•  

  lel pojechałem sobie dziś po pracy na basen. I sobie tak pływam i pływam i nagle patrze przez moje binokle i widzę coś zielonego. Podpływam bliżej licząc, że to jakiś żółwik, albo jakaś fajna jaszczurka (ʘ‿ʘ)

  Patrze i oczą nie wierze, jakiś chuj wrzucił żyletkę, która z jednej strony była oblepiona zieloną plasteliną. Oczywiście znalezisko oddałem ratownikowi, ale kurwa, ale się wkurwiłem, aż przez reszte czasu zdrowo popierdalałem robiąc niewytłumaczalne rozpierdalające muzg trikasy i fikoły i obroty, oczywiście rozglądając się po kątach, czy ten chuj czegoś jeszcze nie wrzucił.

  Kurwa jak można być takim chujem i jebanym zwyrolem, żeby wrzucać do basenu ostre przedmioty, kurwa tam dzieci czasem są...

  #basen #plywanie #plywajzwykopem #sport

  źródło: weekendfm.pl

  •  

   lel pojechałem sobie dziś po pracy na basen. I sobie tak pływam i pływam i nagle patrze przez moje binokle i widzę coś zielonego. Podpływam bliżej licząc, że to jakiś żółwik, albo jakaś fajna jaszczurka (ʘ‿ʘ)
   @Wraniak:
   Twój wpis wygląda na błędny.

   Dokąd płyniemy? Opłynięcie dookoła Bałtyku!
   Statystyki, ranking, itp. można oglądać na stronie http://plywajzwykopem.adammik.eu

  •  

   @Wraniak: Basen powinien sprawdzić monitoring i spróbować namierzyć typa. W sumie to policję chyba powinno się wezwać, z plasteliny można odciski ściągnąć, a umyślne narażenie na utratę zdrowia mam nadzieję, że jest ścigane z urzędu.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  75 lat temu...

  16 czerwca 1944 roku w mieście Columbia (w Karolinie Południowej) wykonano egzekucję na 14-letnim czarnoskórym chłopcu. George Junius Stinney został skazany na krzesło elektryczne za domniemane zabójstwo dwóch białych dziewczynek: 11-letniej Betty June Binnicker i 8-letniej Mary Emmy Thames.

  Po procesie trwającym 3 godziny, George'a skazano na karę śmierci. Zarówno werdykt, jak i przebieg procesu wzbudził spore kontrowersje. Dziewczynki zmarły w wyniku uderzenia ciężką belką. Wiele osób miało wątpliwości, czy mizerny, ważący 40 kg, chłopak byłby w stanie w ogóle ją podnieść. Sekcja zwłok wykazała co najmniej sześć uderzeń u Mary i siedem u Betty.

  Jedynym dowodem w procesie były zeznania George'a (prawdopodobnie wymuszone torturami). Stinney zeznał, że dziewczynki spytały go, gdzie mogą zerwać kwiaty, zaczęły go bić, przez co młodsza spadła do rowu, drugą natomiast uderzył w obronie własnej.

  12 białym mężczyznom z ławy przysięgłych wydanie werdyktu zajęło niespełna 10 minut. Chłopiec był tak mały, że aby móc przeprowadzić egzekucję na krześle elektrycznym posadzono go na grubej książce. W egzekucji brało udział czterdziestu świadków, w tym ojcowie zabitych dziewcząt. Stinney szedł na egzekucję ściskając w ręku Biblię. Świadkowie uznali egzekucję za makabryczną, bo po pierwszym włączeniu prądu opadła zbyt duża maska mająca oszczędzić im widoku przerażonej twarzy.

  18 grudnia 2014 roku sąd w Karolinie Południowej uznał, że Stinney został skazany niesłusznie oraz nie miał zapewnionych podstawowych praw gwarantowanych przez konstytucję.

  Na zdjęciu:
  14-letni George Junius Stinney po aresztowaniu.

  #wmrokuhistorii #swiat #usa #ciekawostki #egzekucja #ciekawostkihistoryczne #gruparatowaniapoziomu #morderstwo #dzieci
  pokaż całość

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Jak rozumiem ci ludzie myśleli że gieje i lesbijki chcą wtargnąć siłą i zająć klasztor i dlatego go "bronili"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Kiedy w lustrze przypominasz sobie jak to fajnie jest pić piwko

  #pijzwykopem #pokazmorde #pokazlustro #piwo

  odpowiedzi (32)