Wpis z mikrobloga

@Koneser69:
Szanowny Panie,

niech Pan nie zgrywa obrońcy moralności i intelektualisty. Jestem pewien, iż jedynym celem zamieszczenia tego zdjęcia przez Pana na tym portalu jest sprowadzeniem osoby do obiektu seksualnego, o czym świadczy zamieszczony przez Pana tag #dupeczkizprzypadku, na którym znajdują się sfotografowane dziewczyny bez wyrażonej przez nie zgody, a obserwatorzy tego tagu dokonują regularnego samogwałtu wspomagając się tymi fotografiami. Ja osobiście nie życzyłbym sobie, żeby banda zboczonych dewiantów onanizowała
@Koneser69:
Szanowny Panie,

już niech Pan z siebie nie robi wielkiego psychologa, bo tylko się Pan ośmiesza. Mam wrażenie, iż to Pan jest niedowartościowany w kwestii relacji z kobietami, skoro Pan wstawia fotografie kobiet wykonywane z ukrycia w celu zaspokojenia swoich żądz seksualnych. Pragnę Pana poinformować, że wszelkiego rodzaju zaburzenia seksualne są uleczalne, toteż jest nadzieja dla Pana.
Na obecną chwilę jestem zmuszony zakończyć dyskusję z Panem, dopóki nie przemyśli Pan
@uczony_intelektualny: trolujesz prawda?

Chcesz powiedzieć że studiujesz prawo? Jesteś białym rycerzykiem który chce zmienić świat?
Skąd wiesz co robią obserwatorzy danego tagu? Domysłu jak mniemam?

Świata nie zmienisz zaczynając na portalu z śmiesznymi obrazkami.

Zdjęcie mirka nie złamało regulaminu. Owszem nie chce mi się czytać literatury która podałeś aczkolwiek z przyjemnością się zapoznam z artykułami czy oficjalnym odniesieniem się do prawa w Polsce. Jestem ciekaw rzeczywiście jak to jest z legalnością
@uczony_intelektualny ja robię z siebie psychologa i się ośmieszam...? To Pan ciągle coś insynuuje i wmawia innym swoje urojenia. Żeby rozwiać Pana wątpliwości mam normalne życie seksualne, nie wykraczające za ogólnie przyjęte konwenanse. Bardzo mnie cieszy, że nie będzie Pan już kontynował dyskusji, ponieważ przyjemność jest z tego wątpliwa a Pana argumenty są bez wartości.