Wpis z mikrobloga

Mój znajomy od jakiegoś czasu nagrywa podcasty. Wyjątkowo nie kryminalne, ale na tematy wszelakie. Od gamedesignu, poprzez podróże, kończąc na rytualnych mordach i Lovecrafcie (o których w ostatnim odcinku opowiada @Slav_Anonim ). Jeżeli szukacie ciekawych rozmów do przesłuchania podczas podróży, do poduszki albo po ciężkim dniu w pracy to warto zerknąć na kanał Bartka albo odpalić jego podcast na Spotify
W najnowszym odcinku, jak wcześniej wspomniałem, ciekawa rozmowa na temat rytuałów, religii, Cthulhu i trochę historii.

Żeby nie było tak, że to tylko #mikroreklama to przy okazji zrobimy drobne #rozdajo
Każdy z plusujących ma szansę na zgarnięcie klucza do Cuphead (o pracy nad tą grą możecie posłuchać w jednym z poprzednich odcinków). Losowanie dzisiaj o 22:00, więc macie dużo czasu żeby zaplusować i przesłuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #polskiyoutube #podcast #religioznawstwo #rozdajosteam
henieknw - Mój znajomy od jakiegoś czasu nagrywa podcasty. Wyjątkowo nie kryminalne, ...
  • 7