Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirasy!
Ostatnio przerzuciłem się z Thunderbirda na Mailbirda i powiem szczerze, że nie żałuję.
Program pocztowy naszych czasów (ʘʘ), który od strony designu wygląda jak program z 2019, a nie 2013.
Kozacko wygląda opcja zintegrowania aplikacji takich jak... kalendarz google, whatsapp, slack, todoist i wiele innych.
Wad żadnych nie dostrzegłem (do tej pory).
Jakby ktoś chciał przenieść się z Thunderbirda lub Outlooka to gorąco polecam. Byłym wdzięczny za instalację programu z mojego refa, dzięki czemu przy 5 instalacjach otrzyma konto premium, które jest mi potrzebne do korzystania z większej ilości kont.

ref: https://bit.ly/2KHLUT4

#produktywnosc #poczta #prosba #mailbird
  • 20
@Sckb: w wersji darmowej możesz korzystać z jednego konta pocztowego, w wersji płatnej, która kosztuje jak się nie myle 1.25 euro miesięcznie masz nieograniczoną ilość kont. Można wykupić licencje wieczystą za 49 euro.
Spróbuję zebrać 5 osób, które tylko zainstalują mailbirda... 49 euro piechotą nie chodzi, za taką kasę mam mnóstwo rogali i batonów. Jak ktoś ma chęci i czas to może zainstalować i usunąć lub przetestować program w wersji premium
@mateusz-em-16: dlatego właśnie nadal w 2019 używam thunderbirda. Wygląda jak kupa a działa jeszcze lepiej :)

bo w sumie czego tu brakuje? Widok folderów jest, widok wiadomości jest, można je oznaczać gwiazdkami, ma integrację z kalendarzem, ma wyszukiwarkę