Wpis z mikrobloga

Cyberpunk zaorał konfę Microsoftu co potwierdzają światowe trendy na twitterze (Keanu Reeves to również świetny ruch marketingowy, lepszy niż plotkowana Lady Gaga ponieważ gość jest znacznie mniej kontrowersyjny i jest ogólnie lubiany, szanowany i znany bardzo dobrze z John Wicka), świetny klimatyczny trailer w brudniejszej nocnej oprawie czego wielu brakowało przy trailerze z zeszłego E3, dodatkowo nie spoilerujący praktycznie nic, trailery Wiedźmina były znacznie bardziej spoilerogenne, no i mam wrażenie że kierunek artystyczny/oświetlenie też się nieco zmieniły (na plus), ta ostatnia scena z Keanu Reevesem jest podczas dnia a słońce nie wali po oczach, więc albo pogoda będzie zmienna albo nieco oświetlenie zostało zmienione. No i nie widać też takich sporych zmian graficznych jak podczas E3 2013 i E3 2014 Wiedźmina, wręcz mam wrażenie że graficznie wygląda to lepiej w porównaniu do zeszłorocznego trailera, najbardziej rzuciły mi się w oczy lepsze animacje, więc development też chyba idzie sprawniej i bez tak dużych problemów jak z Wiedźminem 3.

Warto również też wspomnieć o Blair Witchu i o Dying Light 2 które również zapowiadają się świetnie, ogólnie polski game dev zmiażdzył w Los Angeles :) .

#e3 #cyberpunk2077
Nuker - Cyberpunk zaorał konfę Microsoftu co potwierdzają światowe trendy na twitterz...

źródło: comment_SeOyoj1nnG0YO1scbaG4Vo6Te4J76QKY.jpg

Pobierz
  • 7