Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze sie śmieje że osiągnij coś to będziesz miał #rozowepaski , #zwiazki i radość życia. #!$%@?łem jak dziki, uczyłem się,2-4 książki miesięcznie, 3 raz na siłkę tygodniowo i jako #programista15k, choc de facto 12 na ręke, nie znalazłem ani jednej dziewczyny, która by mnie chciała. Nie miałem też ani jednego dnia w którym bym chciał żyć.
Teraz #!$%@? to wszystko rzuciłem wypowiedzenie i jade do Gruzji jechać na rowerze, bo już nawet ssri/snri nie działa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja się wam programistom zawsze dziwię. Zarabiacie ogromny hajs, macie możliwość pracy zdalnej, z waszymi umiejętnościami to moglibyście powiedzieć "#!$%@?ę to, wyjeżdżam" i w ciągu miesiąca znaleźć DOBRĄ pracę (tj. nie tulipany czy inne produkcje jak reszta społeczeństwa), w zawodzie, praktycznie w każdym kraju. Cały świat stoi przed wami otworem, macie tyle możliwości. To nie, płaku płaku, dejcie mnie cipę i wszystko wokół tego się kręci.

Oczywiście nie mówię o
widzą w zaruchaniu cel swojego życia.


@bezbekpol: z jego posta zupełnie nie przebija chęć ruchania. Widać, że jest samotny i prostu mu smutno z tego powodu, bo ewidentnie czuje, że możesz mieć tyle szczęścia w życiu, ale ciężko żyć bez drugiej ukochanej osoby. Nie wyobrażam sobie iść przez życie samemu, a żaden męski przyjaciel nie daje takiego poczucia jak partnerka.
@malutka_Asienka: Ja wiem, że jako kobieta ciężko jest to zrozumieć, ale ludzie mogą być samotni, mogą czuć potrzebę kochania i bycia kochanym. Co z tego, że ma pieniądze, skoro zarabiał je tylko dlatego, żeby przerwać cykl samotności i zacząć żyć jak inni ludzie. To, że mają nieograniczone możliwość nie znaczy, że je chcą i je potrzebują.

Mi, podobnie jak OPowi, za dzieciaka wmawiano, że związek z kobietą to nagroda za osiągnięcia
@AnarchoKapitolizm: skąd Twoje przekonanie, że nigdy nie czułam/nie czuję się samotna? Po prostu życie to nie tylko kobieta/mężczyzna, ale cała reszta.
Zawsze chcemy to czego nie mamy, a nie doceniamy tego co mamy i możliwości jakie nam to daje.

Co do wmawiania, że kobieta to nagroda... Mnie mówiono, że mam być przede wszystkim samodzielna i umieć radzić sobie w życiu, że mam nigdy nie być zależna od drugiej osoby. Efekty takiego