Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mapa rzymskich baz lotniczych w II wieku naszej ery

#historia

odpowiedzi (38)

Ja nie wiem, jak może bawić tak prostacki i prymitywny humor, którego fundamentem jest rzucanie kurwami i chujami. Nie zrozumcie mnie źle - lubię dobry, chamski żart ale niech chodzi w nim o coś więcej, niż w tych polskich stand-upach. Przecież jak widzę reklamy na Comedy Central i patrzę na to TURBOŚMIESZNE zapowiedzi, to żenadometr poza skalą.

W temacie tego rodzaju występów zdecydowanie wersja amerykańska. Mistrzowie w swoim fachu tacy, jak Bill Burr, czy Eddie Murphy za swoich złotych lat, kiedy jechał bez pardonu po wszystkich jak leci, tudzież Chapelle, Gervais(tak, wiem że Brytol ale w Stanach bardzo znany, jak wiadomo). W ich przypadku niejednokrotnie przekazują jakieś kontrowersyjne dla społeczeństwa teorie, ubrane w bardzo dobry, nieraz ciężki żart, a sposób opowiedzenia jest nieraz naprawdę mistrzostwem świata.

Za to w Polsce wychodzi to wyjątkowo nieudolnie i pseudośmiesznie. Poniżej dwa cytaty doskonale oddające moje nastawienie do tego:

"Pomimo iż standup wywodzi się z zachodu, to polscy standuperzy nie odrzucili tradycyjnych wartości polskiej sceny komicznej i na wzór kabaretów są nieśmieszni"

"Polski stand-up jest jak Mazurska Noc Kabaretowa dla ludzi poniżej 40. roku życia."

#bekazpodludzi #bezbek #humor #heheszki #polska
    pokaż całość

odpowiedzi (70)

Dziwnie znajomy obrazek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina

odpowiedzi (9)