Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dzisiaj przeżyłem chyba najbardziej żenujący moment w moim życiu. Otóż robiłem sobie zakupy w lidlu, kasuje mnie ekspedientka, nagle patrzy mi się tak centralnie prosto w oczy i mówi "a ty co robiłeś w weekend?" no to ja odpowiadam że byłem na imprezie, a babka na to "przepraszam mówiłam do kolegi" i pokazuje na ten swój zestaw słuchawek xDDD Zaczerwieniony jak burak byłem

#truestory #heheszki #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (42)

Gwarantuje, że nie zobaczycie już nic lepszego dzisiaj

#cyberpunk2077 #heheszki #kiepscy #swiatwedlugkiepskich

odpowiedzi (23)

Kurde ale jajca u lekarza xD. Poszedłem sobie do lekarza bo mnie brzuch boli od 4 dni i jakieś skierowania potrzebuje. To se wchodze mowie, że mam legitymacje zasłużonego honorowego dawcy krwi i wchodzę bez kolejki xD Baby przy recepcji sie pytają siebie nawzajem czy tak mozna w końcu wyszło, że tak. No dobra mówią, że Pan nastepny wchodzi po pacjencie, który zaraz wyjdzie, mówię spoko. Za chwile jakaś babka zaczęła krzyczeć, że przed nią nie wejdę i chuj bo ja jestem młody i moge poczekać. Zaczęła wykrzykiwać na całą przychodnie aż Panie z recepcji się przeraziły i mówiły żebym ustąpił xD ale ja twardo się trzymałem, że nie i chuj i wchodzę następny. Wychodzi koleś od lekarki i się wbijam ja razem z tą #p0lka i ta krzyczy, do niej ze jak to tak można i w ogole. Lekarka ją wyśmiała i kazała jej wyjść i powiedziała, że ja mam pierwszeństwo. Kurwa pierwszy raz widziałem takie zło w oczach kobiety xD ale wyszła. Jak już wychodziłem od lekarza to tylko rzuciłem do Pań recepcjonistek i do niej do widzenia to coś tam powiedziała, że jestem bezczelny i w ogóle. Wkurwienie p0lki niemiłosierne i już dzień stał się lepszy xD.

#heheszki #wygryw #zdrowie #honorowidawcykrwi
    pokaż całość

odpowiedzi (101)