Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justguylol: Zależy wszystko od twoich skilli socjalnych, bo jak ich nie posiadasz to ludzie sami też nie będą zagadywać za bardzo do Ciebie. Ogólnie większość ludzi przychodzi ekipami i sobie siedzą gadają ekipą. Chociaż z drugiej strony ludzie na wixapolach są mili i tolerancyjni, więc możesz próbować zagadywać jak wyglądasz normalnie, a nie jak jakiś przegryw itp. Cukierki na starcie to zły pomysł brać z nieznanego źródła, lepiej popytaj po znajomych
@Gorkel: Na starcie było spoko. Teraz za dużo chodzi tam normalnych ludzi, którzy czepiają się, że tu naćpani ludzie są xD
Do tego pod względem muzycznym też średnio, zaczął się robić drugi ekwador. Akurat na ostatnim w kato to nawet załatwili djów, którzy kręcili wixe, czyli to głupie #!$%@? do mikrofonu. Muzyka to jakiś hardstyle.
Jak chcesz dobre rejwy to polecam gabba talion, terror heaven, hell of hardcore, esencja hardcoru, szczery
@lort_fzhut: Mordo z chęcią ale w sobotę mam wesele u różowej i muszę być na chodzie, a jak zaczne impreze to skończe źle XD ale! Na jakąś następną łupankę jak najbardziej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZigiZyg: Możesz się wspomóc tak, że będziesz wyglądał dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gorkel: Pytali się mnie po #!$%@? mi smoczek, po czym zaczeli mi wbijać od ćpunów xD
Druga sytuacja jak chodziłem i przytulałem się do wszystkiego co się ruszało to powiedzieli mi, że się naćpałem i #!$%@?. Później dowiedziałem się, że to byli tajniacy xDDD
@justguylol
To zależy jakie masz nastawienie do gabberkow :))
Ogunie to tam ponoc zgorszenie i brak kultury więc nie wiem czy to dla Ciebie odpowiednie towarzystwo.