Wpis z mikrobloga

przy okazji każdego skandalu w boksie mówię nigdy więcej to niesprawiedliwe gowno, ale jednak jakoś do tego wracam. Teraz uroczyście oświadczam, że jak nie cofna/anulują tej walki(spokojnie aż tak głupi nie jestem wiem że na coś takiego nie ma szans) to nie oglądam boksu za wyjatkiem:
a)Polaków walczących o pas,
b)Egzekucji Chisory na szpilce (przy okazji pytanie do kolegów od bukmacherki,da się zagrać u buka że bokser umrze w ringu?)
#boks #glowacki #piesciarstwo #sport
  • 8
@avirant podobno Adamek zlekcewazyl szpilke i nie przykładal się do treningów. Osobiście ciezko mi w to uwierzyć bo boks to taki sport że lekceważąc przeciwnika można zrobić sobie wielka krzywdę. #!$%@? mac jak mi szkoda krzyska
@tsumazi: Akurat to raczej prawda, było to widać nawet przed walką po jego zachowaniu że go lekceważy. Szpilka wtedy obijał bumów(może w wyjątkiem Mollo), a z jedynym poważnym przeciwnikiem przegrał przez ko.
@avirant nawet Mollo był już bumem(Zimnoch pewnie by się nie zgodził z tą opinią) Dobrze że jestem golodupcem bo byłem pewien że Adamek to wygra i bym teraz nie miał hajsu^&