•  

Logika marszu równości

1.Obrażasz wyznawców kościoła transparentami z waginą imitującymi najświętszy sakrament
    2.Parodiujesz Husarię
    3.Obrażasz środowiska konserwatywne i narodowe
    4.Profanujesz flagę państwową
    5.Chodzisz ubrany jak wariat, często pół nago lub przebrany za psa
    6.Chcesz na siłę "edukować" cudze dzieci
    = Oczekujesz akceptacji i tolerancji od ludzi, z którymi walczysz, prowokujesz i ich obrażasz. Kiedy oni robią to samo, zasłaniasz się ich rzekomym faszyzmem

#bekazlewactwa #homoseksualizm #prawakijestrobota

źródło: 1560341330475.jpg 18+

•  

@John_Sweet: zaraz ktoś powie, i słusznie, że nie wszyscy uczestnicy parady tacy są. ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak samo, jak nie wszystkie "prawaki" kipią do nich nienawiścią. Bardzo dziwię się, że ta spokojna część środowiska LGBT toleruje takie odpały ich ekstremistów i się od nich nie odcina - bardzo dużo by na tym zyskali.

•  

@John_Sweet: Dokładnie. Leczyć ich w psychiatryku.

•  

zaraz ktoś powie, i słusznie, że nie wszyscy uczestnicy parady tacy są. ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak samo, jak nie wszystkie "prawaki" kipią do nich nienawiścią. Bardzo dziwię się, że ta spokojna część środowiska LGBT toleruje takie odpały ich ekstremistów i się od nich nie odcina - bardzo dużo by na tym zyskali.

@Medico_della_Peste: Mądre słowa. OP zresztą też.

•  

@Medico_della_Peste: Jakoś od prawaczych ekstremistów też się nikt nie odcina. Nikt się nie odciął od Brauna czy innych tego typu fanatyków. Dlaczego wszyscy udają, że spierdoksy są tylko po jednej stronie?

•  

Jakoś od prawaczych ekstremistów też się nikt nie odcina. Nikt się nie odciął od Brauna czy innych tego typu fanatyków. Dlaczego wszyscy udają, że spierdoksy są tylko po jednej stronie?

@MichalLachim: Powiedz mi, jakie wartości ma LGBT, które można obrazić?

•  

@4x80: A powiesz mi jak można obrazić uczucia religijne i uczucia w ogóle? xD

•  

@John_Sweet: w sumie to nie widzę nic złego w nabijaniu się z religii, która piętnuje twój styl życia

•  

Parodiujesz Husarię

@John_Sweet: O MUJ BORZE JAK MOZNA PRZENAJSWIENTSZOM HUSARIE PARIODOWAC!?11!!

•  

@John_Sweet:

źródło: comment_jo8IHHKjeKUIZOS8cdkaJZB0iMJLglyd,w400.jpg

•  

@John_Sweet:

Stare ku**y wymrą, głosujące na PiS i w końcu władza w kraju trafi w normalne ręce” – tak brzmiały słowa jednego z uczestników Parady Równości.

Źródło

•  

@Medico_della_Peste: Analogicznie można zapytać czemu prawicowcy tolerują na marszach ekstremistów ze swojej strony?

zaraz ktoś powie, i słusznie, że nie wszyscy uczestnicy parady tacy są.

No ale nie wszyscy tacy są ¯\_(ツ)_/¯ Większość to ludzie, którzy albo się identyfikują ze środowiskami LGBT albo je wspierają i nie mają potrzeby manifestować swoich przekonań w ten sposób. Podobnie jest na Marszu Niepodległości.

Dziwi mnie natomiast gatunek ludzi którzy na swoim marszu nie widzą tych "ekstremistów" a na cudzych już tak.

•  

@John_Sweet gdzie są te imitacje najświętszego sakramentu?
      Co to jest najświętszy sakrament?

•  

@John_Sweet:

Zapominasz o punkt 0: przez lata bądź szykanowany przez kościół

•  

@John_Sweet: to zdjęcie to fotomontaż

•  

@John_Sweet: W kółko powtarzacie te same kretynizmy...

Obrażasz wyznawców kościoła

Obligatoryjny obrazek, który ilustruje skąd się wzięło obrażanie Kościoła

Parodiujesz Husarię

Olaboga, Husarię obrażają. Zakazać parodii! XD
      Husaria to teraz świętość, coś co każdy musi szanować, bo tak!

Obrażasz środowiska konserwatywne i narodowe

Analogiczna sytuacja do obrażania Kościoła, spójrz na obrazek raz jeszcze.

Profanujesz flagę państwową

XD niby na czym polega profanacja? Ktoś depcze? Pali? Czy flaga Ukrainy to też profanacja, bo biały kolor zamieniony na żółte, a czerwony na niebieski? XD

Chodzisz ubrany jak wariat

Mówisz o duchownych, kolędownikach i pochodach na Trzech Króli? Czy jakichś Rycerzach Maryi?

Chcesz na siłę "edukować" cudze dzieci

To zdanie jest tak głupie xD
      Jakie znów na siłę? Dlaczego edukować w cudzysłowie? Edukacja jest zła, bo nauka jest lewacka? Czy nauczycielka matematyki nie edukuje cudzych dzieci na siłę?

źródło: foto_ef610a5c153f62d1440e529332a4c7db.jpg

•  

@Medico_della_Peste Czemu osoby prawicowe nie odcinają się od homofobów i zjebów pokroju ONR, Braun, Marianek, Korwin?

•  

@John_Sweet jakoś nie widzę w tym tłumie półnagich ludzi.

•  

@DziobakApokalipsy_ Trzeba było przyjechać do Warszawy i podziwiać.

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

Oczekujesz akceptacji i tolerancji od ludzi, z którymi walczysz, prowokujesz i ich obrażasz

@John_Sweet: Sugerujesz, że ta akceptacja kiedykolwiek była? Biedni patrioci, zawsze mogli pluć na wszelkie mniejszości, a kiedy dostają odwet to cierpią i płaczą jak małe dziewczynki.

•  

Gdybym był gejem to żeby nastawić pozytywnie do siebie społeczeństwo organizowałbym jakieś warsztaty za darmo, jakieś fajne pikniki może, koncerty, otwarte wykłady. Rozdawałbym dzieciom baloniki albo domowe wypieki. Generalnie starałbym się pokazać społeczeństwu że jestem w miarę normalny i że jestem wzorowym obywatelem, na którego oni mogą liczyć.

@MagnitudeZero: A pieniądze by ci spadły z nieba?
      Aha, czyli według ciebie każdy gej zasługuje na szacunek dopiero jak zaagnażuje się w działalność społeczną i będzie poświęcał swoje życia dla innych? Na resztę można pluć?

Marsze odnoszą skutek. Po pierwsze nikt nie neguje naszego istnienia, po drugie poparcie dla związków partnerskich i małżeństw cały czas wzrasta. Paru oburzonych wykopków i moherowych babć raczej niczego nie zmienia. xD

•  

@John_Sweet: Spójrz z tej strony - to najpierw LGBT byli szykanowani a potem przeszli do ofensywy, nie na odwrót.

•  

@EvilToy: tylko czy ważne jest to kto był pierwszy?

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@pilot1123: Nooo, tak, nawet bardzo, bo pomaga zrozumieć dlaczego ludzie tak sie zachowują i kto tu jest wszystkiemu winny.

•  

Logika marszu równości

@John_Sweet: oszołomy w populacji są po dwóch stronach rozkładu Gaussa. Jedni mają problem z własną seksualnością i muszą go wszem i wobec pokazywać aby utwierdzić się w normie a drudzy palą powieści przygodowe, tudzież przygodowo-awanturnicze osadzone w świecie fantasy bo stanowią konkurencję dla ich świętej księgi w takim świecie osadzonej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@EvilToy: ale po co ten winny? trzeba przywrócić te 5% z każdej strony (co potwierdzają wyniki wyborów) na margines, nie pozwalać im na dominowanie sceny politycznej (wiem, utopia)

•  

@pilot1123: No utopia, dodatkowo maczana w totalitarnym zapędzie.

•  

@EvilToy: ejj, nie mówię że chcę to zrobić ustawą:P

+: EvilToy
    •  

najświętszy sakrament

@John_Sweet: który to jest ten najświętszy? Jest jakaś rozpiska które są bardziej święte a które mniej?

•  

@MichalLachim: @venividi: a to dość proste. Środowisko LGBT jest znacznie mniejsze niż "prawicy" i pomimo różnic oraz ekstremizmów ma wspólne cele i wspólny pierwiastek. Wykluczenie ekstremizmu, który zwyczajnie robi czarny PR i ośmiesza cały ruch jest przy takiej jednolitości znacznie łatwiejsze. Serio, nawet najbardziej tolerancyjny człowiek zastanowiłby się dwa razy, zanim dałby prawa gościowi na łańcuchu w skórach do BDSMu udającemu psa, bez związku z jego preferencjami seksualnymi. Autentycznie znacznie więcej LGBT by zyskało, gdyby robiło lajtowe akcje jako spokojni ludzie, bez szokujących szopek, a w szczególności bez prób odgryzania się katoprawicy.

Czemu "prawica" nie wyklucza swoich ekstremistów? Przede wszystkim dlatego, że wielu jej zwolennikom odpowiadają ich poglądy, a jeszcze bardziej wielu nie ma żadnych poglądów, a jest po prawej stronie tylko dlatego, że pociąga ich kult siły i "walki z wrogami". Zresztą sama prawica jest na tyle różnorodna, że cięzko byłoby się dogadać, np katoprawakom z neopaganprawakami.

@GajuPrzegryw: ja się odcinam na tyle, że uważam się za centroprawicowca. Można? Można.

•  

To ta wasza organizacja nie ma żadnych własnych pieniędzy?

@MagnitudeZero: Jaka organizacja? Btw. przekupstwo jakimiś piknikami i domowymi wypiekami może działać w wyborach na sołtysa, a nie w sprawie gdzie potrzebna jest edukacja i zmiana mentalności

Ja nie dostaje szacunku od nikogo za bycie heteroseksualnym białym mężczyzną
      To widocznie ja jestem jakiś psychiczny skoro szanuję każdego niezależnie od tego jakim jest. XD Ewentualnie może potem pokazać, że na taki szacunek nie zasługuje ¯\_(ツ)_/¯

No to kurde zajebisty efekt, muszę powiedzieć. Istnienia komarów też nikt nie neguje. Po prostu przywykliśmy do ich bzyczenia. Tak samo jest z wami ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przywykliście do naszego istnienia, a kwik po marszu równości w Warszawie było słychać 3 dni po nim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego dnia XD I proszę przemyśleć jak bardzo zły wizerunek sobie budujecie.
      O NIE. STRASZNE. Ktoś sobie o mnie źle pomyśli. XD Jakbym nie miał tego w dupie to bym udawał hetero dla satysfakcji społeczeństwa ¯\_(ツ)_/¯ Zły wizerunek budujemy sobie u twardogłowych prawaków. Na szczęście normalna, wykształcona część społeczeństwa coraz bardziej dostrzega problem.
      Poza tym chodzi tu o pokazanie innym lgbt, że nie są sami i na całym świecie są miliony takich jak oni.

Wszystkie zmiany były wprowadzane w bólach i wymagały poświęceń i oburzenia ich przeciwników. Kiedy kobiety walczyły o prawa wyborcze też konserwatyści nie mogli tego przetrawić że tracą swoją uprzywilejowaną pozycję. Jeśli chcemy coś zmienić musimy się liczyć, że pojawią się ludzie którzy będą nas hamować. Już tyle razy w historii to przerabialiśmy, więc jakoś mnie to nie dziwi.

•  

@MagnitudeZero:

: To ta wasza organizacja nie ma żadnych własnych pieniędzy? Na chuj ona jest, co ona właściwie robi?

XD bycie gejem czy lesbijką nie równa się przynależności do jakiekolwiek organizacji, tak jak bycie hetero. A ta wasza organizacja osób hetero ma jakieś pieniądze? Co ona właściwie robi? XD

•  

@John_Sweet: no i tak się bawicie w przepychanki. Podoba się zabawa?

•  

@John_Sweet: jaka ta religia musi mieć słabe fundamenty jak takie coś potrafi zachwiać jej wyznawcami xD

•  

@John_Sweet: ok, to jest jawna przesada, Maryjka z tęczową aureolą była śliczna, to jest po prostu mega rzyg ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@John_Sweet: chca uczyc swiat tolerancji do siebie, kiedy sami walcza ta sama bronia, obrzucajac blotem wszystko co im nie pasuje

•  

@diogene w jaki sposób kościół szykanuje lgbt?

•  

To ta wasza organizacja nie ma żadnych własnych pieniędzy? Na chuj ona jest, co ona właściwie robi? Czy może chodzi tylko o lans i przynależność do elitarnej, lecz nie istniejącej faktycznie organizacji XD

@MagnitudeZero: na jakim ty świecie żyjesz typie xD Czy ty naprawdę uważasz, że społeczność LGBT ma jakieś mityczne miliony na kontach i sponsoruje każdego członka, który wyrazi chęć poprowadzenia jakichś warsztatów, na które nie ma funduszy? To jest tak durna myśl, że aż brak mi słów xD

•  

@MichalLachim: przecież to nie jest ksiądz katolicki, to jest Rafał Tryrek, który od lat jeździ po KK. Ponadto KK potępił tą wypowiedź. Także szerzysz fakenewsy mirku

•  

@John_Sweet: Logika katoli i narodowych idiotow:

1) od wielu lat obrazaj i ponizaj srodowiska LGBT.
      2) badz zdziwiony, ze dostajesz adekwatna odpowiedz

xD

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

2.Parodiujesz Husarię

@John_Sweet: HUSAAAAAAAAAARIA HURRRRA xDDDDDDD

•  

Jakoś od prawaczych ekstremistów też się nikt nie odcina

@MichalLachim: Ja się odcinam.

•  

@CzajnikZniszczenia

Marsze odnoszą skutek. Po pierwsze nikt nie neguje naszego istnienia, po drugie poparcie dla związków partnerskich i małżeństw cały czas wzrasta.

W tym temacie mam poglądy bardziej lewicowe, ale jak przeczytałem zacytowany fragment śmiałem się tak, że spadłem z krzesła.

Czy ktokolwiek kiedykolwiek negował istnienie homoseksualistów? Nie, wiemy o nich od wielu lat. Poparcia homoseksualiści nie zyskują na tym, że robią protesty (nawet tracą przez to poparcie), zyskują je na tym, że ludzie mają swoje poglądy i nie przeszkadza im to, że jakiś Stachu kocha Zbigniewa, a jakaś Mariola kocha Haline.

•  

@MichalLachim: co to za źródło XD
      Rafał Trytek jest lefebrystą, jest przeciwnikiem watykanu i z KK nie ma wiele wspólnego
      masz info z wp
      https://wiadomosci.wp.pl/lefebrysci-wyswiecili-polaka-kosciol-protestuje-6032755391214209a

•  

@John_Sweet: kościół według praków to jest bombelek - może drzeć ryja na lewo i prawo bo przecież bombelek ale jak ktoś będzie chciał to wyśmiać, sparodiować to olaboga obraza uczuć religijnych!

•  

W tym temacie mam poglądy bardziej lewicowe, ale jak przeczytałem zacytowany fragment śmiałem się tak, że spadłem z krzesła.

@Kotlet_2137_schabowy: Żyjesz tam? Nie chciałbym cię narazić na uszczerbek zdrowotny. To że paru prawaków się oburzy nie neguje ogólnego wzrostu poparcia.
      Dlaczego nie mamy praw w krajach w których nie ma marszów? Przecież one tak szkodzą i "nieobnoszący się koledzy geje" powinni wzbudzać ogromny szacunek. ¯\_(ツ)_/¯

Czy ktokolwiek kiedykolwiek negował istnienie homoseksualistów?
      Negować, nie negował. Ale mówienie, że jesteśmy jakimś promilem "zboczeńców i dewiantów" się zdarzało.

Poparcia homoseksualiści nie zyskują na tym, że robią protesty (nawet tracą przez to poparcie)
      Faktycznie, tak bardzo tracą że marsze są coraz liczniejsze, a poparcie dla praw LGBT rośnie dopiero od czasu, kiedy zaczęliśmy się pokazywać.
      TOTALNY PRZYPADEK. Nagle ludziom zachciało się zmieniać poglądy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Taki kit to mogłeś wciskać 10 lat temu, a nie teraz.

że ludzie mają swoje poglądy i nie przeszkadza im to, że jakiś Stachu kocha Zbigniewa, a jakaś Mariola kocha Haline.
      Ludzie zmieniają poglądy, bo widzą istnienie ludzi o innej orientacji. Choćby takie marsze ułatwiają się ujawnianie przeciętnym gejom i lesbijkom.

•  

EJ A WIECIE ZE W TYCH MARSZACH TO PODOBNO CHODZI O TO ZE ZAKAZUJE IM SIĘ BRANIA ŚLUBÓW I WSPÓLNYCH KREDYTÓW I NIE MAJA WGLĄDU DO SWOJEJ HISTORII LECZENIA U LEKARZA.

Szczerze?
      Patrząc na to co tam się odjaniepawla to nigdy w życiu nie wpadłabym na to, ze TAKI JEST PRZEKAZ

•  

@PilariousD: Czemu udajesz idiotę, że niby nie wiesz o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: ocdn.eu

•  

@John_Sweet: a kiedy oni robią to samo, co wy, nazywacie to marksizmem¯\_(ツ)_/¯

•  

@John_Sweet: Ta pasta była śmieszniejsza jak jeszcze wrzucaliście "2. Obrażasz Husarię" XD

•  

który to jest ten najświętszy? Jest jakaś rozpiska które są bardziej święte a które mniej?

@VCO1: Owszem. Na samym szczycie jest Sakrament Eucharystii, niżej pozostałe

•  

ta spokojna część środowiska LGBT
      @Medico_della_Peste: Równie dobrze mógłbyś mówić o "spokojnej części KuKluxKlanu". LGBT nie jest środowiskiem reprezentującym osoby homoseksualne, a jedynie zbieraniną rozmaitej maści frustratów. Niestety takich, co najgłośniej krzyczą.

+: MReiss
    •  

A powiesz mi jak można obrazić uczucia religijne i uczucia w ogóle? xD

@MichalLachim: tak samo jak palenie kukły Żyda powoduje realne obrażenia u Żydów i trzeba za to wsadzać do więzienia.

+: Liwiia
    •  

@John_Sweet: kiedyś to pedalstwo się skończy. Wpuścimy muzułmańskich imigrantów to zniknie tęczowa flaga

•  

@PilariousD olaboga ale się stało faktycznie, że sobie śmieszkują z rzeczy, dla katolików świętych...
      O nie...biedny gej, ktoś się na niego krzywo popatrzył!
      Takie parady na świecie mają na celu, pokazanie wszystkim pozytywnych stron LGBT, a w Polsce jak w lesie: obrażanie katoli i prawaków, w ramach równouprawnienia... A potem płacz, że nikt nie lubi, że brak tolerancji, banda hipokrytów

+: MReiss
    •  

@PilariousD wez sie nie osmieszaj, bo Twoje kontry sa na poziomie gimbazy

•  

@John_Sweet: Przecież mamy publiczną edukację, nie wiedziałeś? xD A wprowadzenie czegoś do programu czemu miałoby być z automatu złe? To, że tobie ideologicznie się nie podobają pewne fakty to twój problem. Jesteś jak osoby majace ból dupy o ewolucję na lekcjach biologii.

•  

Oczekujesz akceptacji i tolerancji od ludzi, z którymi walczysz, prowokujesz i ich obrażasz.

@John_Sweet: akceptacji i tolerancji oczekuję od tych których wiem, że moja walka, prowokacja i obraza nie dotyczą, ale boją się właśnie tych z którymi walczę, prowokuję i obrażam, a których nie mam zamiaru do niczego przekonywać, bo wiem, że kogoś kto wierzy w Boga lub przedkłada własny naród, płeć czy orientację nad inne, nie przekonam tak czy siak... i mam nadzieję, że kiedyś to tacy jak on będą się bali propagować swoje idee, z tego czy innego powodu. #teczowabojowka

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@John_Sweet: "ja faszystą? Jedynie robię tylko to co wy"
      i cyk, pękające odbyty na cała galaktykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler kiedyś testowałem w realu, kończyło się zwykle na "nie będę z tobą rozmawiać". Pasożyty jebane.

•  

@John_Sweet: trafiłeś w sedno.
      @Medico_della_Peste: lepiej bym tego nie ujął. Niestety też nie pojmuję dlaczego ludzie spokojni nie odetną się / nie uporządkują tych najbardziej rozwrzeszczanych i skrajnych którzy sprawy stawiają na ostrzu noża. ¯\_(ツ)_/¯

•  

@PilariousD: do meritum poruszonego na końcu się nie odniosłeś.

Po fladze państwowej się nie pisze, nie dodaje tęcz ani serduszek - nie tylko palenie i deptanie jest brakiem szacunku dla flagi i państwa. Ciężko to zrozumieć? To flaga Polski a nie tęcz-Polski. Nie ma państwa tęczo-Polska.

Co innego matematyczka ucząca liczb, geometrii, działań - rzeczy które mają zastosowanie w wielu zawodach i branżach na świecie a co innego ingerowanie w delikatną sferę intymną niewinnych młodych osób. Twoje porównanie matematyczki do edukacji dzieci to jak porównanie wyciągnięcie psu kleszcza z ogona a przeszczepu serca umierającemu człowiekowi. Nie ten kaliber Pilariusie.

•  

"geje" nie mają praw bardzo często tam gdzie kobiety nie mają praw, a nie słyszałem feministycznych postulatów o tym, że w Arabi Saudyjskiej kobiety nie mają praw. Ba o dziwo wiele feministek uważa, że islam to zajebista religia

@Kotlet_2137_schabowy: Po prostu chciałeś sobie pogadać o feministkach z braku tematu? Naprawdę nie wiem do czego dążysz.

LGBT nie mają podstawowych praw choćby w Rosji. Przywołujesz temat islamskich krajów jakby one były jedyne.

Ja ci mówie o tym, że protesty zniechęcają do gejów, bo po prostu zwykli ludzie są wkurwieni, że blokujecie ulice i automatycznie was dlatego nie nawidzą. To nie jest moja opinia, po prostu słyszę jak ludzie krytykują te marsze bo blokują ulice.

Widzisz, życie w demokratycznym kraju oznacza pozwolenie ludziom na pokojowe manifestowanie swoich poglądów i marsz równości jest tylko jedną z takich manifestacji. Jeśli ktoś chce "zagazować pedałów" z tego powodu, że później dojedzie do pracy to radziłbym mu skierować się do szpitala psychiatrycznego.
      I znowu, TOTALNYM PRZYPADKIEM nienawiść istniała jeszcze na długo przed pierwszym marszem równości.

wieży w boga
      wierzy

jak katolicy robią pielgrzymki to mieszkańcom to nie przeszkadza ponieważ 90% wieży w boga (znaczy tak mówią, że wieżą, ale większość w kościele tylko w niedzielę palmową i na wielkanoc)
      Mojej mamie to przeszkadza, a jest katoliczką. ¯\_(ツ)_/¯

Czyli mówisz, że Polska jest krajem w którym tylko większości mają prawo głosu?
      Nie będę miał więc oporów by z takiego kraju się wyprowadzić, uprzednio pobierając darmową edukację i wszystkie możliwe stypendia dla studentów. Sorry, ale podatków płacić w tym chlewie obsranym gównem nie będę jeśli nic się nie zmieni.

Ludzi jest tam coraz więcej, bo zwyczajnie każdy chce być "wyjątkowy".
      Ludzi jest coraz więcej bo już nikt nie daje sobie wcisnąć do głowy tej propagandy, że siedząc cichutko jak mysz pod miotłą coś ugra.

oczywiście są tam też normalni ludzie, ale jest to mniejszość
      [potrzebne źródło]

na filmach np. Pyta.pl to można właśnie zobaczyć, że mało jest tam takich prawdziwych gejów, normalnych ludzi
      Mówisz o filmach tego pisowskiego propagandzisty Jaoka, który próbował sprowokować uczestnika marszu równości wyrywając mu flagę i który ostatnio wykazuje oznaki poważnej choroby psychicznej? Hmm, podziękuję.
      Wybierzemy się z niebieskim na pierwszy marsz w naszym życiu i sami zobaczymy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i też nie każdy homoseksualista tam przychodzi i popiera te protesty
      Oczywiście. Jednak wśród młodych odsetek chodzących na marsze jest naprawdę duży. Starsi posłuchali pierdolenia, że powinni siedzieć cicho, wstydzić się swoich "dewiacji" i się nie obnosić przez co nie uczestniczą tak często. Jeśli chodzi o warszawski marsz równości to liczba uczestników się podwoiła w stosunku do ostatniego roku.

Dla porównania uważam że jestem ateistą, ale mimo to uważamm, że ateiści na marszach/protestach pokazują totalny debilizm.
      Też jestem ateistą i też nie wybierałem się nigdy na taki marsz. Nawet nie wiem jaki jest jego cel oprócz wywoływania kontrowersji.
      Nie czuję się dyskryminowany jako ateista (no, nie licząc jakiegoś promila fanatyków, ale wśród takich się nie obracam), więc na takie marsze chodzić nie zamierzam

•  

@CzajnikZniszczenia ciężko mi jest się wypowiedzieć głębiej na ten temat, bo zwyczajnie nie byłem sam osobiście na takim marszu i być nie zamierzam. A no i wszedłem na strone Wikipedii o prawach lgbt w rosji

Czeczenia pozostaje jedyną republiką w Federacji Rosyjskiej, w której według własnego prawa, akty homoseksualne są zabronione i grozi za nie kara śmierci. Czeczeński kodeks karny z 1996 roku jest oparty na prawie islamskim – szariacie. Zgodnie z art. 148 kodeksu karnego za homoseksualizm grozi chłosta, a nawet śmierć. Nie zanotowano do tej pory żadnych przypadków egzekucji za homoseksualizm. Formalnie jednak czeczeński kodeks karny z 1996 roku nie ma mocy prawnej, ponieważ obowiązuje tu prawo rosyjskie. Dlatego też kontakty seksualne między osobami tej samej płci nie są zakazane[2]. W 2001 roku ówczesny prezydent republiki, podczas projektowania konstytucji dla tego kraju powiedział, że prawo islamskie jest jedynym prawem, jakie powinno obowiązywać w Czeczenii.

To, że są dyskryminowani przez mieszkańców to nie znaczy, że nie mają podstawowych praw.

Link:https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_prawna_i_społeczna_osób_LGBT_w_Rosji

•  

@Kotlet_2137_schabowy: Nie mówiłem tu o karalności, to raz. Dwa, mówiąc "podstawowe prawa" nie mam na myśli seksu.

źródło: rosja.jpg

•  

@CzajnikZniszczenia "hate speech" jak to przeczytałem to przestałem czytać sorry ale nie dam rady.
      Nie ma praw przeciwko dyskryminacji, ale czy gdziekolwiek są? Pewnie nawet w stanach zjednoczonych nie ma.

•  

@Kotlet_2137_schabowy:

Nie ma praw przeciwko dyskryminacji, ale czy gdziekolwiek są?
      Jakie to ma znaczenie? Pozostałych znacznie ważniejszych też nie ma.

Poza tym uczepiłeś się tak tych praw LGBT w Rosji jakby o tym się dyskusja toczyła.

•  

@CzajnikZniszczenia bo to jest dobry przykład. Nie było tam marszów i z czegoś nielegalnego staje się to tam legalne i coraz bardziej akceptowalne.

•  

@Kotlet_2137_schabowy: Coraz bardziej akceptowalne? W jakim sensie? Trwają dyskusje nad wprowadzeniem jakichś ważnych ustaw? Daj mi jakieś konkrety.
      14% osób akceptujących małżeństwa jednopłciowe raczej nie jest wyznacznikiem akceptacji dla lgbt w tym kraju.

Przypominam, że w większości krajów homoseksualizm był legalny zanim w ogóle zaczęły się parady równości. Nie o seks tutaj chodzi... (-‸ლ)

•  

1.Obrażasz wyznawców kościoła transparentami z waginą imitującymi najświętszy sakrament
      2.Parodiujesz Husarię
      3.Obrażasz środowiska konserwatywne i narodowe
      4.Profanujesz flagę państwową

@John_Sweet: Jakby ci to wyjaśnić, żebyś zrozumiał... Prawacy malują symbole religijne, państowe i historyczne na koszulkach, gaciach i obrusach ceratowych. Żeby je parodiować i znieważać? Nie, takie im się po prostu podobają. Otóż inni (tak, geje i lesbijki też) też mają prawo robić z nich użytek jaki chcą. Nie, egocentryku, nie dlatego, by ciebie "obrazić" - świat nie kręci się wokół ciebie. Geje i lesbijki mają w d... twoją osobę. Robią to dlatego, że mają na to ochotę. Dokładnie z tego powodu, dla którego twój przyjaciel Seba ma na dupie kotwicę, a jego babcie kieckę z Sercem Jezusowym.

5.Chodzisz ubrany jak wariat, często pół nago lub przebrany za psa

Spuśćmy na to kretyńskie zdanie zasłonę milczenia. Ich ubranie, ich sprawa. Przynajmniej nie chodzą w czarnej kominiarce ani przebrani za Hitlerjugend dla ubogich.

Skąd ci taki idiotyczny pomysł przyszedł do głowy? Zacytuj mi jakiś postulat tego typu. Informuję przy okazji, że na wszelkie zajęcia dodatkowe muszą wyrazić zgodę rodzice. Takie jest prawo oświatowe w Polsce.

•  

@CzajnikZniszczenia tutaj parad nie było i jest legalne a nie było i o to właśnie chodzi.

•  

Przypominam, że w większości krajów homoseksualizm był legalny zanim w ogóle zaczęły się parady równości.

@CzajnikZniszczenia: Tak, tak, z łaski dobrych panów polityków zniesiono penalizację homoseksualizmu, w ogóle bez żadnej walki ani nacisków. Ja się nie dziwię folwarcznej mentalności w Polsce, jeśli takie jest wyobrażenie o historii..

+: Replica
    •  

Tak, tak, z łaski dobrych panów polityków zniesiono penalizację homoseksualizmu, w ogóle bez żadnej walki ani nacisków. Ja się nie dziwię folwarcznej mentalności w Polsce, jeśli takie jest wyobrażenie o historii..

Napisałem coś nie tak? W Polsce na przykład pierwsza parada to 2001r.

•  

ehhh znowu ten sam temat

1. jednostkowe przypadki
      2. na prawicy jest tona psychicznie chorych rycerzyków

następnym razem użyj opcji szukaj

zamykam

•  

@PilariousD: Moze ludzie nie zgadzaja sie na forme edukacji jaka chcialyby lewaki? Serio, wymalowani i poprzebierani faceci maja edukowac dzieci? Tak dlugo, jak edukacja tychze dzieci bedzie stricte naukowa to spoko. Natomiast spraszanie tych... odmiencow do szkol zeby na sile mogli sie pokazac, to jest kpina. Nowy przedmiot, edukacja seksualna, na ktorej mlodziez uczy sie co to jest heteroseksualizm, homoseksualizm, dlaczego jedni sie przebieraja a drudzy nie, gdzie sa granice - spoko, fajnie.

Szlag mnie trafia jak widze jak te kurwa matoly na 11 listopada wszczynaja zamieszki. Zwierzeta nie ludzie i tyle. Pozniej slysze wszedzie nagonke na prawice.

Nie jeden gej pewnie plonie ze wstydu i nerwow za ta bande afiszujacych sie dziwakow. A pozniej taki obraz pedalstwa, wymalowane poprzebierane chlopy ktorzy robia z siebie na sile costam. I cierpia na tym ci normalni

•  

@John_Sweet: a potem zdziwienie, że "Polacy to homofoby". Się dziwię, że Kaczyński nie powsadzał tych wariatów (tych co obrażają ten kraj, jego historię, symbole + szkalują religie, nie tych normalnych) do więzień, miałby wielki plus, a lewica by dostała wścieklizny i jeszcze bardziej by się upokarzała

•  

@Medico_della_Peste: chuja tam, że nie wszyscy. Jakby się z tym nie zgadzali, to by nie chodzili na marsz promowany profanacją symboli religijnych i państwowych. Każdy kto tego jawnie nie potępia i niejako popiera chodząc na taki marsz jest współwinny

•  

@John_Sweet: Dobrze, że obrażają wyznawców kościoła anie wyznawców rwligii chrześcijańskiej. To by dopiero było. Twk czy inaczej lgbtqwertyuipp orwz wyznawcy kościoła są siebie warci. Dałbym im wszystkim maczety i zorganizował ustawkę.

•  

@Medico_della_Peste: ależ odcinają się, tylko o tym nie słychać bo reszta "zjebów" ich zakrzykuje. Mam sporo "homo" (obydwu płci) wśród znajomych i oni otwarcie gardzą takim wyrażaniem swojej orientacji jak możemy obserwować na paradach. Ostatnio nawet przy piwku stwierdziliśmy że o wiele większą moc miałaby parada równości w trakcie której wszyscy byliby ubrani całkowicie normalnie.

•  

Serio, wymalowani i poprzebierani faceci maja edukowac dzieci?

@Modzian: O czym ty bredzisz?

Moze ludzie nie zgadzaja sie na forme edukacji jaka chcialyby lewaki?

Uprzejmie informuję, że na wszelkie formy zajęć dodatkowych muszą wyrazić zgodę rodzice.

Oj, ktoś sobie dal mózg wyprać propagandą....

Mam sporo "homo" (obydwu płci) wśród znajomych i oni otwarcie gardzą takim wyrażaniem swojej orientacji jak możemy obserwować na paradach.

@Vladimir_Kotkov: No proszę, już nie jednego, tylko "sporo". I to tak sterroryzowanych, że tylko szeptem przy piwie mogą to wyrazić. xD

•  

@CzajnikZniszczenia: OK, nie zrozumialam, że jest to stwierdzenie szczegółowe, nie ogólne.

•  

@Andreth: jakim szeptem, dzbanie jeden xD

•  

@Vladimir_Kotkov: No jasna sprawa, ale miałem na myśli medialne odcięcie dokonane przez organizatorów, np poprzez wykluczenie z udziału w marszu takich "ekstremistów" i nagłośnienie tego w mediach.

@Andreth: Nie rozumiem Twojego tłumaczenia. Naprawdę wierzysz, że 100% LGBT popiera Marsze w takim charakterze, w jakim się odbywają? Jeśli tak, to tylko świadczy o tym, że niezbyt znasz ludzi.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (15)

O kurde ale szok. Tego jeszcze nie grali. Nigdy mi sie tak nie zdarzyło. Wyszlam z pracy, wracam sobie powoli z buta do domu. 35 stopni gorąco jak stąd tam. W połowie drogi czuje że mi się robi słabo, zero cienia wokół. Nic. Ide dalej. Nogi jak z waty. Ledwo bo ledwo ale doszłam do domu. Sru pod prysznic. Dobrze ubran nie zdjelam. Lalam na siebie lodowatą prawie wode z 10 minut i czaicie ze mialam dalej łeb gorący i teraz też? Masakra jakaś. Twarz mam tak czerwoną że to zejść nie może. Centralnie wyglądam jakby mnie piorun trzasnął o.O. Nigdy tak nie miałam. Będę żyć? W ogóle co za akcja. Tak przegrzana głowa że pod lodowatą wodą głowa gorąca o.O

#cotusieodjebalo
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

Zachodnie marki ostatnio bardzo mocno angażują się w sprawy nie tyle światopoglądowe co już polityczne. Wspierają ruchy LGBTQWERTY i wydumaną ekologię. Jeśli chcesz być ponad to, to oskarżą cię o homofobię. Nie daj się. Zamiast pić Sprite'a czy Fante to pij Hellenę, Frugo, Roko i Zbyszko - polskie marki. Nie będą zagraniczne korporacje pluć nam w twarz. Hellena wspomina o polskości i przywiązuje wagę do dumy narodowej. I za to ich cenię.

#napoje #jedzenie #zywnosc #oswiadczenie #marketing #4konserwy #patriotyzm #lgbt
    pokaż całość

odpowiedzi (67)