Wpis z mikrobloga

Siema mirki, mam pewien problem i liczę na waszą pomoc. Od jakiegoś tygodnia cały czas dostaje powiadomienia na Facebooku o tym, że ktoś próbował się zalogować na moje konto i automatycznie wtedy wylogowuje mnie na wszystkich urządzeniach, a po zalogowaniu nakazuje zmienić hasło. Jest to mega uciążliwe biorąc pod uwagę to, że wtedy moje konto jest ukryte oraz nie mogę się z nikim komunikować. Mam włączone uwierzytelnianie dwuskładowe(SMS i jakieś tam kody), sprawdzam logi skąd może ktoś się loguje i wszystko jest w porządku. Żadnych zmian itp. Jedynie wkurzają mnie te wylogowania oraz zmiana hasła. Potrzebuje pomocy mirki, liczę na was!!! #facebook #kiciochpyta #informatyka
  • 9
@alanoee: miałem to 2 razy w tym tygodniu, potem przestało wariować, nie mam pojęcia od czego, wątpię żeby ktoś próbował się logować na moje konto.
@alanoee: najbardziej w tym wszystkim #!$%@? ten komunikat "używałeś tego hasła 156 dni temu, użyj innego"
fajnie, że wiedzą jakiego hasła używałem
Podam przykład: Używasz sieci w Rzeszowie od operatora który ma swoją siedzibę w Szczecinie. Lokalizacja pokazuje tobie wtedy że jesteś na drugim krańcu polski.
Możesz sobie sprawdzić stronę https://ipleak.net i zobaczyć czy dało ci dokładny wynik.