Wpis z mikrobloga

81/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Championship Manager 2000/2001

Data wydania: Listopad 2000
Platformy: PC
Gatunek: Symulator

Opis: Jeden z najbardziej wspominanych symulatorów managera piłkarskiego( ͡° ͜ʖ ͡°) długoletni fani #footballmanager na pewno wiedzą o co chodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Musimy poprowadzić drużynę do zwycięstwa, a jak nie dajemy rady to czeka nas dywanik u prezesa( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: brak
Gry-online: 8,3

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 81/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Championship Manager 2000/2...

źródło: comment_zZqrKDFLMpeTIUy6lPn1kCTev4G1lYLy.jpg

Pobierz
  • 24
@rybsonk: Tylko Football Manager to potomek Championship Manager'a z 2003 roku. Ostatnia "dobra" wersja to "03\04". Później pojawił się rozłam. Twórcy Championship Manager, SI Games, odłączyli się od Eidos Interactive i podpisali umowę z firmą Sega, by kontynuować prace nad serią nadając jej nową nazwę: Football Manager. Po odłączeniu Eidos utrzymał licencję na używanie nazwy "Championship Manager", natomiast SI Games zatrzymało kod, bazę danych i toolset gry. Także szajs typu Championship
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krx_S: o panie, mój pierwszy CM w życiu, potem miałem ich ponad 15 edycji, oryginałów! Co ja się nagrałem.... Łezka się w oku kręci, wspaniałe czasy, a sama gra to wciągająca na maksa kopalnia historii o piłce nożnej. Najgorsze, że w tę grę nie da się wygrać- zawsze są kolejne cele do osiągnięcia.