Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (15)

 • avatar

  Do moich tęczowych kolegów i koleżanek.

  Wczoraj w #bialystok, tęczowo-lewacka ideologia spotkała się z suwerenem. Zdziwiona, że ludzie ich nie chcą i nie akceptują. Warto, aby do was dotarło, że ten 1-2%, który stanowicie, nie może narzucać reszcie swoich poglądów, stylu bycia i życia, wymuszać na nich zmian w prawie i atakować większości swoją odmiennością.

  Jeśli robicie to w taki sposób, że profanujecie świętości, niszczycie to, co jest dla nas święte, wchodzicie z agresją w nasze życie, narzucacie nam siłą to, jak mamy was traktować i jak o was myśleć - zachowując się zgoła odmiennie od tego, co postulujecie. Burzycie porządek, który istnieje od wieków w Polsce. Chcecie zmusić większość do akceptacji waszej odmienności. Chcecie uczyć nasze dzieci czym jest masturbacja, jak małe dzieci mają wyrazić sprzeciw wobec propozycji seksu. Chcecie, aby was dozgonnie i bezkrytycznie akceptować. Chcecie, aby lwia część społeczeństwa dostosowywała się do was. To nie dziwcie się, że spotykacie się z dezaprobatą. Szkodzicie sprawie, w imieniu której działacie.

  Akceptacje waszych zachowań nazywacie tolerancją. Nie na tym polega tolerancja. Pragnę zauważyć, że nikt raczej nie robi łapanek i nikt nie poluje na osoby homoseksualne w Polsce. Geje i lesbijki nie są wtrącane do więzień czy obozów pracy, ani też nie są zwalniane z pracy za to, że są gejami czy lesbijkami. Jest, jak najbardziej normalnie w Polsce pod tym względem, a jednak coś wam nie pasuje, lubicie prowokować, robicie to z perfidią i premedytacją.

  Wspomniałam o agresji środowisk LGBT w Polsce. I nie jest to błędna teza, gdyż pokojowe manifestacje LGBT są dla publicystów i ładnych obrazków w mediach. "Patrzcie jacy jesteśmy równi i jak pokojowo chcemy mieć możliwość legalizowania małżeństw homoseksualnych oraz adopcji dzieci." Poza marszami, to co uprawiają lewicowe środowiska związane z ideologią LGBT, na co dzień przejawia formy agresji zarówno słownej, jak i fizycznej.

  Nie udawajmy, że ci młodzi, na marszach to w całości lesbijki, geje, transy, biseksy. Sporo tych twarzy można spotkać na corocznych MANIFACH lub na tzw. Marszu Szmat i marszach organizowanych przez Ogólnopolski Strajk Kobiet. A są tam jeszcze lokalni weterani z marszów KOD i Obywateli RP.

  Wczorajszy marsz przypomina sytuację, w której gość z szalikiem Lecha Poznań wchodzi do baru pełnego ludzi ubranych w koszulki Legii Warszawa.

  Wchodząc do jaskini lwa, musicie liczyć się z tym, że lew pokaże pazur.

  #polska #bialystok #repost
  #lgbt #lgbtq #strefawolnaodlgbt
  #4konserwy.pl #neuropa.ru
  #bekazlewactwa #bekazteczowych
  pokaż całość

  odpowiedzi (96)

 • avatar

  Witam,
  Żeby przyciągnąć uwagę innych rozdaję jeden słoik miodu lipowego.

  Zwycięzce spośród plusujących ten wpis wylosuję w środę o 20:00

  Wszyscy mogą wziąć udział.

  Zainteresowamych tematem zapraszam do obejrzenia moich ostatnich wpisów

  #pszczelarstwo #miod #rozdajo

  odpowiedzi (39)