Wpis z mikrobloga

Powiem wam mirki że mam ponad 1150 godzin w Factorio, (drugie w rankingu 220h z Rimworld), ale chętnie bym ten czas spuścił do kibla, żeby móc znowu znaleźć tę grę i od nowa poznawać, pamiętam jak ją kupiłem żeby zobaczyć co to... Ło matko, nie spałem, nie jadłem, jeszcze tylko tutaj piec dołożę, ale dołożyłeś i za mało węgla, to jeszcze kopalnia, brakło prądu, to jeszcze elektrownia i tak w koło macieju...
#factorio

  • 16
@Sababukin: Czy w codziennym życiu jesteś pedantem albo masz OCD?

Bo jak dla mnie factorio to gra dla ludzi z obsesją porządku.

Zacząłem grać i jak okazało się że aby to co stworzyłem się skalowało muszę wszystko ładnie ułożyć to uznałem że to absolutnie dla mnie, A strategie/tycoony bardzo lubię. Tylko nie gram na tym poziomie uporządkowania.
@diogene: To ja mam dłuższe przerwy, teraz znowu wróciłem, ostatnio grałem jakoś po 0.15 zaraz. Trochę rzeczy doszło, jak ostatnio grałem to nie było uranu m.in.
Ale jak wpadam w grę to mam zaplanowane długie wolne od roboty (pracuję kontraktowo, więc mam dużo wolnego) wtedy nadrabiam.
Bałaganiarz, ale z łagodną formą nerwicy natręctw.


@RandomowyMirek: Można ta możliwośc faktycznego sprawowania kontroli nad wszystkim w grze przynosi ukojenie dla umysłu który ma problem z poradzeniem sobie z nieporządkiem świata realnego?