Wpis z mikrobloga

#przegryw Jak siedziałem w barze #!$%@?ło mnie jak zobaczyłem jednego gościa. Jest bramkarzem, ale nie piłkarzem, stoi na bramce przed klubami. Zaden chad z twarzy, żadnej rzeźby, bardziej z brzuszkiem plus po ubiorze widać, że pensje bramkarzy nie poszły ostatnimi laty w górę. Przyszedł z dwoma rasowymi sukami. Takie z wyższej ligi. Kontra ja który odnoszę sukces zawodowy, w ubraniach za jego wypłatę z silnym charakterem(tylko na wykopie się tak rozczulam) i #!$%@?. Ja siedzę sam, a on palcem pokazuje laskom co mają robić. Czuję się jak w symulacji gdzie ktoś po prostu ustawił, że mam być sam i #!$%@?.
  • 61
@kochamajfony nie ma to jak oceniać czyjaś atrakcyjność dla płci przeciwnej, na podstawie ubrań xD coś jest z Tobą nie tak, skoro masz aż taki problem. On widocznie ma do zaoferowania więcej niż szmaty za grube hajsy.

Wam, wykopkom coś się pomieszalo - kobiety nie dobierają sobie partnerów na podstawie wyłącznie hajsow czy cech szczególnych chada. Często #!$%@? się w osobach które teoretycznie odbiegają od "ideału".
@Ytarka: Tak, dokładnie jestem tym kolesiem, który odbiega od ideału i kobiety uwielbiają się w nim zakochiwać. Znikam na 3 dni, zdradzam i tak dalej. Właśnie jak siedziałem w barze napisała mi smsa dupka, która miała się do mnie nigdy więcej nie odezwać bo jestem #!$%@?, ale jakoś tak przypadkiem myślała o mnie, więc napisałą.
@programista27k tak, tak. Idź już do spania dziecko.

@kochamajfony już chyba wiem, co z Tobą jest nie tak xD

@ineedsomecash ktoś wyżej dobrze napisał - jakby gość miał to coś to jego wzrost nagle nie miałby żadnego znaczenia :)
Mój facet ma ponad 200 cm, koleżanki 160cm rozmawiają z nim normalnie, nie muszą stawać na stoleczku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ineedsomecash: Mam 199 cm, a w butach spokojnie ponad 2m i dziewczyny nigdy nie narzekały, że za wysoki jestem. Zawsze było gadanie, że czują się bezpiecznie, że fajnie być wysokim. Mi niskie dziewczyny też nie przeszkadzały, takie poręczne są. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyny minus w byciu wysokim to taki, że ciężko ubrania znaleźć. Jak rękaw jest dobry to w klatce piersiowej worek, a jak w klatce