•  

  Tutaj pięć setów, przedłuża się to może czas przenieść finał kobiet na kort Suzanne Lenglen? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  pokaż spoiler # pdk


  #tenis

  •  

   @lekkonieobecny: Wczoraj dużo osób było oburzonych tym, że organizatorzy wrzucili oba męskie półfinały na kort Philippe'a Chatriera (bo tak były od początku zaplanowane i na nie sprzedawano bilety), a półfinały kobiet, które były przełożone z czwartku, rozłożyli na dwóch mniejszych kortach (SL i SM). Preferowanie mężczyzn, utrudnianie promowoania kobiecego tenisa i takie tam...

  •  

   @a-kow co to za różnica, i tak nie wypełnia większego kortu... na półfinały kobiecego RG przychodziło mniej ludzi niż na pierwsze rundy męskiego. Niech się cieszą że takie same pieniążki dostają za padake która grają.

   +: O..........r
  •  

   @5ft8: Dla mnie to jest jasne, ale cały czas jest mnóstwo ludzi, którzy uważają, że kobiecy tenis generuje takie samo zainteresowanie i zyski co tenis męski.

  •  

   @a-kow kobiety generują najwyżej większe zyski w prostytucji, nie w żadnych sportach. Ew bukmacher na nich zarabia, mowa tu o nowych graczach co nie wiedzą co to znaczy kobiecy sport. Ostatnio widziałem artykuł jak jakaś piłkarka nożna płakała że nagrody u panów to około 370 milionów a u nich 26-7 i argumentem było że na trybunach w czasie finałów czy półfinałów jest komplet zawsze a nikt nie mówi ile kanałów telewizyjnych to transmituje, ile sponsorów wkłada w to pieniędzy no ale dajmy po 300 banek bo raz się zapełni cały stadion za wejściówki po 20 euro. Tenis to chyba jeden z wyjątków że pomimo slabszego zainteresowania, mniejszych zysków czy pustych trybun kobiety są traktowane równo finansowo, medialne i jeszcze korty takie same dostają.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wyemigruj z kraju bo źle
  Idź na wybory i głosuj na PiS


  Dzięki kuhwa

  #wybory

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Serio dziwicie się, że PiS wygrał? Że Polacy propsują partię, która jako pierwsza w 30-letniej historii 3RP zrealizowała pakiet społeczny, który poratował finansowo niezamożne społeczeństwo? A co mieli wybrać w zamian? Slogany o trybunale, sądzie najwyższym, czy hasła o jakiejś innej wydmuszce, z którą 99% społeczeństwa nigdy nie będzie miało styczności? A może obietnice, że opozycja będzie kontynuować (i rozszerzać!) politykę socjalną zapoczatkowaną przez... PiS? xD To nie PiS jest silny. To opozycja jest beznadziejna. Ha tfu na tych nieudaczników.
  #wybory #pis #niepopularnaopinia
  pokaż całość

  odpowiedzi (135)

 • avatar

  Wszystkich plusujacych zawołam za 4 lata (w dzień wyborów o 21:10) Możecie w komentarzu napisać wiadomość do siebie/Mirków itd co myslicie, jak mina 4 lata, czego się spodziewać i porównacie. Możecie tez napisać wiadomość do siebie typu ile teraz płacicie za rachunki, za artykuły spożywcze i jak cena zmieni się za kadencje PISu. Wszystko. Pozdrawiam.
  #wybory #oswiadczenie

  odpowiedzi (212)