Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seeksoul: Znam doskonale historię konfliktów izraelskich, ale skoro Izrael nie leży w Europie to dlaczego jego reprezentacja gra w eliminacjach vdo Euro, a np. Liban nie ?
@Immun: ???

przecież wyżej Ci napisałem, że taki mecz Izraela z Arabią Saudyjską byłby ogromnym ryzkiem (najpewniej w ogóle by do niego nie doszło). Natomiast Liban to kraj muzułmański, nie muszą się niczego obawiać ze strony innych muzułmanów.

Czego jeszcze nie rozumiesz?
@seeksoul: mam pomysla... Niech polska prowadzi taka politykę że wszyscy sąsiedzi będą polski nienawidzić wtedy wystartuje w mistrzostwach np... A bo ja wiem... Oceanii czy Ameryki i wtedy mamy szansę na mistrza
(chociaz raczej nie do końca :p)

Prowadź taka politykę że sąsiedzi cię nienawidzą a potem podczepiaj się do innych... Genialne rozwiązanie milordzie

Mistrzostwa Europy jak sama nazwa wskazuje to mistrzostwa EUROPY a nie "Europy i każdego innego kto chce"
@Immun: wtedy mecz bedzie na neutralnym gruncie wiec to troche inaczej, ale nie wiem... pewnie jak taki mecz by się zdarzył to by się pomyślało

chociaż vid rel, Salah podczas meczu z jakąś drużyną z Izraela nie podawał im nawet ręki (tylko żółwiki)
seeksoul - @Immun: wtedy mecz bedzie na neutralnym gruncie wiec to troche inaczej, al...
Europy i każdego innego kto chce" to jest porostu zenada


@gorzki99: no ale to nie moja wina xD tylko wam tłumaczę

inb4 do UEFA należą przecież także te wszystkie Kazachstany, Azerbejdżany, Armenie, Gruzje...