•  

  Nadal trwają pracę nad Yerba Mate Tycoon (PC)
  #donislawdev <-- obserwuj
  Hejka, tworzę sobie grę o Yerba Mate, w której będziemy zarządzać firmą produkująca yerby (mieszanki albo czyste), z najnowszych informacji to przepisałem masę kodu, dodałem kopię zapasową zapisu gry (jak się uszkodzi zapis, usunie się, to zadziała zapasowy zapis), oprócz tego pracuję nad panelem tworzenia yerby, nazwa, cena, jaka grupa (kobiety, mężczyźni), metoda suszenia (gorące powietrze, dym), dodatki (na ten moment dodaję yerbę bez dodatków, do wyboru będzie kilkaset dodatków, dodatkowo co jakiś czas zmienia się popularny dodatek, tworzenie yerby z popularnym dodatkiem zapewnia nam bonus), będziemy też mogli wybrać jakość yerby, rodzaj opakowań yerby (waga), jakość opakowania + kraje do dystrybucji i wiele więcej :-} Cała lista zmian jest ciut dłuższa, ale szczerze to już zapomniałem co zmieniałem.
  Przepraszam za powolny progres, ale ostatnio mam masę innych zajęć, staram się pracować nad grą w miarę możliwości( ͡° ͜ʖ ͡°) Discord Na temat gierki i yerby.
  #donislawyerbamatetycoon <-- Tag gry

  Czym jest Yerba Mate + O czym jest gra?

  pokaż spoiler Yerba Mate jest to taki "zamiennik" kawy w krajach Ameryki Południowej (napar z liści ostrokrzewu paragwajskiego), yerba może być suszona dymem (ma dymny posmak), może też być suszona gorącym powietrzem (susz ma wtedy zielony kolor, nie ma dymnego posmaku), są też różne mieszanki yerbowy (z owocami i nie tylko). Przy picu yerby pomocna jest Bombilla ("rurka filtrująca"). Yerba często jest pijana z różnych rodzajów matero (ceramiczne, calabazy z owoców, matera z palo santo). Sama gra będzie polegać na tworzeniu nowych mieszanek yerby, zarządzaniu swoim biznesem + wielu innych rzeczach. Gra będzie o tworzeniu mieszanek yerby i zarządzaniu wieloma aspektami firmy, która produkuje yerbe. Gra będzie na PC.


  --------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWEUJ----------------------------------------------
  Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
  Lista<--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
  Facebook <--- sprawdź
  Twitter
  Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
  Discord O grze i yerba mate
  *W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

  *Grafika przedstawiona w grze + jej położenie to tylko placeholdery ("rozwiązanie chwilowe"), rzeczywista grafika w grze będzie inna. Jeszcze minie troszkę czasu, nim pojawi się w grze "normalna" grafika.

  #yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #gamedev #tycoon #gry

  GIF

  źródło: qjXRGUEcix.gif (1.75MB)