Gorące dyskusje ostatnie 12h

Krótka piłka Mirki. Za tydzień jest dzień ojca. Wszędzie jak zawsze cisza, gdy był dzień matki w radiu już zaczynały się reklamy i audycje na ten temat, więc ode mnie dwie rzeczy:

- 25% na cały asortyment w moim sklepie z rękodziełem do końca tygodnia (wystarczy wpisać kupon "dzień ojca") Może jakiś ojczulek będzie zadowolony z niebanalnego prezentu :)
    - #rozdajo breloka o wartości 40zł wśród plusujących (biorę pod uwagę wszystkich i tak żadna zielonka się nie trafi xD)

Losowanie jeszcze dzisiaj, żeby paczka zdążyła dojść. Mam nadzieję, że trafi w ojcowskie ręce, albo wygrany okłamie mnie że właśnie tam trafiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czym się zajmuję chyba wiecie, ale gdyby jednak nie - w komentarzu gif prezentujące niektóre moje prace.

Miłego i powodzenia :)

#rozkminkrzaka #rozdajo #dzienojca #gownowpis #500plusnachorybrelok #taktoswieci
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

Gwarantuje, że nie zobaczycie już nic lepszego dzisiaj

#cyberpunk2077 #heheszki #kiepscy #swiatwedlugkiepskich

odpowiedzi (24)

Dzisiaj przeżyłem chyba najbardziej żenujący moment w moim życiu. Otóż robiłem sobie zakupy w lidlu, kasuje mnie ekspedientka, nagle patrzy mi się tak centralnie prosto w oczy i mówi "a ty co robiłeś w weekend?" no to ja odpowiadam że byłem na imprezie, a babka na to "przepraszam mówiłam do kolegi" i pokazuje na ten swój zestaw słuchawek xDDD Zaczerwieniony jak burak byłem

#truestory #heheszki #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (42)