Wpis z mikrobloga

#zydzi #roszczeniazydowskie #447 #konfederacja
Oglądałem na TVPdezinfo tą relację z konferencji Donalda Trumpa i pana Andrzeja. Padały z ust dziennikarzy chyba polskich afiliowanych przy amerykańskiej stacji TVN o jakieś nieistotne tematy pokroju stan demokracji w Polsce i tym podobne wrzuty do ekscytacji bydła po obu stronach barykady popisu. Natomiast nic o tym co ważne. Nie padło najważniejsze pytanie - czy obecność żołnierzy amerykańskich w Polsce i sprzedaż Polsce samolotów bojowych najnowszej generacji będzie związana z proponowanym przez część senatorów i kongresmenów pomysłem przygotowania przez Polskę specjalnego prawodawstwa odnośnie restytucji mienia żydowskiego. Dalej jesteśmy w lesie. Duda niczym kwiatek do kożucha jedynie co to mógł się uśmiechać, gdy Trump mówił o świetnych relacjach z Rosją. Z kogo oni durnia robią...
  • 6
@orkako: Obecnością wojsk USA trzymają już za jaja, w tym sensie, że jest czynnik który będzie służył do manipulowania rządem PiS, który zajmuje zewnętrzne znamiona władzy. Niczym typ, który siedząc z nami w łódce cały czas nią trzęsie, a my musimy spełniać jego zachcianki by nie zwalił nas do wody. Potem się już tak rozgoszczą, że będziemy mieć totalnie związane ręce, nigdy nie słyszałem też by wojska amerykańskie wyszły z jakiegoś