Wpis z mikrobloga

Ale bym skisł gdyby jednak kadra zaczęła grać za rok zajebiście i na Euro w ładnym stylu doszliby np. do półfinału. Zieliński zaczyna grać na poziomie światowego topu, do kadry dołączają młodzi, których talenty wybuchają (np. Szymański, Gumny, Żurkowski) a turbodzban gra lepiej na starość niż Robben
Wyobraźcie sobie reakcje tych wszystkich "ekspertów", którzy teraz gnoją w każdym zdaniu wuja. To byłoby piękne jakby połykali swoje języki i robili wygibasy, żeby się tłumaczyć ze swoich słów xD
Wiem, że to bardzo mało prawdopodobne, ale jednak to piłka nożna i takie rzeczy się zdarzają.
#pilkanozna #euro2020 #mecz

koniecswiatajestbliski - Ale bym skisł gdyby jednak kadra zaczęła grać za rok zajebiś...

źródło: comment_xSZryOcDXEcdAs8Gu4uPDzArO6ZicuTP.jpg

Pobierz
  • 14
@buking: też tak myślę, jeszcze Kloppa trzeba do tego dorzucić. Lewy tyle lat był pod skrzydłami tak znakomitych trenerów że gdzie tam Wujo że swoją wiedzą i umiejętnościami. Jak dla mnie to on nie potrafi wykorzystać nawet w 1% potencjału tej kadry. W kadrze Lewy powinien grać za dwoma napastnikami jako ofensywny pomocnik bo nie mogę patrzeć jak Zieliński się miota a na ławce siedzi Milik i Piątek. Nie ma chyba