Wpis z mikrobloga

#pogoda #polska

No chyba #!$%@?ło tych co mówią, że to normalne temperatury w czerwcu, to, że od paru lat się ociepliło to nie znaczy, że to normalne ja tak tylko przypomnę, bo nie wiem czy pamiętacie, ale mamy jeszcze WIOSNĘ kalendarzowo. Ja pamiętam, że trochę więcej lat temu to takie upały zaczynały się jakoś w lipcu i sierpniu, na pewno nie w czerwcu, najgorsze są te upalne noce 27 stopni w nocy (i to tak od paru dni) kuhwa na początku czerwca wam chyba naprawdę brakuje wentylacji jak twierdzicie, że to normalna sprawa.
Need - #pogoda #polska

No chyba #!$%@?ło tych co mówią, że to normalne temperatury...

źródło: comment_ygxzdTMCU1j8jc9ycXwTeJHXpeMRfm4B.jpg

Pobierz
  • 9
@ayanami: no chyba ci się nie wydaje, bo ja też coś takiego pamiętam to co jest teraz jest nie do zniesienia i nie wiem jak można jeszcze pisać >hehe jazda dobijemy do 35 xD?
Jak Polska jest w ogóle nie przygotowana na to pod względem infrastruktury. Zabawa się zacznie jak za parę lat dobijemy do temperatur rzędu 35-40 i ludzie zaczną umierać na ulicach.
@Need: Zabawa to się zacznie jak blackouty będą nie raz na 3 lata, tylko raz na tydzień w wakacje xD Niech tylko ludzie pomontują więcej klimatyzatorów w mieszkaniach xD
A wody już zaczyna okresowo brakować.
@Need: Zgadza sie pamietam jeszcze kilka lat temu w sierpniu powoli juz schodzily upaly, poczatki dni wrzesnia byly chlodne, zauwaz w tamtym roku we wrzesniu jeszcze kur ponowaly upaly, klimat sie zmienia, ale takie mozna powiedziec anomalia pogode nie wroza nic dobrego.. zimy u nas zanikly jakies 10 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)