Wpis z mikrobloga

Pany, wahające się 74.5 - 75 kg na wadze, #!$%@? rozjazdy, wyjazdy z robota, stresy, dieta nie do końca była w ostatnich dwóch tygodniach przez to waga balansuje
Cardio po silce 40-60 minut w zależności od dnia
Jak są siły i następny cały dzień w pracy to dorzucam jeszcze 30-40 roweru.
W pracy minimum te 10 k kroków robię co by nie siedzieć przed tym komputerem.
Cel 73, najlepiej na 1 lipca.
Od dzisiaj wszedł push pull 4dniowy, ale chyba bro splitem też coś urobione
Najgorzej, że za tydzień idę na wesele


Dam radę?
Obecnie jest tak, ale chcę musowo 73 dla satysfakcji
Jeśli chodzi o jogi też są robione, ale jak widać na załączonym obrazku nie mam czasu na depilację
#mikrokoksy #silownia
Pobierz pjoooter - Pany, wahające się 74.5 - 75 kg na wadze, #!$%@? rozjazdy, wyjazdy z robot...
źródło: comment_m7WoeE2yQBxp3Xu5nZ8aXf6fmQuam851.jpg
  • 25
@ciezka_rozkmina: Ty, ale w moim inspiracji nie znajdziesz xd
Bro split leciał.
Klata bic zwykle podstawowe ćwiczenia
Barki tric tak samo
Plecy to samo
Nogi to samo
Nie mam żadnych maszyn oprócz prasy na nogi i wyciągu górnego wątpliwej jakości xd
Hantle sztanga ławka i ciężary xd
@ciezka_rozkmina: teraz chce #!$%@? mocno klatę 3 ćwiczenia push 1, 3 w push 2, trochę plecy i już drążek #!$%@?ć dodatkowe obciążenie progresywnie.
W sumie ja na planach się nie znam, ale jak widzę progres w sile na redukcji i coś tam mięśnia troszkę jest to się trzymam tego.
@picasssss1: nie no, karzełek 175 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@picasssss1: jak widzę swój tryb życia, czasem dietę, czasem też pije xd
To myślę, że czitów w życiu nie ma nawet przy wzroście, jedni mają pod górkę inni jak z górki idą to #!$%@? xd
@DywanTv: nie sprawdzam maksów, nie mierze obwodów, nawet zdjęcia rzadko robiłem mam jedno ze stycznia przy 83 xd
Ale to już chyba Ci pisałem ostatnim razem, że moja pwiniczanka nie pozwala mi na sprawdzenie tego o co pytasz, dlatego nie wiem jak odpowiedzieć xd