Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki dekoder kupić abym mógł obsługiwać kilka urządzeń typu jeden tv i laptop w obrębie jednej sieci? Mam na to jakieś 300zl. Najlepiej żeby też dało się wgrać kodi. Czytałem też że jest możliwość udostępniania kanałów z dekodera przez internet jak to zrobić albo gdzie szukać jakichś tutoriali w razie czego ? #cccam #enigma2 #sharing #iptv dla zasięgu
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodiwpigulce_pl: liczyłem że może jest coś co je spełni, w sumie to wystarczy Multiroom w obrębie jednej sieci, z kodi chyba nie ma problemu, co do ostatniego to nie wiem( ͡° ͜ʖ ͡°). Widzę że zgemma h9.2s ma takie bajery ale może jest coś tańszego ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Robert_UK: jesteś w stanie mi powiedzieć jak ustawiłeś tunery w aplikacji dekodera ? Tzn jaki masz tryb konfiguracji na każdym z tunerów. Bo za cholerę nie chce mi działać jeśli podepne przez rozdzielacz do dwóch. Masz może jednym kablem rozdzielone na dwa ?
jeśli podczas konfiguracji tunera wybrałeś liste kanałów deflaut to musisz na nowo wyszukać kanały ,bo dość często występują problemy z późniejsza konfiguracją głowic....lub gdy "załadowałeś" listę kanałów z neta też mogą wystąpić problemy z konfiguracją w/w głowic sat.