Wpis z mikrobloga

Ot takie moje spostrzeżenie które zapewne zginie w odmętach nocnej. I apel niejako zarazem. Młody kierowco, młody posiadaczu prawa jazdy, fakt iż jest po północy nie oznacza że przepisy ruchu drogowego przestały obowiązywać. #coolstory wracam sobie z kina z moją małżonką, spokojnie bez nerw. A tu hop pierwsze skrzyżowanie i ta młoda twarz która myśli że zdąży, cisnę po hamulcach by zdążył. Drugie rondo, jemu też wydaje się że zdąży. Nie, nie zdążałby gdybym nie musiał deptać pedała w glebę. Przede mną rondo dwa pasy, może jechać jak chce, z daleka widzę że wjedzie na rondo chociaż widzi że jadę spokojnie prawym pasem. Ok zjadę z ronda lewym pasem, potem zjadę na prawy. Taki #!$%@?. Gość będzie się teraz ze mną ścigał. Nosz #!$%@?, zwalniam niech sobie jedzie. Zgadnijcie co. On też zwalnia i blokuje mi możliwość zjazdy na prawy pas. I ostatni młody kierowca na rodzie któremu wydaje się że zdąży. Nie chłopie jakbym nie zahamował byś nie zdążył. 25 minut jazdy. Marki aut to audi i bmw. Nagrania lecą na policję bo debilizmu chwalić się nie da. Młodzi kierowcy apeluję do was, więcej rozumu. Więcej zdrowego rozsądku. #!$%@?. Nie upubliczniam nagrań bo tak. #prawojazdy #kierowcy ##!$%@? #samochody ##!$%@?
  • 8
Ok zjadę z ronda lewym pasem, potem zjadę na prawy. Taki #!$%@?. Gość będzie się teraz ze mną ścigał. Nosz #!$%@?, zwalniam niech sobie jedzie. Zgadnijcie co. On też zwalnia i blokuje mi możliwość zjazdy na prawy pas


@Fedain: Uczę się takich ludzi spychać z pasa. Po prostu na nich lekko zjeżdżam, aż uruchomi się w nich prymitywny instynkt przetrwania i zrobią miejsce sami z siebie, bo czasami to nie wyrabiam
@Pangia: Biały Rusek, tak się to chyba kiedyś wołało. Który pierwszy wymięknie. Sorry, ale to nie dla mnie. Zbyt wygodne, dostatnie i z mojej perspektywy udane życicę wiodę żeby się z #!$%@? mózgowym testować. Kto wie kiedy trafisz na takiego nadragowanego sebe. Ale, powodzenia!