•  

  Antysemicki Fejk nius wykopka, który wrzuca tłumaczenie z translatora i manipuluje twierdząc, że wpis tyczy meczu Polski i Izraela i przez to przypisuje zbrodnie Polakom. I to wszystko pomimo iż z treści wynika, że wpis nie może dotyczyc dzisiejszego meczu bo powstał wczoraj i odnosi się do zdarzenia z wczoraj (użyto wyrazu today).
  Chodzi więc o wizytę pod pomnikiem getta, a nie spotkanie z potomkami zbrodniarzy w czasie meczu.
  I to zostało wykopane. To tylko pokazuje jaki jest poziom intelektualny środowiska, które spamuje znaleziskami o Zydach.

  Jeżeli za coś takiego nie poleci ban to szkoda nawet gadac.

  znalezisko Izraelski związek piłki nożnej przypisuje nazistowskie zbrodnie polakom.

  #neuropa #4konserwy #polityka
  #wykop #fakenews #izrael
  #moderacja

  •  

   Jeżeli za coś takiego nie poleci ban to szkoda nawet gadac.

   @szurszur: pewnie poleci, ale za 3 dni jak wszyscy o tym znalezisku zapomną. Znalezisko i dodający polecą, ale nikt z wykopujących ten syf tego nie zobaczy i dalej będzie żył w przekonaniu że to prawda.

  •  

   @CytrynowySorbet: Ktoś proponował przynajmniej powiadomienia dla wykopujacych, że to fejk.

  •  

   @szurszur: ja już zgłosiłem, chociaż czasem mam wrażenie, ze lepiej zostawiać i przylepiać takie znaleziska do jakiegoś wall of shame - ku pamięci.

  •  

   @ediz4: Ale o co chodzi? O typowe sportowe zapewnienie, że dadzą z siebie 120% i nawiązanie do byle czego, byleby tylko nawiązać?

   +: Thon
  •  

   @vytah: Przecież masz kontekst holokaustu. Z racji tych wydarzeń czy czujecie że macie szczególny obowiązek w tym meczu? Tak są świadomi tego i będą się starali jak najlepiej. Co to za szczególny obowiązek wobec Polaków? W ogóle co to obyczaj przyjechać na mecz i pieprzyć 2 dni o holokauście? Polacy też jak jadą do Rosji na mecz 2 dni o Katyniu nadają a potem twierdzą że mają szczególny obowiązek dać z siebie wszystko z racji tego bagażu historycznego?

  •  

   @ediz4: Ale ja pisze o tym. I Ty sie dałeś na niego złapać, bo widzę Twój wpis w znalezisku. Mniej wiec chociaż na tyle przyzwoitości, aby to przyznać. No chyba, że świadomie kopiesz fejki dla propagandy.
   To jak nabrałeś się czy celowo manipulujesz?
   PS.Odpwiedź wprost, a nie z laniem wody na inny temat jak masz w zwyczaju.

  •  

   @szurszur: Co z tego że widzisz mój wpis? Twój też tam widzę.

   To jak nabrałeś się czy celowo manipulujesz?....
   Może i się nabrałem a w stosunku do Żydów już nic mnie nie zdziwi jak najważniejsze osoby w ich państwie wypowiadają podobne słowa. Ty się nigdy na nic nie nabrałeś?

   PS.Odpwiedź wprost, a nie z laniem wody na inny temat jak masz w zwyczaju....
   Czyli nie odniesiesz się do linka?

  •  

   Co z tego że widzisz mój wpis? Twój też tam widzę.

   @ediz4: Ale ja wykazuję, że to fejk a Ty sugerujesz, że ten nius to nie jest przypadek i podsycasz atmosferę i manipulujesz.

   Link jest na temat innej wypowiedzi. Ja sie tu odnosze do tej.

  •  

   @szurszur: Czyli się nie odniesiesz. Tak myślałem.

  •  

   @ediz4: To tak jakby polska reprezentacja grała na stadionie Gino Salveti pod Monte Cassino, dziennikarz by zapytał, czy piłkarze biorą pod uwagę historyczną wagę miejsca, Lewy by odpowiedział, że tak, a na www.vicoppo.it użytkownik edizzo4 uznałby to za szkalowanie Wielkiej Italii.

  •  

   pod uwagę historyczną wagę miejsca i z racji z tego czują większą presję żeby wygrać z reprezentacją Włoch....

   @vytah: Wtedy tak gdyby wcześniej Polska napierdzielała wszystkimi mediami, politykami że Włosi mordowali w Monte Casino.
   Tu Ci kolega kilka linków zarzucił
   https://www.wykop.pl/link/4994299/comment/66323045#comment-66323045
   I nie byle kto tam się wypowiada. Sam premier Izraela
   Dalej udawajcie że nic się nie dzieje.

  •  

   Może i się nabrałem a w stosunku do Żydów już nic mnie nie zdziwi

   @ediz4: o kurwa. jak w tym dowcipie XD

   - Cześć Rysiek. Wiesz co, nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.
   - Jak to, co się stało?
   - No nie, po prostu nie przychodź.
   - Ale co się stało, do cholery?
   - Jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam 150 złotych.
   - Chyba nie myślisz, że to ja?
   - No nie, pieniądze się znalazły, ale wiesz, niesmak pozostał


   Tylko, że to nie żart a efekt potwierdzenia u zindoktrynowanego propagandą wykopka.

  •  

   @nie_jem_grzybow: No. Masz rację. Polecam poczytać
   https://www.wykop.pl/link/4994299/comment/66323045#comment-66323045
   Ale po co. Można udać że to nie miało miejsca. Uciąć kogoś wypowiedź i wrzucić kawał.

  •  

   @ediz4: daj spokój, szkoda mi życia na czytanie Twoich wpisów. Już kilka razy na ten temat rozmawialiśmy. Dowcip mi się tylko przypomniał :D Wracaj do rozwiązywania problemów geopolitycznych na głównej.

  •  

   @nie_jem_grzybow:

   daj spokój, szkoda mi życia na czytanie Twoich wpisów. Już kilka razy na ten temat rozmawialiśmy....
   To mnie nie wołaj. Wracaj do udawania że deszcz pada i przepraszania Netanjahu za złe zrozumienie jego słów.

  •  

   @ediz4: ale nie, ja się z Tobą zgadzam :D Ja np. tak mam w stosunku do łysych. Znałem takiego jednego co cały czas kłamał i teraz jak tylko jakiś łysy coś powie to mu nie wierzę choćby encyklopedię czytał XD

   pokaż spoiler i nie traktuj populizmu i demagogii polityków przed wyborami zbyt poważnie, bo to bardzo głupie. W "Polskę w ruinie" też wierzyłeś?

  •  

   i nie traktuj populizmu i demagogii polityków przed wyborami zbyt poważnie, bo to bardzo głupie. W "Polskę w ruinie" też wierzyłeś?

   @nie_jem_grzybow: Aa. To on tak tylko na wybory. Aa to nie ma sprawy. xD Ten minister też pewnie o głosy walczył. To trzeba ich przeprosić. Ta nasza konferencja to musiała być stricte wyborcza bo co chwilę coś takiego wychodziło. A to jakiś Pompeo. A to jakaś dziennikarka. Trzeba wziąć Dudę aby przeprosił w imieniu narodu ich wszystkich.

  •  

   @ediz4: Wierzyłeś czy nie? :D

   Jakie przepraszanie? O czym ty piszesz? :D Populistyczna psychoprawica uwielbia straszyć i podjudzać swoich wyborców? Nasi i ich populiści zyskiwali na tym "konflikcie" strasząc swoje rozgorączkowane bydło.

  •  

   @nie_jem_grzybow: Twierdzisz że premier Izraela to nic nie znaczący koleś? Czy może że Izrael to psychoprawicowy kraj gdzie premier i minister oskarżają inny naród o zbrodnie?

   Wierzyłeś czy nie? :D...
   W to że Żydzi tak myślą? Wierzę. Jest aż nadto na to dowodów. Wystarczy obejrzeć wypowiedzi Żydów co przyjeżdżają na wycieczki do Polski.

  •  

   Czy może że Izrael to psychoprawicowy kraj gdzie premier i minister oskarżają inny naród o zbrodnie?

   @ediz4: Nie, nie rozumiesz.
   W Izraelu rządzi prawicowa, nacjonalistyczna partia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Likud i jej przedstawiciele w ten sposób pozyskują wyborców. Normalne. Tak samo to działa m.in. w Polsce: straszenie uchodźcami, lgbt i Żydami. Wśród gorzej wykształconej części społeczeństwa to działa.

   Podsumowaując:
   Nie każdy łysy to kłamca. Czaisz? Musisz przestać uogólniać, bo tego właśnie chcą populiści. NIe bądź bydłem. EOT.

  •  

   @nie_jem_grzybow:

   Nie, nie rozumiesz. W Izraelu rządzi prawicowa, nacjonalistyczna partia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Likud i jej przedstawiciele w ten sposób pozyskują wyborców. Normalne. Tak samo to działa m.in. w Polsce: straszenie uchodźcami, lgbt i Żydami. Wśród gorzej wykształconej części społeczeństwa to działa....
   No widzisz. Czyli właśnie przyznałeś że wyborcy partii rządzącej w Izraelu nienawidzą Polaków skoro ich politycy tak kupują ich głosy. Wielkie dzięki.

   W Izraelu rządzi prawicowa, nacjonalistyczna partia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Likud i jej przedstawiciele w ten sposób pozyskują wyborców. Normalne. Tak samo to działa m.in. w Polsce: straszenie uchodźcami, lgbt i Żydami.....
   Iksdee. Gdzie miałeś straszenie Żydami premiera lub jakiegoś ministra? Przecież obecny rząd im w dupę wręcz wchodzi. Co to znaczy straszenie uchodźcami? Przecież efekty są znane więc jako to straszenie.

   Podsumowaując:...
   Premier i minister jakiegoś kraju nazywa twój naród współwinnymi holokaustu a Ty udajesz że to nie ma miejsca bo uwaga - jest u nich kampania. Potem udajesz że nie ma całej reszty wypowiedzi począwszy od znamienitych polityków Amerykańskich po znanych dziennikarzy. A na koniec próbujesz postawić znak równości pomiędzy tą sytuacją a polską polityką. Nagroda się należy. Widać napracowanie.

  •  

   @nie_jem_grzybow

   Tak samo to działa m.in. w Polsce: straszenie uchodźcami, lgbt i Żydami
   W Polsce nie straszy się, a przywołuje fakty.
   PO chciało przyjąć nielegalnych imigrantów.
   LGBTQZ- szerzy chrystianofobię oraz gorszy dzieci i młodzież.
   Przedsiębiorstwo holokaust lobbowało za uchwaleniem tzw. ustawy 447.

   W przeciwieństwie do Żydów, którzy straszą antysemityzmem, którego w Polsce nie ma. xD

   +: ediz4
  •  

   @szurszur: W końcu moderacja zdjęła, poszła platynka na kwartał.

  •  

   @Volki: tak, tak. O tym piszę.

   +: JV44
  •  

   @szurszur: Znalezisko i jego autor już spadli z rowerka ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  •  

   Może i się nabrałem a w stosunku do Żydów już nic mnie nie zdziwi jak najważniejsze osoby w ich państwie wypowiadają podobne słowa. Ty się nigdy na nic nie nabrałeś?

   @ediz4: Trochę przyzwoitości i rozumu człowieku. Zamiast skorzystać z takiej okazji do weryfikacji swojego myślenia i mentalności (jeśli łyknąłeś coś takiego to na pewno było tego więcej) to tylko "a bo ty...", "a bo mnie już nic nie zdziwi" - typowa relatywizacja. Nie przeszkadza ci to, że to cecha bezwolnych debili?

  •  

   Trochę przyzwoitości i rozumu człowieku
   @Elaviart: xD. Kto to kurna mówi.

   jeśli łyknąłeś coś takiego to na pewno było tego więcej....
   xD

  •  

   Kto to kurna mówi.
   @ediz4: Człowiek, który nauczony doświadczeniem i przykładem baaaardzo wielu debili bardzo skrupulatnie i krytycznie podchodzi do tego co przeczyta w internecie.
   Możesz rozwinąć co miałeś konkretnie na myśli?

  •  

   @Elaviart: Łyknąłem coś takiego. No nie mieści się w głowie skoro gorsze rzeczy o Polakach mówi premier Izraela - niebywałe że ktoś to łyknął

   Można wiedzieć co miałeś konkretnie na myśli?....
   Mam pewną notatkę na twój temat ale myślę że nie ma sensu już tego kontynuować.

  •  

   Łyknąłem coś takiego. No nie mieści się w głowie skoro (...)
   @ediz4: No akurat np. mnie się nie mieści, już pisałem że bardzo krytycznie podchodzę do tego co czytam na wykopie.

   Mam pewną notatkę na twój temat
   Ty, tak teraz patrzę że ja też mam notatkę na twój temat, patrz pic rel xD
   Niestety tyle mi się przez ekran przewaliło różnych pozamiatanych randomów, że nie jestem w stanie tego dopasować do dyskusji, nie mam pojęcia o co chodzi. Zakładam że kiedyś w bezsilności pewnie poleciałeś do moderatorów bo tylko w takich sytuacjach dodaję takie notatki (a tych też było od chuja). Sam widzisz sens przytoczenia swojej - może wtedy dojdziemy o co chodzi, wrócimy do jakiejś zakończonej dyskusji i będziesz mógł poprzeć swoje słowa "czynami"?

   źródło: xDDDDDD.png

   +: JV44
  •  

   @Elaviart: hahahahha. A ja pamiętam o co chodzi. Po prostu byłeś bezsilny to zacząłeś obrażać i Cię zgłosiłem.

  •  

   zacząłeś obrażać i Cię zgłosiłem.
   @ediz4: Dobrze, że się przyznałeś, mogę dodać wzmiankę "delikatny kwiatuszek" xD

   Czyli rozumiem, że w tym temacie to wszystko co masz do powiedzenia? Nie dziwię się, pewnie wstyd teraz powiedzieć, że chodzi o notatkę w rodzaju "obrońca żydów" albo "lewak", co nie smyku? xD

  •  

   @Elaviart: A jaki to ma sens?
   PS
   I nie taki mały. 1.80m mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   Sam widzisz sens przytoczenia swojej - może wtedy dojdziemy o co chodzi, wrócimy do jakiejś zakończonej dyskusji i będziesz mógł poprzeć swoje słowa "czynami"?
   @ediz4: Ty naprawdę nie jesteś zbyt bystry, prawda?

  •  

   @ediz4: Istnieje jakiś powód dla którego miałbym to robić?
   Oczywiście poza trafieniem o co chodzi z tą tajemniczą, wstydliwą notatką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam o tą rozmowę.

  •  

   @Elaviart: Może poszerzenia horyzontów a nie taplania się w bajorku neuropejskim odrzucając wszystko co może zburzyć twój światopogląd. Wszak tylko krowa nie zmienia poglądów.

   tajemniczą, wstydliwą notatką....
   Czemu wstydliwą? Podobna jak twoja tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam moderowanych wypowiedzi więc i notatka bardziej lajtowa.

  •  

   taplania się w bajorku neuropejskim odrzucając wszystko co może zburzyć twój światopogląd.

   @ediz4: Nie wiem o czym mówisz. Dopiero co zaznaczałem, że podchodzę krytycznie do wszystkiego co przeczytam w internecie. Swoją pogardę do neurop, 4konserw, gejów, patostreamów czy tam jeszcze innych grup na podstawie przynależności do których próbują dodawać sobie wartości tutejsi idioci też już wiele razy wyrażałem.
   Także co ci się tam mogło skojarzyć z jakąś neuropą to naprawdę nie wiem - być może jakieś historyczne fakty bo tematykę dobrze znam, a fakty z reguły najbardziej bolą radykałów ze skłonnościami do brania z połykiem (czyli niedouczonych matołów). Ciężko dokładnie powiedzieć biorąc pod uwagę twój wstyd przed powrotem do tematu.

   Czemu wstydliwą?
   No to już ty powinieneś najlepiej wiedzieć - jaki może być inny powód nie przytoczenia jej pomimo tylu wzmianek i nawet wklejenia mojej?

  •  

   No to już ty powinieneś najlepiej wiedzieć - jaki może być inny powód nie przytoczenia jej pomimo tylu wzmianek i nawet wklejenia mojej?

   @Elaviart: Możesz mi powiedzieć w jakim celu mam wrzucać Ci moje notatki?

  •  

   @ediz4: Pomijając to, że przecież sam o nich wspomniałeś?

   Także co ci się tam mogło skojarzyć z jakąś neuropą to naprawdę nie wiem - być może jakieś historyczne fakty bo tematykę dobrze znam, a fakty z reguły najbardziej bolą radykałów ze skłonnościami do brania z połykiem (czyli niedouczonych matołów). Ciężko dokładnie powiedzieć biorąc pod uwagę twój wstyd przed powrotem do tematu.
   Także w definiowaniu celu spokojnie można odwołać się do honoru - co by pokazać, że nie jesteś gołosłownym frajerem. No ale domyślam się, że to słaby argument biorąc pod uwagę to co prezentujesz swoją osobą. Mam tu na myśli zarówno zupełny brak krytycyzmu wobec przyjmowanych informacji, własnej osoby jak i szufladkowanie rozmówców, cechę typowo kretyńską. Więc może po prostu dla udowodnienia swojej racji? Trudno mi ocenić co bardziej przemawia do tak lichej chorągiewki, to zupełnie nie mój poziom, trochę jakbym próbował porozumieć się z kosmitami.

  •  

   Trudno mi ocenić co bardziej przemawia do tak lichej chorągiewki, to zupełnie nie mój poziom, trochę jakbym próbował porozumieć się z kosmitami.

   @Elaviart: Świetny żart - poziom buhahahahahha

   Mam tu na myśli zarówno zupełny brak krytycyzmu wobec przyjmowanych informacji, własnej osoby jak i szufladkowanie rozmówców, cechę typowo kretyńską....
   No i mówi to osoba która musi obrażać rozmówce bo brak jej argumentów po czym opisuje kogoś lamus. Dawno się tak nie uśmiałem

  •  

   @ediz4: Biorąc pod uwagę, że to dziecinne ujadanie to najwyraźniej wszystko co masz tu jeszcze do powiedzenia to by było na tyle. Skoro masz notatkę na mój temat to znaczy że dyskutowaliśmy, a w takim wypadku powinieneś kojarzyć procedurę.