Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam stare ok. 15 letnie rolki jeszcze z czasów liceum- Roces FCO Rome jak na obrazku niżej. Zastanawiam się czy opłaca mi się je reanimować - muszę w nich wymienić kółka i łożyska- zacząłem ponownie na nich jeździć rok temu i już je zajeździłem (kupiłem jakieś tanie kółka z łożyskami na allegro). Koszt wymiany kółek i łożysk na coś lepszego jest duży, zastanawiam się nad kupnem polecanych tu Oxelo MF500. Obecnie mieszkam pod miastem, na rolkach planuję jeździć po okolicznych drogach asfaltowych, także kółka jakieś twardsze bym wolał. Do tych Oxelo da się dołożyć tylny hamulec? Na Rocesach zawsze hamowałem t-breakiem, ale na asfalcie strasznie to zjada kółka. Czy te Oxelo będą sporo lepsze od tych moich starych Rocesów? W Rocesach strasznie pocą się nogi - nie ma żadnych otworów wentylacyjnych, poza tym wyrobiły mi się wkładki i mocno cisną jedną kostkę.
Poradźcie czy reanimować stare czy kupować nowe. ¯\_(ツ)_/¯
#rolki
maslokm - Cześć. Mam stare ok. 15 letnie rolki jeszcze z czasów liceum- Roces FCO Rom...

źródło: comment_SDU5OY5Vy0qtzF2f6GLhgFrbYFeghede.jpg

Pobierz
  • 8
@isamaul: chyba nie ma. Ze strony Decathlona:
'Kompletny hamulec, trzpień + podstawę, można zamocować na prawej lub lewej rolce (sprzedawany oddzielnie).
Podstawa hamulca dostępna jest w serwisie sklepu Decathlon.
Trzpień hamulca dostępny jest na dziale rolek (zależnie od sklepu) lub przez internet.'