Wpis z mikrobloga

Niedawno minął pierwszy rok stażu więc pokazuję formę. Micha trzymana od nieco ponad roku, właściwie od chwili kiedy zacząłem zabawę w siłownie. Jakoś od lutego/marca bardziej redukcyjnie, ale bez szczególnego planu.

Wzrost 182 cm, waga +/- 86 kg. Jak na przypince i pod światłem to się liczy ?


#pokazforme #mikrokoksy
Gorbovsky - Niedawno minął pierwszy rok stażu więc pokazuję formę. Micha trzymana od ...

źródło: comment_J2oCoEjcSX0OE8wyVtxvpxKFIJeR3uRm.jpg

Pobierz
  • 75
@Gorbovsky: Człowieku, wyglądasz zajebiście! Gratuluję, bo widać że kosztowało Cię to sporo pracy. Wklej może jakieś zdjęcie z przed roku dla porównania, to będzie dobry motywator dla nas leniwych do ruszenia dupy na siłownię :D
pierwszy rok stażu więc pokazuję formę


Co było bite?

niestety nic


@Gorbovsky: @MamutStyle: @ciezka_rozkmina: @Raffen23: @regal20: O! Kolejne #pokazforme, oczywiście w 100% naturalne, do tego w ROK! A czy nie przypadkiem w 5 miesięcy? Albo jeszcze mniej?

Kurczę jakie to tutaj przemiany ludzie wrzucają na wykopie, hoho no czapki z głów, musi być dieta na 110%, trening na 110%, mnóstwo wyrzeczeń na 110%... No stary, ja
@IntruderXXL: MR Olympia byłoby masno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A całkiem poważnie, gdybym miał więcej pieniędzy i znał osobiście kogoś ogarniętego w temacie to pewnie już bym leciał z tematem, chociażby dla tej mitycznej regeneracji i samopoczucia.

W sumie to byłem ciekaw czy ktoś napisze, że jest bite, chociaż sam nie powiedziałbym, że to jest jakaś super forma. Na żywo, przy gorszym świetle już raczej tak to