•  

Kojarzycie wypadek na a6, gdzie zginęło 6 ludzi? No głupie pytanie, wszyscy kojarzą.
    Jest grupa na FB "sytuacja na s3" gdzie pod postem o wypadku tirowcy biorą w obronę kolegę, sugerując, że to wina osobówek bo "to one nam zajeżdżają drogę i hamują"

pokaż spoiler XDDD

"Dlaczego pojazdy osobwe tam stały?"

Boże ja śnię XDDDD

Jakie to są dzbany #bekaztransa #motoryzacja

źródło: i.imgur.com

•  

@papciu: o hui, na pewno stały, żeby biednego tirowca wpakować do więzienia za nic!!!!!!!1111one

Ja jebię, onkologa, szybko!

•  

@papciu: niech lepiej zajmą się wyborem żwirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@papciu: zamazanie nazwisk level hard

•  

Komentarz usunięty przez autora wpisu

•  

+: JaNo85
    •  

@papciu: jeden prosty trik który mógł ich uratować (prawdopodobnie bo nie wiadomo jeszcze jaka była przyczyna)

źródło: pobrane (2).jpeg

•  

@Zubern: jak to nie wiadomo? wiadomo! przyczyną są osobówki. Wszystkie nieszczęścia to wina tych obrzydliwych osobówek. A jak jedzie pan tirowiec, to wszyscy powinni się zatrzymać i zrobić korytarz dla jaśniepana.

•  

@Zubern: Jak on oglądał tv albo patrzył w telefon, co miały awaryjne dać? Uniesc samochód do góry? Z resztą, według uczestników wypadku auta miały je włączone.

•  

@papciu: akurat ten pierwszy to ma trochę racji i nie tylko w przypadku ciężarówek. Ludzie myślą, że na autostradzie przy 140 na godzinę mogą komuś zajechać drogę jak w mieście.

•  

@prnppp: Tylko, że mówi to typ, kierowca ciężarówki, który często jedzie sznurkiem na autostradzie z innymi tirowcami, nie zachowując jakiegokolwiek bezpiecznego odstępu. Ba, mówi to typ, który na autostradzie wpierdziela się na lewy pas mając w dupie cały świat. Melepety przypierdzielają się do osobówek a sami jeżdżą jak gówno ;) I jeszcze innych pouczają. I ten pogardliwy ton wobec innych, no kurła

+: pl-t
    •  

+: Lucius
    •  

@papciu gościu napisał rozsądnie.
      Możesz podesłać jakieś info o wypadku?

•  

@prnppp: rozumiem, że on ma prawo zakładać, że tylko osobówki się wpierdzialają pod maskę, z zwłaszcza te zmiażdżone przez ich kolegę. Bo tego dotyczy jego pierdolnięty post ;)

•  

@papciu: kurwa mac wczoraj miałem sytuacje na jedynce gdzie prawym pasem jechał szereg może 8 tirów. Podjezdzam za mną na lewym ciąg chętnych do wyprzedzania, a tu kurwa jeden tir wyprzedza. Stwierdziłem że zredukuje, schowam się za ostatnim tirem i zobaczę co się stanie.

Takiego malpiego cyrku dawno nie widziałem. Osobowki siedzą zderzak w zderzak, tir wyprzedza jadąc 90.5kmh gościa co jedzie 90, zrobili se miejsce, wbija. Kilka osobowek ruszylo ale kolejny tir zaczął wyprzedzać, wyprzedził jednego i schował się. Przed nim kolejny xD xD

Patrzyłem tylko jak Osobowki kurwily siedząc sobie na zderzakach xD a tiry na wyjebce, kontynuowały procesje.

Ten cały pokaz trwał 15 minut, gdy się uspokoilo wyprzedziłem tych dzbanów w tirach, oczywiście jeden szeryf musiał skusić się by wyprzedzić bo czemu nie, więc schowalem się między tirami.

•  

@kosa1410: Co napisał rozsądnie? Tirowiec wrąbał się w osobówki stojące w korku przed zwężeniem. Nikt nikomu nic nie zajechał, nie wymusił, one stały a on się zagapił czy co tam zrobił, wpadł w nich i ich pozabijał. Akurat w tym przypadku wina kierowcy tira jest praktycznie pewna. Do tego był tego dnia zakaz jazdy wiec go ba tej drodze nawet nie powinno być bo z tego co ustalono nic go z zakazu nie zealnialo

•  

@papciu: tirowcy to jakiś podgatunek, nie wszyscy ale większość niestety

+: pl-t
    •  

@Darjo: otóż to, a melepety na facebooku już wymyślają, że pewnie było milion innych powodów, zwłaszcza zajechanie drogi przez osobówkę. A jak się wyjaśniło, że osobówki stały, to zaraz "a dlaczego tam stały? nie powinny tam stać" XD po prostu tirowcy, choćby nie wiadomo co, trzymają się za kutangi xD taka kasta nadludzi xD

•  

@Shmit: jest jakaś więź między nimi, zawodowa, ręka rękę myje

•  

@papciu: Nie wiem co było przyczyną tego wypadku, ale pchający się pod maskę kierowcy osobówek to codzienność jak się jeździ dużym samochodem. Jeżdżę 42 tonowym dźwigiem i niemal codziennie mam sytuacje, że jakiś kierowca bez wyobraźni pcha się pod maskę. To samo przy jeździe w korkach, kiedy zanim się rozpedze, wjeżdżają przede mnie chamsko samochody i muszę hamowac. To trochę irytuje. Zanim zaczniesz szydzić z opinii innych, siądź za kółkiem czegoś większego i zobacz jaka jest droga hamowania zestawu czy takiego dźwigu, przekonasz się, że na polskich drogach musisz myśleć za innych kierowców.

•  

@Ruchaka_rozrabiaka: a ja jeżdżę osobówką i nie ma dnia w którym kierowca ciągnika nie ładowałby się na lewy pas bez patrzenia w lusterka. Ameby są wszędzie :)

Zanim zaczniesz szydzić z opinii innych,
      Szydzę, bo to co oni tam wypisują i jak jadą po innych nie mieści mi się w głowie. Zwłaszcza, że w przypadku tego wypadku sprawa wydaje się być ewidentna. ALe nie, oni brną dalij w te swoje bajeczki, że to wina osobówek które nie miały prawa tam stać XDDDDDDDD

siądź za kółkiem czegoś większego i zobacz jaka jest droga hamowania zestawu czy takiego dźwigu, przekonasz się, że na polskich drogach musisz myśleć za innych kierowców.
      O, to wasza standardowa śpiewka xD "usiadłbyś za kierownicę ciężarówki to byś zobaczył". A Ty usiadłbyś za kierownicę osobówki która musi nagle hamować bo jaśnie pan tirowiec śpieszy się z wędliną, pieczywem etc, to też byś zobaczył. Ale nie spodziewam się zrozumienia, wy wiecie lepiej ;)

Na drogach bardziej obawiam się busiarzy i tirowców, niż osobówek.

•  

@prnppp to nie autostrada. Auta stały bo tam jest zwężka, przecież remont na remoncie

•  

@Darjo: to napisał rozsądnie że
      -zatrzymywanie sie w miejscach gdzie nie jest to dozwolone i/lub jest to głupie to proszenie sie o wypadek,
      -wpychanie sie przed jakikolwiek samochód w strefie bezpiecznego odstępu to również proszenie sie o wypadek.

Ja dalej nie otrzymałem choćby cytatu z artykułu opisującego wypadek a jedynie Twój obiektywny opis zajścia, którego jak mniemam nie byłeś świadkiem.

•  

@kosa1410: no ale oba te punkty nie dotyczą tego wypadku, wiec może i rozsądne ale nieadekwatne. Mój opis zdarzenia oparty jest na wywiadzie z poszkodowana z tv. No i treści zarzutów postawionych kierowcy.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wymieńmy wszystko, co obecnie atakuje i chce zniszczyć tęczowego neuropka-wykopka:

- chrześcijaństwo
    - Kościół Katolicki i księża
    - patriotyzm
    - kapitalizm
    - broń palna
    - patriarchat
    - męskie nazwy zawodów
    - brak zaimków w stosunku do transów
    - osoby wierzące w Boga
    - "homofobia"
    - rozróżnianie tolerancji od akceptacji
    - każda osoba o innych poglądach, w tym ateiści gardzący gimboateizmem
    - rodziny wielodzietne
    - brak podziału na 92+n "płcie"
    - antykomunizm
    - toalety dla kobiet i dla mężczyzn
    - "opresyjne" stereotypy płciowe jak np. golenie pach przez kobiety
    - logika i fakty
    - "prawactwo"
    - ustępowanie kobietom w drzwiach
    - "faszyzm", "nazizm"
    - kierowcy aut
    - RiGCz
    - niskie podatki
    - prawo własności
    - nietolerowanie wyuzdania seksualnego w miejscach publicznych
    - wierzący naukowcy
    - merytokracja
    - nieakceptowanie każdej formy seksualnych zachowań
    - "islamofobia"
    - ochrona granic państwa przed nielegalnymi imigrantami
    - bilboardy z atrakcyjnymi kobietami w skąpej bieliźnie
    - osoby niepopierające zabijania nienarodzonych dzieci
    - posiadanie wartości w życiu
    - wolność słowa i wyznania
    - własna psychika
    - "odbieranie im praw"
    - demokracja, wybór polityka/ugrupowania, którego nie lubią
    - noszenie odzieży patriotycznej
    - zdrowy styl życia
    - woda z mydłem
    - torcik z wafelkami w lesie
    - życie poza piwnicą

co ich nie atakuje

- brak RiGCzu
    - socjalistyczna Wenezuela, gdzie większość obywateli żyje w skrajnej nędzy
    - państwa islamskie, gdzie prawa człowieka nie występują

pokaż spoiler oblężona twierdza z każdej strony tacy ludzie muszą mieć straszne życie

#4konserwy #humorobrazkowy #heheszki #bekazlewactwa #bekazkomunistow #bekazlgbt #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (21)

#atencyjnyrozowypasek #pokazmorde
    Kurcze miałam się nie ujawniać ale tyle plusów daliście że aż głupio.
    Może nikt nie zauważy (。◕‿‿◕。)

odpowiedzi (86)

XDD stylistka paznokci - najtrudniejszy zawód świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rakcontent #p0lka #pracbaza #heheszki

odpowiedzi (23)