•  

#anonimowemirkowyznania
    Mirki, poradźcie mi proszę co robić. Od zaufanej osoby (z naprawdę najbliższej rodziny) dowiedziałem się czegoś co na chwilę obecną kompletnie zniszczyło mój pogląd na mojego dziadka, którego miałem za świetnego człowieka i za wzór do naśladowania. Zaufana osoba powiedziała mi, że kilka lat temu jak moja mama wzięła kolejny ślub to przed jednym ze sklepów podsłuchała rozmowę dwóch kobiet jak rozmawiały, na zasadzie:
    - a wiesz że ta tutaj wzięła kolejny ślub?
    - Która?
    - No ta tu z tego bloku, z tej rodziny gdzie tyle córek mieli
    - No ale z której rodziny?
    - No z tej co ten mąż zrobił dziecko swojej najstarszej córce

Zaufana osoba od razu skojarzyła, że to jest mowa o "naszej" rodzinie, a to dziecko co się urodziło z tego kazirodczego związku to... moja mama. Co gorsze, ta ciocia urodziła to dziecko podobno w wieku 15 lat i nawet policja zainteresowała się sprawą i byli w mieszkaniu (całe życie mój dziadek z babcią i córkami mieszkali w jednym mieszkaniu).

Nie mam pojęcia co teraz robić, jak się zachowywać. Wychodzi na to, że moja ciocia (siostra mamy) jest jednocześnie moją babcią... Jak mam teraz dojść prawdy? Pytać starszych sąsiadów z bloku, szukać kontaktu do tej cioci a może do pozostałych ciotek? W dowodzie osobistym moja mama ma wpisane imię mojej babci czyli tak jak być powinno. Może pytać bezpośrednio mamę chociaż mam wrażenie, że ona nic o tym nie wie. Czuję, że dawno by mi o tym powiedziała a ponadto zawsze broniła dziadka i uważała go za dobrego ojca. Jaka jest jednak prawda?

Jasne, zdaję sobie sprawę z tego, że to tylko podsłuchana rozmowa jakichś dwóch starych bab ale w każdej takiej historii jest ziarenko prawdy i wiem, że w tamtych latach (ponad 50 lat temu) takie historie też się zdarzały. Mogło być też tak, że ciotka zaszła w ciążę z jakimś nieznanym typem a jej rodzice (moi dziadkowie) wzięli to dziecko jako swoje a że ciotka miała wtedy brzuch to sąsiedzi dopięli taką łatkę do mojego dziadka że to na pewno jego dziecko. Czy Policja gdzieś trzyma notatki z interwencji gdzie to było ponad 50 lat temu, są w stanie udostępnić takie dane? Pomóżcie i doradźcie proszę co zrobić z tą sytuacją.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok