Gorące dyskusje ostatnie 12h

( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler ŁOC DE GAP TO ŁOBEŁT

#f1 #kubica

odpowiedzi (11)

W dniu jak wpadnie mi 5 lat na wykopie zrobię #rozdajo do wygrania pitca sushi czy co tam chcecie do 100 zł. Losowanie się odbędzie wieczorem za jakieś 2 miesiące. Zawołam plusujacych.

odpowiedzi (13)

Mam niezły ubaw z tego całego prawackiego ścieku twierdzącego, że edukacja seksualna to zło a dzieci się nie masturbują...

Ja pierdole, zanim coś powiecie albo będzie powtarzać bzdury rozpowiadane przez wasze autorytety typu Marcin Rola, Różalski czy inni idioci - błagam, poczytajcie...

Tak - prawaczki, przeciętne dziecko "dotyka się" i poznaje swoje ciało już ok. pierwszego roku życia. Mało tego, nieświadomie czerpiąc z tego przyjemność. I tego swoimi wylewami nie przeskoczycie.

Fakt, że ów dokument WHO budzi takie kontrowersje to tylko i wyłącznie objaw zacofania polskiego społeczeństwa i ślepej wiary w "autorytet kościoła".

Już dla dzieci od 0-4 roku życia WHO zaleca program dotyczący radości i przyjemności z „dotykania własnego ciała”. Dzieci mają dowiedzieć się o masturbacji oraz o tym, że „koncepcje rodziny” mogą być „różne”. Taka samo jak „różne” mogą być związki.
    link

Ich nie trzeba tego uczyć - one same to wiedzą w toku prawidłowego rozwoju.

pokaż spoiler Czyż nie mam racji @artpop ?

#seksualnosc #dzieci #who #bekazprawakow #bekazpisu #polska #zdrowie #psychologia #japierdole #masturbacja #lgbt #edukacjaseksualna
    pokaż całość

odpowiedzi (133)