Wpis z mikrobloga

@WysokiKomisarz:

jeden rabin powie tak, inny powie nie. Zależy kto zamówił badania...


wiadomo, jeżeli badania się niewygodne tym gorzej dla badań xD

Praktyka i wiedza powszechna jednoznacznie stwierdzają to co ty nazywasz fejkiem.


a chłopski rozum co mówi? a wróżby z fusów? z końska kupa?

oświecenie to stan błogosławiony. zaakceptuj to, że nie miałeś racji, i stań po właściwej stronie rozumu i godności człowieka :)
@WysokiKomisarz: Przeczytałeś artykuł? Jak się ustosunkujesz?

Na pewno rozumiesz, że my wszyscy akceptujemy, że istnieje korelacja pomiędzy pedofilią, a płcią dziecka i osoby dorosłej. My wszyscy akceptujemy, że mężczyźni częściej są pedofilami, a ich ofiarami częściej są chłopcy.

Problem jest w tym, że to tylko korelacja, trzeba się zastanowić dlaczego tak jest. Okazuje się, że pierwsza myśl - pedofile to też homoseksualiści, jest zwodnicza. Istnieje szereg innych czynników i okazuje się,
@Hound: bardzo dobre argumenty dla Was, gdy Wam mają służyć xD "Mam 43 lata i nie da się ze mnie zrobić lesbijki" - p. Izabela "Nie jestem jarucka" JarugaNowacka. A jak przyszło co do czego, jej głowę znaleziono między nogami p. Marii Kaczyńskiej xD
O kurde zgniłem z komentarzy

- łączenie homoseksualizmu i pedofilii jest głupie i nieprawdziwe

- HOMOSEKSUALIŚCI I LGBTRTVAGD MAJOM NADREPREZENTACJE WŚRÓD PEDOFILI

-

- to nie jest tak, że dobrze czy nie dobrze...

(...) jakby ktoś mnie zapytał co cenię w życiu najbardziej to powiedziałbym, że ludzi...

(...) to wszystko wychodzi z praktyki, że LGBT to pedofile


XD

Tryumf zdrowego rozsądku
Czemu nie wspomnisz o absurdalnej nadreprezentacji mężczyzn wśród pedofilii?


@Hound: Bo kobieca pedofilia nie jest ścigana i o zgrozo jest powszechnie akceptowana. Wystarczy wejść na fora dla matek jakiego mają #!$%@? na punkcie swoich małych dzieci i piszą jak to uwielbiają całować peniski swoich synków.

Teraz niech facet napisze coś takiego w odniesieniu do swojej córki xD
jak pomyśle o tym, ze są ludzie którzy dali się nabrać na fejka łączącego homoseksualizm i pedofilie

@NieBojeSieMinusow: bardzo ciekawa sprawa: dla lewicy jest problem, gdy wszystkich homoseksualistów wrzuca się do wora "pedofile", ale gdy do wora "pedofile" wrzuca się wszystkich księży, to już nie widzą w tym żadnej sprzeczności, czy niedorzeczności. Jest w tym spora niekonsekwencja. ¯\_(ツ)_/¯
ale gdy do wora "pedofile" wrzuca się wszystkich księży, to już nie widzą w tym żadnej sprzeczności, czy niedorzeczności


@simperium: jest ciekawa sprawa, że nie o księży i pedofilię są główne zarzuty, a o systemowe ukrywanie pedofilów. Za każdym razem się to powtarza, a za każdym razem przyjdzie kolejny i będzie się branzlował, że hipokryzja, że LGBTQWERTY to samo robi, że tam to dopiero pedofilia, kompletnie odwracając kota ogonem i po
jest ciekawa sprawa, że nie o księży i pedofilię są główne zarzuty, a o systemowe ukrywanie pedofilów.

@rzuf22: nie wypowiadam się na temat tego, o co są dzisiaj główne zarzuty względem KK, tylko piszę o tym, że od wielu wielu lat środowiska lewicowe próbują kojarzyć pedofilię z księżmi.
środowiska lewicowe próbują kojarzyć pedofilię z księżmi


@simperium: jakimi środkami? Osobiście natknąłem się na zaprzeczenia księży, krycie siebie nawzajem i samo to powoduje u mnie skojarzenie księdza z pedofilią, gdyż jest to jedyna grupa, która tak mocno zaprzecza i tak samo mocno to tuszuje. Sam KK sobie robi taką opinię i nie potrzebuje lewicy do tego.

Fakt, że część lewicy to antyklerykały i często kler atakują, a to za bogacenie się