Wpis z mikrobloga

Należę do grupy filozofów Lubelszczyzny, nawet sam Janusz Palikot należał do tego środowiska. Każdy opętany antynatalista z filozoficznym dorobkiem "och ach życie nie ma sensu, tylko cierpienie tu jest, odrzucenie prokreacji to nadludzizm" był odrzucany, bo po prostu ci poważniejsi filozofowie wiedzą, że temat antynatalizmu został już wyczerpany, więc taki jegomość nie ma nic do zaoferowania. Wielu antynatalistów uważa swoje poglądy za filozofię, jednak przypominam, że temat, który da się wyczerpać na jednej kartce A4, to trochę za mało.
#antynatalizm #bekazantynatalistow
  • 5
  • Odpowiedz
@Typowy_Baron_Narkotykowy: tylko ja mam wrażenie, że cały ten trolling na tagu antynatalizm jest kreowany przez jedną osobę?
Ciągle ten sam agresywny styl i kompletny brak umiejętności dyskutowania na poziomie. @Ksjajomi może to ty? Weź się za jakąś robotę, bo rodzice będą mieć pretensje, że się do niczego nie nadajesz w życiu, bo jedyne co robisz to siedzisz na Internecie.
  • Odpowiedz
@fapowiczowski wczoraj sie w ogole dowiedziałem ze nieposiadanie dzieci to jakas #!$%@? ideologia dla przegrywow wiec nie to jednak nie ja xD i zmien tekst bo brzmisz jak boty z infolinii xD
  • Odpowiedz