•  

  W świetle wpisów na tagu #p0lka oraz innych znaleziska na głownej (jak np. Sekretne życie Simona Mola czuję się zobowiązany napisać kilka słów do #niebieskiepaski ale szczególnie #rozowepaski, żeby rozwiać wątpliwości na temat "wspaniałości" Hiszpanów lub tego jak fantastyczni są murzyni w kontrze do tego, że polskim chłopakom brakuje luzu. Otóż nie brakuje - jest zupełnie na odwrót, a za powodem dla którego #p0lka tak często rzuca się na "egzotyczne mięso" stoi nic innego jak mechanizm zwany dyferencjacją płciową. Na czym polega?

  Kobiety biologicznie są uwarunkowane do tego, aby wydawać na świat potomstwo, które będzie miało jak największe szanse przetrwania w ciągle zmieniającym się środowisku. Z tego względu zależy jej na różnicowaniu genów. Jeśli widzi 10 takich samych facetów, którzy radzą sobie mniej więcej w ten sam sposób, to wybiera między 10 facetami... ALE jeśli wśród tych 10 facetów jest jeden murzyn, to dla takiej kobiety wybór jest jasny. Skoro przecież radzi sobie tak samo jak pozostała 9, ale dodatkowo się wyróżnia, to znaczy że już na starcie będzie miał przewagę... a wraz z nim dzieci tej kobiety. Na tym mechanizmie opiera się praktycznie cały marketing i biznes. Ale dlaczego nas, polskich mężczyzn, to denerwuje?

  Cywilizacja, w której żyjemy, to tzw. "cywilizacja zachodu" i jest to obecnie najbardziej dominująca cywilizacja pod wieloma względami. Nie zbudowali jej Azjaci z Chin, murzyni z Afryki, czerwonoskórzy z Ameryki ani Arabowie z Bliskiego Wschodu. Zbudowali ją konkretnie biali mężczyźni. I teraz dożyliśmy takich czasów, w których słynna poprawność kulturowa i polityczna oraz socjalizm każą nam się tymi zdobyczami dzielić. Jeżeli ja idę do pracy i zarabiam, to dlaczego miałbym się czymś dzielić z człowiekiem, który jest leniem i nie chce mu się pracować? Jeżeli żyjemy w Europie, w której wypracowaliśmy sobie odpowiedni poziom i standard życia własną, ciężką pracą, to dlaczego mam się nią dzielić z przybyszami z innych lądów? A Ci przybysze się tu pojawiają i dzięki tzw. "socjalowi" zrównują status z mężczyznami, którzy na swoje pieniądze musieli ciężko pracować. Myślę, że każdy mężczyzna (jak i kobieta) w głębi duszy chce kochać i być kochanym, więc szuka partnerki. Ale jak ma konkurować z innymi, skoro w szranki musi stawać z facetami, którzy tylko przez to, że inaczej wyglądają, mają przewagę na starcie? I to nas irytuje! To że ktoś zgarnia całą pulę z gry, chociaż cywilizacyjnie nie wnosi żadnej(!) kontrybucji. Czujemy się po prostu oszukani.

  Jeszcze to byłby do przeżycia, gdyby nie fakt, że tacy faceci nakręcają temat "rasizmu" - np. muzułmanie czerpiący z dóbr wypracowanych przez naszą cywilizację ciągle oskarżają nas o rasizm... a już teraz z naprawdę trywialnych powodów. Czyli nie dość, że pasożytują na niewypracowanych przez siebie luksusach, to jeszcze starają się "wyciąć" konkurencję. Ja osobiście mogę powiedzieć, że jestem cięty na typowe #p0lka i w życiu nie będę miał dziewczyny, która wcześniej spałaby np. z murzynem lub była na Erasmusie. I teraz #neuropa nazwałaby mnie rasistą, ale dlaczego? Przecież gdybym był rasistą, to nienawidziłbym czarnoskórych za sam fakt bycia innego koloru skóry, co oznaczałoby, że w życiu nie zechciałbym się przespać z czarnoskórą lub latynoską dziewczyną. A to nie prawda - gdybym mógł i wpadłaby mi w oko, to bym to zrobił. Myślę, że na wykopie dużo jest osób o podobnych poglądach. Mogą mówić negatywnie o murzynach, o tym, że #p0lki im "dają", a sami - gdyby mogli - chętnie wzięliby w obroty jakąś ebony. Nie ma w tym nic nienormalnego. Motorem napędowym takiej postawy nie jest rasizm, ale właśnie mechanizm dyferencjacji płciowej.

  Zwróćmy uwagę jak to działa w USA - kraju, który jest bardzo zróżnicowany pod względem etnicznym. Według #lewackalogika takie sytuacje jak ta opisana powyżej, nie powinny mieć miejsca, bo przecież #roznorodnoscmotzno. Ale mają. Dlaczego? Gdyż mechanizm dyferencjacji płciowej nadal działa. W kraju, w którym normą jest to, że równocześnie obcują ze sobą Azjaci, Biali czy Latynosi, wyznacznikiem odmienności musiałoby być co innego. I jest! Tak samo jak faceci w Polsce nie znoszą typowych studentów z wymiany Erasmus lub innych Simene'ów Molów tak np. amerykańscy "boys" nie lubią jak przyjedzie ktoś z UK lub Australii z "tym swoim akcentem". Ten akcent to właśnie ta przewaga, ta "egzotyka", którą mają tacy mężczyźni nad Amerykanami. Tylko, że akcent nie jest tak wyrazisty jak kolor skóry i na krytykowanie akcentu nie ma teraz politycznego embargo - a na kolor skóry już jest, więc wystarczy, że będziemy krytykować takie zachowania i już mamy przypiętą łatkę rasisty. Dla naszej konkurencji jest to jak najbardziej wygodne, dlatego oskarżają nas o najgorsze tylko dlatego, że walczymy na rynku matrymonialnym, bo to im się opłaca - po prostu przejmują nasz teren.

  Ale to działa też w drugą stronę. Jeśli typowy, przeciętny mężczyzna z Polski pojedzie do krajów Azji, to nie może odpędzić się od Azjatek. Biały facet w Azji ma po prostu łatwiej. Zresztą niedawno ktoś wrzucił tutaj filmik z YT, gdzie typowy przeciętniak z UK w Azji odbijał Azjatkę na oczach jej azjatyckiego chłopaka. Tamten facet (chyba z Japonii) był w szoku tym bardziej, że wyglądał o niebo lepiej niż ten Anglik i był dużo lepiej zbudowany, ubrany i zadbany. No ale co zrobisz z mechanizmem dyferencjacji płciowej? To wszytko by oznaczało, że Azjaci muszą nas tam nie lubić... i to prawda. Tylko, że tamci mężczyźni potrafią walczyć o swoje i jak tylko widzą, że jakaś Azjatka pędzi w kierunku obcokrajowców, to wiedzą, że ta dziewczyna nie znajdzie już chłopaka z Azji, z którym założy szczęśliwą rodzinę. Takie kobiety są tam tak samo szkalowane i "naznaczane" jak nasze #p0lka. Warto poczytać komentarze z tego) wpisu na mirko, żeby poszerzyć swoją opinię w tej materii. Takich przykładów z różnych stron można mnożyć i mnożyć!

  Jeżeli ja, jako facet z Polski, inwestuję w siebie w moim kraju, rozwijam tu karierę i płacę podatki, to chcę z tego czerpać. Kropka. Jaki mam biznes w utrzymywaniu nieswoich dzieci (czyt. genów)? Przecież te głosy o tym, żeby badania genetyczne potwierdzające ojcostwo były obowiązkowe przy narodzinach nie wzięły się znikąd, prawda? Jaki polscy mężczyźni mają biznes w utrzymywaniu nieswoich genów? W Stanach Zjednoczonych ponad 77% czarnych dzieci jest wychowywanych przez samotne matki, a 82% białych kobiet otrzymuje pomoc socjalną (czyt. nie ma ojca, który pomoże). Jaki my, polscy mężczyźni, mamy biznes w tym, że przyjedzie do nas jakiś murzyn lub inny Erasmus, zostawi tu swojego "bąbelka", a my będziemy musieli z naszych podatków składać się na 500+? Głosy sprzeciwu wobec #p0lka są jak najbardziej uzasadnione. Gdyby ich nie było, to byłoby to totalne frajerstwo. Widać - jest jeszcze dla nas nadzieja ;)

  W Polsce nadal trwa "moda na murzyna" lub na "egzotyczną przygodę", ale chyba się już kończy? Czytałem wpis od jednego użytkownika, że w Warszawie ta fala już minęła i bycie z obcokrajowcem już nie jest takie "wow". Może przez to, że stało się to normą i mechanizm dyferencjacji płciowej potrzebuje innych bodźców? A może dlatego, że młodsze dziewczyny widziały jak ich starsze koleżanki zakochiwały się w Hiszpanach lub murzynach, a dziś prowadzą niesatysfakcjonujące życie rodzinne lub są samotnymi matkami i się nauczyły? No bo jak taki Pablo z Włoch przyjeżdża do Polski i otwiera restaurację z "tradycyjnym włoskim jedzeniem" to u nas jest to prawdziwy szał. A teraz odwróćmy sytuację - Piotrek z Polski otwiera we Włoszech pierogarnię. Brzmi egzotycznie ;D? Dla nas nie (dla mnie osobiście nawet troszkę prześmiewczo :P), ale dla dziewczyn z Włoch już niekoniecznie. Oczywiście obecnie olak dla Włoszki może nie być tak atrakcyjny jak Włoch dla Polki ze względu na pieniądze (bo niestety, ale jesteśmy biednym krajem) oraz na "merketing polityczny" (ciągle zewsząd wszyscy przypominają nam, że nie powinniśmy być dumni ze swojej kultury lub ojczyzny). Mimo wszystko sam mechanizm nadal działa.

  My, polscy mężczyźni, stoimy teraz przed trudnym momentem w naszym życiu. Dlaczego #p0lka umawiająca się z obcokrajowcami nas denerwuje? Bo, jak wykazałem wyżej, to nic innego jak oszukiwanie nas, mężczyzn. W świetle rynku matrymonialnego w Polce oraz tego jak on się zmienia musimy przemyśleć naszą "polską gościnność" i usilnie wpychaną nam zewsząd tolerancję. Nie musimy się godzić na wszystko! Czas przestać bawić się w białorycerzy i wielkich wybawicieli Europy, i zacząć myśleć o własnych "czterech literach". Zarówno od strony gospodarczej, ekonomicznej jak i przede wszystkim relacji damsko-męskich.

  Czy w takim razie chwalić te dziewczyny, które mają "dobrze poukładane" pod głową i nie kierują się w swoim życiu tylko prostymi mechanizmami ewolucyjnymi, ale myślą o założeniu rodziny, byciu szczęśliwą w związku i czerpaniu z życia razem z nami w tym samym kręgu kulturowym? Tak - jak najbardziej należy je chwalić. Czy w takim razie szkalować dziewczyny, które kierują się tylko i wyłącznie mechanizmem dyferencjacji płciowej i wybierają facetów zza granicy zarówno do związku, na kochanków jak i do małżeństwa? Tak - jak najbardziej należy je szkalować. Leży to w naszym, męskim, interesie i kuriozalnie - kobiecym również... choć kobiety, póki co, nie do końca muszą to rozumieć.

  ---------------------------------------------------------

  PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI
  Do tej pory napisałem takie wpisy jak:
  1. Ebook o relacjach damsko-męskich
  2. Moje wprowadzenie do wychodzenia z przegrywu
  3. Motywacja pozytywna i negatywna
  4. Motywacja OD i DO
  5. Motywacja zewnętrzna i wewnętrzna
  6. Polecam książkę - "Dzikie serce"
  7. Skup się na sobie
  8. Dlaczego wasze życie może wydawać wam się do bani
  9. Patologia rozwoju osobistego
  10. Podstawy szczęścia
  11. Polecam książkę - "Zdradzony przez ojca"
  12. Praktyka wychodzenia z przegrywu
  13. Reklama mojego forum - "ZyjWiecej.pl"
  14. Męskość - Wstęp
  15. Męskość - Podróż wgłąb siebie

  ---------------------------------------------------------

  WOŁAM
  @Twinkle @orange92 @DonZ @MlodyWilczek @g4rin @CortesHernan @okmanek @derick @Laaanaaaaa @Dawidinho8 @tux3284 @outkay @aroaro1993 @Zetwoo @carolinnee @yodaa1 @wojciechwojciech @Lizbona @polaczek_malkontent @moon_bluebird @dave_qwerty @szczurek_87 @patrykgit @hyperparadise @TrueGoodness @marcuswonder @nick230 @Godziu73 @yazhubal @xDrope @cabanos @morswin28 @Highvolltage @kwiati @CptBrit @MonsterQ1234 @ZmOoReK @yazhubal @CaptainBloomer @marcuswonder @Der_Deutscher_Kaiser @Kiritsugu1155 @wzorowywykopowicz @Vertex5 @Kapsel3k @AstroBoy @Zozlik @Deprlifall @Wyder89 @Felein @davoid @burbon_z_pieczarek @Bertos @mefistofiel @Jakupek @RedRightHand @RobaczekCebulaczek @Malchos @Kalimach @XDY89 @endodezmo @MichailPL @Alasthor @nowy_rok-nowe_konto @Zgrebol @Suheil-al-Hassan @sekinoau @seereq @ToJaWojtek @boglos93 @donbrovsky @roxer @Syko @Samzach @Kabak @Razgal @badmate @zaczajony @ykub @mac__ @jakby_nie_patrzec @grajkoo @AjWaj-_- @Alfa_ale_Beta @Kasia123456789 @LiShang @Gazowanekakaoo @W2018WyjdeZPrzegrywu
  gdyż chcieliście, żebym was informował o moich wpisach ;)!

  Jeśli chcecie dołączyć do spamlisty (lub się z niej usunąć), piszcie w komentarzach ;)! Piszę raczej rzadko, ale konkretnie, więc nie zawracam tyłka niepotrzebnie ;)

  Oficjalny tag wpisów to #zyjwiecej

  ---------------------------------------------------------

  #wychodzimyzprzegrywu #p0lka #przegryw #wygryw #erasmus #meskosc #mezczyzna #rozwojosobisty #psychologia #ewolucja #zyjwiecej #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #neuropa #konserwy

  źródło: 015 - p0lka.png

  •  
   N............r

   +31

   @thus: No to niezła przewaga, Saruman tworzył podobnych orków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: random.jpg

  •  

   @moon_bluebird: Musiałeś kiedyś chcieć być wołanym do moich wpisów? Może poprzednich? Spójrz na listę tego, co już wyklikałem. Jeśli nie chcesz być wołanym w przyszłości, dawaj znać ;)

   O, mam: https://www.wykop.pl/wpis/14468543/skup-sie-na-sobie-to-chyba-najlepsza-rada-jaka-mog/#comment-47839155

   +: Xd_99
  •  

   Komentarz usunięty przez autora

   +: Doomino
  •  

   @thus: zaznaczę, że nie czytałam. Ale nie ogarniam jak można sie przejmować tym z kimś ktoś sie wiąże. I to jeszcze tak, żeby pisać takie długie wywody. Ja jestem za tym by każdy żył tak jak chce, ruchał z kim chce, co mi do tego.
   Swoją drogą to jest rzeczywiście dla Ciebie taki problem? Ja mieszkałam pare lat w Anglii, a Polek które związały sie z czarnymi bądź ciapatymi poznałam tyle, że na palcach jednej ręki zliczę. W Polsce może mniej egzotyków, choć też codziennie spotykam, a nie znam ani jednej takiej.

  •  

   @Doomino: No spoko. W takim razie zachęcam, żebyś przeczytała ;). Wiesz - jesteś dziewczyną i masz inną perspektywę. Przeczytaj, proszę, i zobacz o jaką perspektywę konkretnie chodzi ;)

  •  

   @thus: mozna to skrócić do jednego stwierdzenia: polki wola śniade knagi ponieważ gwarantują one to, ze dziecko bedzie zdrowe dlatego, ze polka z arabusem czy innym Pablem nie ma wspólnych przodków na 101%. Co sie dzieje jesli skrzyżuje się geny w rodzinie można zobaczyć w Anglii, gdzie paręset lat temu dochodziło często do takich rzeczy.

   +: xDamciO
  •  

   Komentarz usunięty przez autora

   +: thus
  •  

   @marcuswonder: Moje przeoczenie. Przepraszam - wziąłem z poprzedniego wpisu zamiast z notatnika, gdzie są ludki ;)

  •  

   @thus: Nie chce mi się punktować z czym sie nie zgadzam i jakoś głęboko tego analizować. Przedstawiciele innych ras nie są moim zdaniem bardziej atrakcyjni. Oczywiście to nic nie znaczy, w statystyce mogę być wyjątkiem, choć nie wydaje mi się. Nawet patrząc po tych koleżankach co sie związały - nie miały powodzenia wśród Polaków, albo przejechały sie na rodzimych łobuzach. Ja osobiście uważam, że ogarnięty Europejczyk > ogarnięty czarny. I przewaga jest tutaj duża. Jednak jak typiara ma do wyboru białego nieogarniętego melepetę, a czarnego zaradnego gościa to rozumiem wybór tego drugiego. Istotną kwestią jest to, że oni naprawdę mają dobre podejście do kobiet. Sama znam ich tylko na płaszczyźnie koleżeńskiej i naprawdę lubię ich towarzystwo - idzie bardzo sympatycznie pogadać. Są pozytywni, wesolutcy, zabawni, mili i bardzo grzeczni w stosunku do kobiet. Pewnie to tylko zagrywki w celu złapania zdobyczy, bo jakby tacy byli naprawdę to te koleżanki nie byłyby teraz pewnie samotnymi matkami :D.
   Jeszcze jedna sprawa. Polacy są atrakcyjni dla Włoszek. Wiem, wiem szok pewnie ciężko wam to uwierzyć :D poznałam takie mieszane pary i one bardzo cenią Polaków za pracowitość i to, że żona jest ważniejsza od Matki. Bo Włosi to takie cipki maminsynki ;)

  •  

   @Doomino: Wow. Powiem szczerze, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Twoja odpowiedź. To bardzo miłe, że można z kimś podyskutować w sposób merytoryczny mimo, że najprawdopodobniej w wielu kwestiach się nie zgadzamy. Dziękuję :). Jakby to powiedzieli Amerykanie - you made my day ;)

  •  

   @thus: To miło :D spodziewałam sie raczej wyzywania od p0lek :D

  •  

   @thus: wołaj do następnych ;)

   +: thus
  •  

   @thus: Dosyc ciekawa wypowiedz. Polecial plusik oczywiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: thus
  •  

   @thus: a jakieś tl'dr? nie chce mi się tyle czytać w ten upał.

  •  

   ... ALE jeśli wśród tych 10 facetów jest jeden murzyn, to dla takiej kobiety wybór jest jasny.

   Na pewno jasny? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   To prosty mechanizm "alfa szmaci beta płaci". Oczywiście ocena jakiegoś araba albo negroida jako alfa jest błędna to jest tak jak napisałeś przez różnorodność, ale ja bym dodał od siebie, że przez propagandę w pornolach i wielu innych mediach.

   Alwaro przyjeżdża do Polski, dziewczyny robią się mokre bo naoglądały się "BBC"(co jest mitem, według statystyk rozmiar jak i poziom testosteronu są dokładnie takie same, czarni mają nawet niższy średni wzrost o kilka cm).
   Następują fejm wśród koleżanek, nowoczesność, postępowość i wszystkie inne głupoty związane z tym, po czym lecą bez gumy a #p0lka wpada. Koniec wakacji, alwaro wraca do swojej nory, #p0lka zostaje sama.

   Ale wszystko będzie dobrze! Rodzina pomoże, każdy Polak jest też ustawowo betaproviderem(płaci na cudze dzieci) i pewnie znajdzie się jakiś betacuck co przyjmie kolorowe dzieci.

   tldr:

   #p0lka robi sobię przygodę i chce mieć dostęp do dużej ilości egzotycznych samców ale jednocześnie chce mieć grzecznego Polaka, który na nią czeka w domu jako trampolina.

   Rozwiązanie jest proste i dokładnie takie jak napisałeś - ostracyzm społeczny, przydałoby się też całkowicie odciąć wsparcie to rządowe i od spermiarzy(naprawić spermiarstwo). Kobiety zerwały umowę społeczną z mężczyznami więc już nie musimy im dostarczać bezpieczeństwa, pieniędzy, pomocy i wszystkiego co idzie z wiernością samca.

   Ja osobiście nigdy nie wchodzę w głębsze relacje z #p0lka, która spała albo ślini się do obcokrajowców.

   źródło: wykop.pl

  •  

   @emperorEye: Cieszę się, że napisałeś to, co napisałeś. W sposób dosadny i wręcz brutalny, ale mimo wszystko od serca i logicznie.

   To, o co mnie chodziło w moim tekście, to przede wszystkim zwrócenie uwagi mężczyznom z Polski, że to nie ich wina, że kobiety dokonują takich wyborów. Często leci w naszą stronę komunikat, że "Ah ci Hiszpanie", albo "Arabowie są prawdziwie romantyczni" lub jeszcze "murzyni mają świetną gadkę" itd. (tylko, że później okazuje się, że Hiszpan jest leniwy, Arab bije, a murzyna nie ma)... i my myślimy, że jesteśmy w jakiś sposób gorsi od tych facetów i się obwiniamy. O tuż nie jesteśmy. To tylko kobieca racjonalizacja.

   To właśnie #p0lka próbują sobie racjonalizować działanie mechanizmu dyferencjacji płciowej. I są przy tym często bardzo niemiłe w stosunku do Polskich mężczyzn. Jak się okazuje - kompletnie nie słusznie. Nic z nami, Polakami, nie jest źle. Jest wszystko bardzo dobrze. BA! Jest nawet lepiej niż sądzimy! Zresztą sama @Doomino napisała, że Włoszki bardzo sobie nas cenią. Mój kumpel opowiadał mi też o jego dobrej znajomej, która podróżowała po świecie i "lubiła ten sport". Sama przyznała, że polscy mężczyźni - na tle innych narodów, których "spróbowała" - nie mają się absolutnie czego wstydzić i że jest naprawdę lepiej niż sądzimy, że jest!

   Jesteśmy naprawdę świetnymi mężczyznami. Niestety też masz rację w innym aspekcie - jesteśmy zewsząd atakowani tanią propagandą o niższości białego człowieka, propagandą wmuszającą w nas akceptację, że jesteśmy w jakiś sposób gorsi lub wybrakowani. Otóż nie jesteśmy! Jesteśmy naprawdę wspaniali! A tag #p0lka i inne tego typu tylko przypominają nam, że tak jest i że zaczynamy być tego naprawdę świadomi. Na nasze nieszczęście na razie to wszystko rodzi się w bólach, ale już widać pierwsze owoce.

   Hej, wszystkie chłopaki! Głowa do góry ;D

  •  

   @thus "Czy w takim razie szkalować dziewczyny, które kierują się tylko i wyłącznie mechanizmem dyferencjacji płciowej i wybierają facetów zza granicy zarówno do związku, na kochanków jak i do małżeństwa? Tak - jak najbardziej należy je szkalować. Leży to w naszym, męskim, interesie i kuriozalnie - kobiecym również..."

   mówisz o tym, że Polki sobie racjonalizują działanie mechanizmu dyferencjacji płciowej, a sam sobie racjonalizujesz to, dlaczego warto szkalować Polki uprawiające seks z obcokrajowcami. gratulacje, spaczone postrzeganie rzeczywistości ubrane w mądre słówka detected. normalnie to daję do zrozumienia, jak bardzo gardzę takimi wysrywami, ale tutaj z drugiej strony nawet jest trochę smutno, bo gdybyś zajął się czymś pożytecznym, to miałoby to jakąś wartość, a tutaj widzę napracowanko na bazie skrzywienia poznawczego, ech. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   @ada_1: Jeśli jesteśmy przy skrzywieniach poznawczych, to zwróć uwagę, proszę, że założyłaś, że:

   gdybyś zajął się czymś pożytecznym, to miałoby to jakąś wartość, a tutaj widzę napracowanko na bazie skrzywienia poznawczego

   Popatrz na te wpisy, które wrzuciłem wcześniej - tam jest przecież mnóstwo wartości! Inna sprawa, że to jest wartość dla określonej grupy. Wyżej napisałem w odpowiedzi do innego użytkownika, że:

   To, o co mnie chodziło w moim tekście, to przede wszystkim zwrócenie uwagi mężczyznom z Polski, że to nie ich wina, że kobiety dokonują takich wyborów. Często leci w naszą stronę komunikat, że "Ah ci Hiszpanie", albo "Arabowie są prawdziwie romantyczni" lub jeszcze "murzyni mają świetną gadkę" itd. (tylko, że później okazuje się, że Hiszpan jest leniwy, Arab bije, a murzyna nie ma)... i my myślimy, że jesteśmy w jakiś sposób gorsi od tych facetów i się obwiniamy. O tuż nie jesteśmy. To tylko kobieca racjonalizacja.

   Dla mnie byłby to ważny komunikat - że wszystko ze mną ok, że nie powinienem czuć się w jakiś sposób "gorszy" od innych, bo nie jestem taki, siaki czy owaki. Czy nie uważasz, że takie treści powinny się pojawiać w ogóle? Żeby kogoś uspokoić? Dać mu szansę wytchnienia.

   PS
   Wróć też uwagę na to, że dla mnie zupełnie co innego to Polki oraz p0lki.

   +: Xd_99
  •  

   @thus oczywiście, że masz rację, że Polacy nie są gorsi od innych nacji, aczkolwiek w tym samym tekście zawarłeś usprawiedliwienie do szkalowania Polek. I tak, widzę różnicę między Polką, a p0lką, ale jak przeczytasz zacytowany przeze mnie tekst jeszcze raz, to sam zobaczysz, że trzeba szkalować dziewczyny, które kierują się wyłącznie mechanizmem dyferencjacji płciowej. No przecież nie piszesz o Hiszpankach, bo przecież chodzi o problemy Polaków, którzy mają problem z Polkami.

   A kim Ty jesteś, żeby mieć prawo do ich szkalowania? Takie treści są nieakceptowalne w rozmowie na poziomie, przykro mi.

  •  

   @ada_1:

   ale jak przeczytasz zacytowany przeze mnie tekst jeszcze raz, to sam zobaczysz, że trzeba szkalować dziewczyny, które kierują się wyłącznie mechanizmem dyferencjacji płciowej

   Dokładnie tak. Dokładnie o to mi chodziło w tym tekście.

   ***

   A kim Ty jesteś, żeby mieć prawo do ich szkalowania?

   Polskim mężczyzną. Jednocześnie nie zabraniam takim #p0lka szkalować mnie za cokolwiek, co sobie wymyślą. Tylko ja - najzwyczajniej w świecie - się tym nie przejmę.

   ***

   Droga @ada_1 - napisałem ten tekst właśnie po to, aby uzmysłowić kilka prostych prawd:
   1. Nic z nami, polskimi mężczyznami, nie jest źle.
   2. BA! Jest bardzo dobrze!
   3. W naszym (tj. polskich mężczyzn) najlepszym interesie jest, aby mieć jak największe szanse na rynku matrymonialnym i dlatego należy:
   - promować dziewczyny, które chcą z nami być
   - szkalować te dziewczyny, które dokonują innego wyboru.

   To jest naprawdę prosta gra.

   Nie jest to może miłe, ale emocje na bok. Tu przede wszystkim chodzi o nasz interes. Dlaczego ja miałbym nie wspierać swoich chłopaków? Przecież jeśli kobieta wybiera faceta spoza Polski, ten jej robi dziecko, a potem znika i ona to dziecko utrzymuje z NASZYCH podatków, to jaki ja mam w tym interes? Takie postawy trzeba jak najbardziej napiętnować.

   Nie rozumiem czego nie rozumiesz.

   PS

   Takie treści są nieakceptowalne w rozmowie na poziomie, przykro mi.
   Zgadzam się i dlatego proszę Cię, abyś podwyższyła ton swoich wypowiedzi adekwatnie do mojego ( ͡º ͜ʖ͡º)

   +: Szymp, Xd_99
  •  

   @thus: Wołaj przy kolejnych wpisach :)

   +: thus
  •  

   Także bym poprosił o wpis na spam listę :-)

   +: thus
  •  

   @thus: Wystarczy zlikwidować fundusz alimentacyjny i każda p0lka zastanowi się dwa razy zanim zrobi sobie dzieciaka z Mokebe lub Ahmedem. Nie może być tak, że armia beciaków płaci na utrzymanie obcych genów.

   źródło: paczaizm.pl

  •  

   @thus: Wystarczy zlikwidować fundusz alimentacyjny i każda p0lka zastanowi się dwa razy zanim zrobi sobie dzieciaka z Mokebe lub Ahmedem. Nie może być tak, że armia beciaków płaci na utrzymanie obcych genów.
   @Xd_99: Pelna zgoda!

   +: Xd_99
  •  

   @thus: Polecam kanał Jean Francois Gariepy

   +: thus