Wpis z mikrobloga

Kiedy mam dobry humor to czytam sobie wpisy z #antynatalizm. Smeiszne to. Może nie antynatalizm ale antynatalistyczni #!$%@?ńcy samozwańcy. No bo to jest tak że (tak mi się przynajmniej wydaje) antynatalizm to przeciwko robieniu dzieci w imię ograniczenia cierpienia. Teraz są ci "antynataliści", którzy niby coś tam piszą o tym cierpieniu, ale wpis jest skupionyh na obrażaniu tych co mają dzieci, a autor swoje mizantropie ubiera w płaszczyk dobroci. Nie każdy wpis z tego tagu taki jest ale takie wpisy mają sporo plusów.
Próbuję wyobrazić sobie takiego autora takiego wpisu. Ja to widzę tak, że są to ludzie niezadowoleni z siebie skoro ze swojego ulubionego portalu zbierającego piwniczaków z całej Polski biorą pogląd bardzo popularny, nasiąkają jakimiś cytatami Ciorana i na tym budują swoją wartość - nierobienie dzieci, cierpienia blablabla. Te koncepcje uważają za swój najmocniejszy punkt, więc każdym kto myśli inaczej gardzą. To tak samo jak ze starą babą która myśli że należy jej się szacunek bo najlepiej wychodzi jej bycie starą. No bo taki 70 letni milioner chce być szanowany za to czego się dorobił a nie ile lat przeżył, stary artysta za swoje utwory obrazy itd. No i właśnie jedyne co taki kompost sobą reprezentuje to pogląd popularny na wykop.pl, więc może wyzywać ludzi z potomstwem od zwierząt bo tamci nie mają mózgu wypranego cytatami z Shopenahuerem z wykop.pl. Nie potrafie wyobrazic sobie spoko ziomka z którym poszedłbym na piwko robiacego takie #!$%@? wpisy.
Ja to widzę tak: idiotom powodzi się różnie. Jedni są lubiani inni nie. Teraz jest śmierdzący patus którego nikt nie lubi, ma długie tłuste włosy, pryszcze, jest gruby, brzydki i dlatego jest smutny i niezadowolony z siebie. Gdyby miał konto na wykop.pl to na bank zacząłby obrażać dzieciorobów, bo przesiąknąby antynatalizmem bo wreszcie znalazłby dla siebie miejsce w świecie - bylby freethinkerem.
#gruparatowaniapoziomu #antynatalizm #bekazantynatalistow #ciekawostki #przemyslenia
Pobierz TypowyBaronNarkotykowy - Kiedy mam dobry humor to czytam sobie wpisy z #antynatalizm....
źródło: comment_bKiuHN0Qg9YV4oRCqB0aeYIFBbj5uWcA.jpg
  • 11
@Typowy_Baron_Narkotykowy: Puki co ty sączysz jadem. Bolą cię wpisy na tagu i to że ktoś się nie męczy jak ty, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od rana widzę jak wy prujecie się do nas. Projekcje widzę ostre, no ale trzeba mieć w sumie dobra wyobraźnię i trochę ubarwiac, żeby przekazać dziecku wspaniałe historie świata. Odpowiedziałeś mu już ze idzie do aniołów a jego dusza istnieje od zawsze?
@CXLV: lol bo prawdziwi antynatalisci potrafią wyczytać w rysach dziecka czy był powołany do życia refleksyjnie czy bezrefleksyjnie, albo czy pobudki były wyłącznie egoistyczne.
@Typowy_Baron_Narkotykowy: spoko wypowiedź, zgadzam się, tylko na przyszłość prośba nie zaśmiecać tagu gruparatowaniapoziomu - jest do czegoś innego niż osobiste opinie, pozdro