Wpis z mikrobloga

@SquirrelsCanFly: przykro się robi widząc kłamstwa a propo lekcji mających na celu bronienie dzieci. co chwilę widać że "będą masturbować dzieci w przedszkolu" czy jak tutaj "uczyć używać wibratora w pierwszej klasie" przez powielanie tych fake newsów stracić mogą tylko dzieci których rodzice się przerażą kłamstw i nie będa w stanie się bronić przed dewiantami w czarnych sukienkach, ale niestety na tym zależy nieRządowi ( ͡° ʖ̯ ͡°
@pyroxar: Dlaczego manipulatorze, gdzie niby manipuluję i kim? W tweet Bosaka średnio mi się chce wierzyć, tak środowiska pro-„life” tylko sobie stali obok i się modlili, jakoś średnio w to wierzę. Nawet jeśli to może stali na trasie marszu? W Warszawie już pozwolili im w tym roku stać za blisko.

A mój wpis przede wszystkim dotyczył tego uczenia 1 klasistów obsługi wibratora xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @SquirrelsCanFly, edukacja seksualna to kolejna inżynieria społeczna, promowanie różnorodności związków czyli lgbtqwerty, dlatego lewakom tak zależy. Czytałem wytyczne.
dlatego lewakom tak zależy.


@pyroxar: xD
Dokładnie tak, przejrzałeś nas.

Czytałeś? Świetnie! Cieszę się w takim razie, że teraz po przeczytaniu nie będziesz powtarzał bzdur o nauce 4 latków masturbacji, bo zapoznałeś się z tymi wytycznymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szanowny @SquirrelsCanFly, we wstepie jest jasno napisane, że będą uczyli od najmłodszych, problem w tym, że tak poszerzyli definicje edukacji seksualnej, że tam można już wszystko. Jednym z celów jest mówienie o różnorodności oraz mówienie o różnych rodzajach związków. Nie po raz pierwszy za pięknymi hasłami kryje się złowroga treść, sam weź to przeczytaj ze zrozumieniem i wylecz się z lewactwa.
Szanowny @SquirrelsCanFly, jak możesz bredzić o aborcji i gender? Negowanie filozofii i nauki #motzno, gratki.

To nie jest normalny związek, w naturze tylko samiec i samica człowieka mogą mieć potomstwo więc się wiążą w parę, zakładają rodzinę tylko po to, aby odchować potomstwo. To jest normalne, odstępstwa mogą być zgubne. Jak to się skończy nie wiem. Najpierw związki a potem adopcja, tylko tych dzieci szkoda.

Ale podam przykład z przeszłości,