ma już co filmować. Opuszczona jednostka wojskowa, ale teraz bardziej to gruzy.
Co do deweloperki w tym miejscu, raczej niemożliwe, kwestia komunikacji, dojazdu.
@daren13: Jakbyś komentował jakoś (ciekawostki, historie, emocje) taki wypad jak wyżej to może ktoś by to oglądał. A w takim wypadku to jest to po prostu nudne. Jak nie chcesz gadać do kamery to chociaż poucz się montażu, inspiruj się lepszymi youtuberami (gonciarz chociażby)