Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki,

Piszę pracę magisterską o użyteczności zastosowania Xamarina w tworzeniu apek wieloplatformowych. Z tego powodu potrzebuję pomocy od osób, które miały jakieś doświadczenie z tą technologią - proszę o wypełnienie ankiety TUTAJ. Może ktoś z #programowanie #programista15k #csharp
Wypełnienie ankiety to góra 2 minuty, z góry dzięki za pomoc!

Druga sprawa - wśród plusujących wylosuję osobę, której wyślę kartę podarunkową na Steam za 40zł, ew. mogę też zamówić coś z pizzaportal/pyszne. #rozdajo

Losowanie jutro o 12:00
Pobierz Pavko - Siemanko Mireczki,

Piszę pracę magisterską o użyteczności zastosowania Xam...
źródło: comment_jByD236xIsALn9rvTE5lLoTweLS4bQoE.jpg
  • 19
Piszę pracę magisterską o użyteczności zastosowania Xamarina w tworzeniu apek wieloplatformowych.


@Pavko: Pisałem takie coś 2 lata temu. komunikacja wieloplatformowa na przykładzie gry napisanej na Samarinie. Obecnie jestem abdroiddev i .net back.

Moja rada to użyj do komunikacji firebase fcm.
@push3k-pro: Akurat w aplikacji, którą wykorzystuję w pracy nie mam powiadomień. Ale ogólnie to używałem kiedyś Azure'a (Azure Notification Hub). Tak czy inaczej, dzięki za radę ;)
@Pavko: Ja założyłem, że apka ma realizować komunikację pomiędzy userami różnych platform oferując rozgrywkę 1:1 identyczną. Jeszcze w czasie rzeczywistym. Trochę to było wyzwaniem, ale się udało. Wtedy robiłem bez firebase, dzisiaj bym zrobił z.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Aktualizacja (przepraszam za opóźnienie):

Jeszcze raz dzięki wszystkim za wypełnienie ankiety. Trafiły się trollerskie odpowiedzi, ale to było do przewidzenia - ktoś np. napisał "ssij mi ch**a" XD Smutne, że komuś się chce tracić czas na obrażanie obcych bez powodu ¯_(ツ)_/¯

A w losowaniu zwyciężył @kelo1337 (pic rel)
Odezwij się na pw.

Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Pavko - Aktualizacja (przepraszam za opóźnienie):

Jeszcze raz dzięki wszystkim za wy...
źródło: comment_p7D0FFHWGi1G7ghqbdakJVu2y1nPe0hj.jpg