Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Odnośnie mordercy 10-latki.

  Niektórzy to mają nasrane we łbach. O ile wiem to życzenie komuś śmierci jest karalne. Ja nie mówię, że temu człowiekowi nie należy się kara, ale od tego jest proces i sąd oraz kara zgodna z prawem. Nie żyjemy w średniowieczu, lecz niektórzy chyba o tym zapominają.
  #zalesie

  odpowiedzi (85)

 • avatar

  Japierdole mircy w pracbazie od dzisiaj mam zakaz podłączania do prądu rzeczy nie będących wyposażeniem firmowym. Także jakby mi padła bateria w telefonie to nie mogę go sobie podladowac.
  Przyszło lato i sporo osób przyjeżdża do pracy na elektrycznych rowerach, hulajnogach czy deskach. W pracy było ciche przyzwolenie żeby w razie sytuacji awaryjnej trochę sobie sprzęt podladowac. Raz na jakiś czas więc można było zobaczyć że coś się ładuje. W tym roku jednak cebulaki stwierdziły że po co płacić za prąd w domu jak można użyć tego z pracy. Efekt taki ze korytarz obok wejścia zastawiony wręcz tymi ich gratami i zamiast jednej deski raz na miesiąc to codziennie tych pojazdów leży po 30 i nie da się przejść bo muszą się ładować. Problem mieli jednak taki ze na korytarzu są dwa kontakty a sprzętu do ładowania sporo. Więc stworzyli instalacje typu gniazdko - listwa - listwa - listwa. Nie wiem który geniusz elektryki na to wpadł ale nie miało prawa się to udać. Szczególnie że budynek pamięta czasy gierka, a kable w ścianach są te same od początku. Efekt taki ze instalację chuj strzelił momentalnie.
  Dzisiaj więc po przyjściu wszyscy zostali poinformowani o wprowadzeniu zakazu. Prywatnie nawet go popieram ale wolałbym żeby wprowadzili go jutro bo dzisiaj mam tylko 23% baterii w telefonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #pracbaza #najgorzej
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)

 • odpowiedzi (18)