Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Specjalnie dla was - wiszące schody. Można po nich śmiało chodzić.
  #stepujacybudowlaniec

  odpowiedzi (109)

 • avatar

  Na Jasnej Górze w Częstochowie trwa właśnie pielgrzymka motocyklistów - zdjęcie w komentarzu. Tłumy nie niepokojone przez nikogo uczestniczą w nabożeństwie. A w tym samym momencie w Białymstoku milicja rozbija trening KILKUDZIESIĘCIU osób w PARKU za "nielegalne zgromadzenie"(sic) Na zdjęciu bohaterska akcja spisywania jednego z siewców śmierci..

  To już jest tak kurewsko niesprawiedliwe, jest już takim szczytem bezprawia i hipokryzji. ..Naprawdę ciężko mi uwierzyć, że wciąż są jacyś zamordyści popierający tego rodzaju politykę i "walkę z wirusem".
  Żeby było jasne, ja jestem za tym żeby zarówna ta pielgrzymka, jak i trening w parku nie były traktowane jako przestępstwo, żeby wróciła normalność dla WSZYSTKICH.

  -Natomiast to co odpierdala w tym kraju obecnie milicja i pis( dla beki nazywający się - Prawo i SPRAWIEDLIWOŚĆ XDD) - "Najlepszy rząd od czasów Mieszka I" XD) to już jest naprawde szczyt wszystkiego. I ludzie sie na to wciąz godzą, pis ma poparcie 30%(!), dziś w piekny słoneczny dzień wciąż wiekszość osób łazi po ulicy w maskach, na szumnie zapowiadanym proteście 10.04 była garstka osób. To jest dramat..

  #koronawirus #polska #bekazpisu #policja #milicja
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  Jestem za tym żeby po obaleniu pisu, te schody przekazać @FejsFak , w końcu te jego i tak jebną. #stepujacybudowlaniec

  odpowiedzi (13)