Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki, dostałem od żony swój pierwszy teleskop, jeszcze nie mam wielu akcesoriów, wiedzy i umiejętności, ale telefonem z ręki da się takie cuda złapać (z balkonu w centrum miasta)
  Saturn i Jowisz w komentarzach.
  Jaram się!
  #astronomia #ksiezyc #astrofoto #astrofotografia

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Ale akcja, Mirki.
  Rekrutacja do szkół odbywa się teraz w dużej mierze elektronicznie. Dzisiaj sprawdzałam wyniki córki i na jej koncie wyświetlały mi się też wyniki jakiegoś chłopaka. Najpierw się zdziwiłam, potem sobie wytłumaczyłam to zawiechami systemu (bo wcześniej faktycznie nie chciało w ogóle wejść, jakby serwery nie wyrabiały) i pomyślałam, że to jakiś mały błąd, bo w końcu widziałam tylko imię i nazwisko tego chłopaka i datę złożenia wniosku. Ale jednak zaczęłam drążyć, klikać i szukać. I okazało się, że mogę wejść dalej i zobaczyć do jakiej klasy i szkoły się chłopak dostał i ile miał punktów. Czarę goryczy przelało to, że mogłam ściągnąć jego wniosek o przyjęcie do szkoły. A tam już wszystkie dane wrażliwe, które raczej nie powinny być dostępne dla osób trzecich.
  Jako, że ja mam dostęp do jego danych, to podejrzewam, że on może mieć dostęp do danych mojej córki. Raczej sobie tego nie życzę. Na pomoc techniczną tej strony nie idzie się dodzwonić (chociaż może za późno dzwoniłam i już nie pracują, nie wiem, nie mają podanych godzin). Gdzie powinnam kręcić Małysza o to?

  #nabor #szkola #poznan #wyniki #afera
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Klasyk XD Julcia dala sie wybolcowac sebkowi, zostala z gowniakiem i teraz szuka zwiazku (czyt. Frajera ktory zapewni jej i gowniakowi byt) bo zaden łobuz jej przeciez nie przygarnie XD mialem beke z tych stereotypowych wpisow na wykopie ale to samo zycie pisze te scenariusze XD

  Najbardziej plusowany wpis to bedzie odpowiedz dla p0lka
  #tinder #p0lka

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (71)