Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: No nie zawsze. Widać jednak różnice w przeciętnej kobiecie z Anglii,Niemiec czy ogółem Azji w porównaniu do kobiet z Francji, Włoch np. Ale to też w sumie dużo subiektywnych uczuć w odbiorze danej urody.
@krytyk1205 mamy rok '74, że piszecie do mnie w liczibie mnogiej, towarzyszu?
To nie mój wpis, więc nic nie wyciągam, mówię, że ta "gwiazda" przez tyle lat zarobiła bardzo dużo pieniędzy, a dalej nie jest w stanie poprawić pierwszej rzeczy, która rzuca się w oczy, gdy na nią spojrzymy i odrzuca, bo jest to nieestetyczne. Ustępuje, właśnie wyżej Ci napisałem dlaczego, sam nie lubię azjatek, bo mają nudną karnację i wszystkie wyglądają
@NorskArisk: Obywatelu Ty się tak nie stawiajcie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Daj spokój jej nosowi, widocznie nie ma z nim problemu i nie zamierza dawać się kroić. Zwłaszcza że taka operacja jak każda operacja wiąże się z ryzykiem powikłań. Jednym z nich są zmiany w procesie wdychania powietrza, jakby nie patrzeć zarabia głosem, expertem nie jestem ale może dlatego nie chce jej robić.
Mi on się podoba,
źródło: comment_1oaoXiQ1lqHKKvmHhqfaMwtTukpdvlvc.jpg
@krytyk1205
Zupełnie obiektywnie to noskowska ma chyba problem z trzymaniem poziomu cyckami bo jeden ma zdecydowanie bliżej do podłogi, a to wole pod kolanem nie wygląda jak okaz zdrowia.

Wysmarowała się samoopalaczem na girach i na ryj już nie stykło