•  

  JAK WROBIĆ ATARI?

  Przy założeniu że nie robiłem wpisu o adresie BitMex Atariego.

  1. Zakładamy konto Atari_XE i zadajemy pytania bitcointalk i reddicie o pranie, mixowanie BTC. Wszystko przez tor itd.
  2. Bierzemy 0,02535351 BTC i przez LN wypłacamy je sobie onchain.
  3. Bierzemy 0,1 BTC i mixujemy je przez wasabi wallet.
  4. Robimy różne transakcje 0,1 BTC na swoje adresy, tak aby po każdym zostawała jakaś reszta. Ostatecznie mamy podzielone to 0,1 BTC na wiele adresów gdzie w różnych ilościach.
  5. Identycznie robimy z 0,02535351 BTC
  6. Jedną transakcją wszystkie 0,02535351 BTC, które są podzielone wpłacamy na adres BitMex atariego. Dodatkowo do wszystkich inputów dorzucamy, niby przypadkiem jakiś mały fragment z reszty (np. 2000 sat.) po dzieleniu 0,1 BTC. W ten sposób robimy powiązanie obu "portfeli". Niby przypadkiem...
  7. Czekamy ze dwa miesiące.
  8. BTC po hacku nadal nie są ruszane.
  9. Bierzemy jeden z adresów po dzieleniu 0,1 BTC i wysyłamy z niej tx po 911 satoshi na każdy z 7 adresów hacku Binance. Podobnie jak tutaj robił to złodziej.
  10. Za resztę sobie otwieramy kilka kanałów LN i wypłącamy gdzieś onchain, nie zamykajać kanału, olewajac go. W tym momencie nawet nie widać że to wpłata na jakikolwiek kanał, tylko tx P2SH na której adresie te sobie nieruszane leżą...
  11. Odzyskaliśmy większość naszych BTC, całkowicie zostały wyprane, czego nawet nie widać, bo pierwotne będą leżeć na adresie P2SH aż kiedyś node LN zamknie ten kanał...
  12. Śledząc tą tx z 911 sat, analiza wykaże że te pochodziły z prania na wasabi (bardzo dobrze), oraz to że niewielka ich ilość została wysłana wraz z zupełnie innymi, niepowiązanymi BTC na adres BitMex Atariego.
  13. Atari nawet nie wiedziałby jak się tłumaczyć, mało tego nie miałby żadnego śladu że komukolwiek, gdziekolwiek udostępniał swój adres BitMex. Wszyscy byliby pewni że przez pomyłkę dobrał jeden input podczas wpłaty depozytu na BitMex i tak się zdemaskował. Powiązanoby to z jego pytaniami o mixowanie w necie, oraz uwiarygodniło w tym że nie miał na ten temat doświadczenia i głupio wpadł.
  14. Żremy popcorn...

  Można by to jeszcze dopracować, jak np. pisanie postów na reddicie o mixowaniu z jakiejś publicznej Wi-Fi w Gdańsku itp. ;)

  #kryptowaluty #bitcoin