•  

  Trwają właśnie negocjacje Dudy z Trumpem. Oczywiście chodzi o kase i ustawę 447 i finansowanie Izraela Polskimi pieniędzmi. A Duda jebany długopis wszystko podpisze. Tak się poniektórzy cieszyli z "polepszenia kontaktów z USA" a oni nas ładnie wyrolowali razem z Żydami. Kiedy niektórzy w końcu zrozumieją, że Hameryka nigdy nie była i nie będzie naszym sojusznikiem? Płacimy ponad 7 mld złoty rocznie za wojska "wolności" w Polsce. Amerykanie gwizdną a my już lecimy jak małe pieski do swego pana xD. A co z wizami skoro takimi jesteśmy "sojusznikami"? Oczywiście dalej trzeba skamlać i płacić za wizy. Jeszcze nikt dobrze nie wyszedl na biznesie z Ameryką ale jak to się mówi mądry Polak po szkodzie. Naród który był najbardziej napiętnowany w XX wieku zamienia się w państwo terrorystyczne. Trzeba być skrajnym idiotą żeby tego nie widzieć. Nic amerykanie nie zbudują ,to my zapłacimy za obecność ,nic nie będziemy produkować tylko kupować /tzw dostawcy kapitału/.
  Trzeba pamiętać ,że mocarstwa mają swoje interesy i zawsze w historii porzucały swoich partnerów jeżeli nie służyło to tylko i wyłącznie ich interesom .Interesem USA w Europie jest jej osłabienia jako potencjalnego konkurenta w rywalizacji o zasoby .Nie chcę się rozpisywać ale proponuje nie propagandowo a realnie pomyśleć o otaczającej nas rzeczywistości.
  #polityka #bekazpisu #wybory #oswiadczenie #polska #kaczynski #duda #usa #ameryka #zydzi

  •  

   Kiedy niektórzy w końcu zrozumieją, że Hameryka nigdy nie była i nie będzie naszym sojusznikiem?

   @Filippa: USA jest sojusznikiem Polski ale nie można mylić sojuszu z przyjaźnią. To normalne że każde państwo chce zawsze ugrać dla siebie jak najwięcej.

   Problem w tym że polski rząd jest albo przekupiony i zgodzi się na wszystko albo jest po prostu nieudolny i powinien zająć się zabawą w piaskownicy a nie umowami międzynarodowymi.