Wpis z mikrobloga

Ktoś tu napisal, że Fiodor jest przykładnym mężem stanu i okuratnym człowiekiem bo nie klęka przed berłem Misia - no nie klęka przed jego berłem bo z nieukrywaną przyjemnością majstruje przy majorowym - nie wiem co gorsze. Schlebia mu, podpuszcza go, podlizuje się w wyjątkowo oślizgły sposób, komplementuje, poklepuje po pleckach za każde wydukane slowo i jednocześnie dąży do tego, żeby jak najszybciej wlał w siebie jak największe ilości alko bo wie, że major jest jak małe dziecko we mgle w drodze na Nową Zelandie i zmanipulowany (nachlany/naćpany) dostarczy dobrego, patologicznego kontentu. Oczywiście kontent ten będzie przez nas wszystkich ochoczo oglądany i tutaj absolutnie nikogo nie krytykuje, m.in za to lubimy uniwersum, ale absolutnie przenigdy nie postawie go wyżej nad Sławkiem czy jakimś tam innym człowiekiem z zewnątrz, który zaingerował w szkolną. Bo nie ma ku temu ŻADNYCH powodów. Zarówno za czasów Mexica, Sławka jak i Fiodora czy niemieckiego powstaly filmy, do których cyklicznie z uśmiechem wracamy i taka jest prawda. Naturalnie, każdy z nas ma swoje sympatie i antypatie ale czytając niektóre wpisy mam wrażenie, że ich autorzy tracą niekiedy kontakt z rzeczywistością i odlatują w faworyzowaniu jednego a dyskredytowaniu drugiego.
A tak przy okazji - jeśli lipcowy wypad dojdzie do skutku i będzie lajt z tak szumnie zapowiadaną bombą, to mówię dzisiaj, że nie zdziwię się, jak w którymś momencie wjedzie tam reklamówka w tulipany z płynną, bożą zawartością ʕ´`ʔ

#kononowicz #suchodolski #szkolna17 #patostreamy
  • 11
@Fiodorczuk: Fiodor a powiedz co ty na to że major wiedział wtedy o tym że knur cię nagrywa ale ci nie powiedział twoi przyjaciel. Jak dla mnie jesteś drugi pawelek fajny mądrze myślący chłopak majorek. Uzależniona od rozpucha menta bezmozga nie potrafiąca pisać ani czytać. O donejty #!$%@? źle a to nie włączaj ich zobaczymy jak długo wytrzymasz. Kolejny który #!$%@? na starcie. Oni też mogą wziąć się do roboty a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@alfons-metody: chłopaku co ty #!$%@? nigdy lajta z swego konta nie robiłem z kasą.. To wy domagaliscie się aby były donejty a co ma major powiedzieć jak dzwonią wszyscy do knura i gadają że major powinien płacić itp i na odwrót ty masz jakieś żale wzywając mnie. Masz jakis buuul odbytu? Ja nie mam do nikogo żalu.. Są ludzie za i przeciw ale naradzie przewaga jest miażdząca piona ziomek