•  

@Cheater: odpowiem Ci tu, bo użytkownik @M1r14mSh4d3, co chyba nikogo nie dziwi, zablokował mi możliwość dalszego wypowiadania się we własnym wątku:

Wytłumacz mi lepiej dlaczego ktokolwiek miałby was brać poważnie, jeżeli nie rozumiecie nawet czemu Jarek nie będzie robił prezentów Owsiakowi czy Michnikowi

Po pierwsze - miło, że przyznajesz, iż polskie spółki to dzisiaj prywatny folwark Jarka. Nie musimy się nawet o to kłócić.

Po drugie, nie wiem, skąd wziąłeś w tym Michnika (mogę tylko założyć, że chodzi o syndrom oblężonej twierdzy).

Po trzecie - samo ograniczanie usług przez spółki państwowe ze względów politycznych to bardzo niebezpieczny precedens, bo pokazuje, że władza może mieć gdzieś obywateli i szkodzić na wszelkie możliwe sposoby osobom krytykującym tę władzę.

Po czwarte, nie chodzi tylko o specjalne pociągi, ale też o regularne kursy przez tę miejscowość, które "z niewiadomych przyczyn" zostaną wycofane (zdjęcie) - to nie ma już nic wspólnego z żadnym prezentem, a jest zwykłą potwarzą dla ludzi, którzy z tych kursów codziennie korzystają. I wszystko w imię wojenki politycznej.

Nie wiem jak bardzo PiS musi się zbliżyć w swoich działaniach do PZPR, żeby w końcu ich apologeci przejrzeli na oczy i zauważyli, że to powolne poszerzanie władzy organów państwowych przez "prawych i sprawiedliwych" może się kiedyś mocno odbić na nich samych.

#neuropa #4konserwy

•  

@shiromaru: Co do "po trzecie " ciekawe jaki to może byc sygnal dla inwestorów zagranicznych
      HMMMM...

źródło: encrypted-tbn0.gstatic.com

•  

inwestorów zagranicznych

@Kjedne: Po co Polsce inwestorzy zagraniczni( ͡° ͜ʖ ͡°)?

•  

@shiromaru: nie wiem po co ta ściana tekstu, skoro nie ma w niej odpowiedzi na pytanie.

Nie wiem jak bardzo PiS musi się zbliżyć w swoich działaniach do PZPR, żeby w końcu ich apologeci przejrzeli na oczy
      Nie wiem jak bardzo antypisowcy... powinni sobie kupić mózg, skoro uwazaja że PiS będzie im sponsorował wyborcza i brudstok. ...i jeszcze pretensje publiczne mają xD
      Serio coś wam w główce nie trybi. Dzięki wam PiS na jesieni 45-50% już bankowo

•  

@shiromaru:

Po drugie, nie wiem, skąd wziąłeś w tym Michnika (mogę tylko założyć, że chodzi o syndrom oblężonej twierdzy).
      LOL

Po mądrościach które napisałeś o wcześniej zalozylem że masz tylko pół mózgu i dorzuciłem analogiczny przykład żebyś zrozumiał jak debilne jest oczekiwanie od PiSu finansowania brudstoku, wyborczej czy marszu lgbt.

Teraz przepraszam. Mój błąd - powinienem założyć że masz ćwierć mózgu. To się więcej nie powtórzy. Pozdrawiam

•  

@Cheater:
      Piszesz o jakichś prezentach i sponsorowaniu, a tymczasem bilety kolejowe na festiwal zawsze były odpłatne

Poza typowymi "nie znam się ale się wypowiem" mamy wisienkę na torcie czyli ad personam o polglowkach zamiast normalnej odpowiedzi, no i oczywiście również nie doczekałem się odpowiedzi na komentarz o wycofaniu regularnych kursów.

Chyba należało się tego spodziewać...

•  

Nadal mijasz się z tematem. Ja znam już chyba wszystkie wasze bekowe pretensje. Czytam je od godziny:)

oczywiście również nie doczekałem się odpowiedzi na komentarz o wycofaniu regularnych kursów.
      O tym właśnie piszę xD

Jeszcze raz spróbuje w skrócie:
      Wypok: "hurr durr pis rząd odcina dopływ kasy tam gdzie prowadzona jest najbardziej antyrządowa kampania"

Nawet gdybym był antypisowcem, to w takich momentach... bym sie nie przyznawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS
      Niedługo w programie opozycji pojawia się pretensje że PiS nie wplaca opozycji na Kampanię

•  

ddd

Dobra, zaorane, zwijać wypok.

•  

@Cheater: Najpierw piszesz o rzekomych prezentach, a kiedy wyraźnie pokazałem, że to nie są żadne prezenty, to próbujesz odwrócić kota ogonem, że to niby ja (lub nie wiem kto) pisze o jakimś "odcinaniu środków". To już zakrawa o schizofrenię.

No i wreszcie po pięknym ad personam do kompletu doszedł strawman w postscriptum.

Wyjaśnień na temat rzekomej roli Michnika w otrzymywaniu "prezentów" dalej brak.

Poddaję się, szkoda mi czasu na trolla.

•  

@shiromaru:

Najpierw piszesz o rzekomych prezentach, a kiedy wyraźnie pokazałem, że to nie są żadne prezenty, to próbujesz odwrócić kota ogonem
      Nie stary, to wywijasz kota ogonem i łapiesz się jakiś słówek wyrywając je z kontekstu. 0.001/10

Ty wytłumacz gdzie tu jest sens. Czego Owsiak oczekiwał nadając swemu festiwalowi profil polityczny? Jakiej reakcji się spodzieliscie po rządzie?

Czy może powinienem zacząć od pytania
      Ile macie lat?

PS
      Żeby znów ci się płyta nie zacięła:
      Ja nic nie pisze o sposobach jakimi rząd walczy z antyrządowa kampania(!) JEBIE MNIE TO! Nie to jest najciekawsze, najbardziej bekowe i najbardziej absurdalne w tym cyrku

•  

@shiromaru: ooo, znalazłem:)
      Może to dotrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_44VWeuvJhjwRNxVnmdIpY15gcpZSUzCO.jpg

•  

@Cheater: Masz ciekawe podejście: zły nie jest ten, kto łamie reguły demokratycznego państwa prawa, tylko ten, który na to narzeka. Wiesz, dla mnie problemem jest celowe ograniczanie swobód obywatelskich, a nie to, że ktoś się na to oburza (i w tym momencie liczy na zmianę - być może naiwnie, ale to też ostatecznie obciąża władzę, która takie oczekiwania czyni naiwnymi, nie jego). Jak zresztą chciałbyś cokolwiek zmieniać bez dyskusji i różnorakich oburzeń na status quo?

Z drugiej strony może nie powinienem się dziwić, bo ty w ogóle prezentujesz mentalną Rosję; pamiętam jak przy okazji strajków przeciw upolitycznieniu sądów pisałeś, że "PiS ma prawo rządzić jak chce" i że te protesty to "terror przeciw prawowicie wybranej władzy". Tak że tego.

Niespecjalnie mnie dziwi, że 99% twojego czasu na wykopie to wychwalanie PiS-u lub oczernianie wszystkich innych partii, na lewo i na prawo (pomimo że podobno nie głosujesz i w ogóle masz "wyjebane", hehe). Z taką dawką hipokryzji (jak ktoś robi pod górkę PiS-owi to terrorysta, jak PiS komuś robi pod górkę, to ten ktoś to głupek i naiwniak) oraz niechęci do demokracji i rządów prawa PiS musi być twoją wymarzoną partią.

•  

@IrracjonalnaProweniencja:

Masz ciekawe podejście: zły nie jest ten, kto łamie reguły demokratycznego państwa prawa, tylko ten, który na to narzeka.
      Tu skończyłem czytać. Ja pisałem o tym kto jest głupi, a nie zły, więc gadasz z własnymi urojeniami dziecko. Pozdrawiam